Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Ağustos

Alfa Romeo Sıfır km Güncel Fiyatları

 Alfa Romeo Fiyat Listesi

Alfa Romeo, güzel ve farklı tarzda otomobiller yapmakla ünlü bir otomobil markasıdır. Alfa’nın inanılmaz motor sporları rekoruyla birlikte bu itibar, onu otomobil tutkunları arasında daha arzu edilen markalardan biri haline getiriyor. Alfa Romeo’lar yerleşik rekabete alternatifler ekliyor.

Alfa Romeo’nun 2020 Ağustos ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Alfa Romeo Giulietta Fiyat Listesi

Alfa Romeo Giulietta, aile hatchback’ine çok şık bir bakış getiriyor. Bir Focus veya Golf’ten daha farklı ve görsel olarak çekici bir şeyden sonra aile arabası alıcıları için Giulietta heyecan verici bir alternatiftir. Bununla birlikte, sadece Giulietta’nın iyi performans gösterdiği stil değil. Alfa ayrıca çekici bir kabin tasarımına ve otomobile titiz bir sürüş deneyimi sunmak için bazı güçlü benzinli motorlara sahiptir.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Sprint 1.6 JTD 120 HP DİZEL TCT Otomatik Dizel 273.900
TI 1.6 JTD 120 HP DİZEL TCT Otomatik Dizel 293.900

 

Alfa Romeo Giulia Fiyat Listesi

Farklı İtalyan tasarımı, yenilikçi güç aktarma organları, mükemmel ağırlık dağılımı, eşsiz teknik çözümler ve sınıftaki en iyi ağırlık / güç oranı, bu otomobil Audi’nin A4 ve BMW 3 Serisi gibi modellere karşı çıktığı için çok umut vaat ediyor.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Sprint 2.0 200hp RWD A/T Otomatik Benzin 555.000
Veloce 2.0 280hp AWD A/T Otomatik
Benzin
615.000 

Alfa Romeo Stelvio Fiyat Listesi

Bu Stelvio modeli, yapımcısına göre, önce bir Alfa Romeo ve bir SUV ikincisidir. Buradaki gibi, buradaki mühendisliğin çoğunun markanın saygın Giulia salonu ile paylaşılması da umut verici geliyor. Sonuç, özellikle bu hafif revize edilmiş formda, sınıf favorileri ile iyi karıştırabilen premium orta boy bir SUV olmalıdır.

Bir Alfa Romeo ve bir SUV ikinci, Stelvio sürmek için harika, mükemmel pratiklik seviyeleri sunar ve bazı etkileyici motorlarla doludur.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
STELVIO 2.0 200hp SPRINT AWD Otomatik Benzin 645.000
STELVIO 2.0 280hp VELOCE AWD  Otomatik Benzin 695.000 

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Alfa Romeo Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Kasım

0
Alfa Romeo Giulietta Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Kasım ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo...