Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Ekim

Alfa Romeo Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio’nun 2020 Ekim ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki güncel fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

 Alfa Romeo Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Alfa Romeo, güzel ve farklı tarzda otomobiller yapmakla ünlü bir otomobil markasıdır. Alfa’nın inanılmaz motor sporları rekoruyla birlikte bu itibar, onu otomobil tutkunları arasında daha arzu edilen markalardan biri haline getiriyor. Alfa Romeo’lar yerleşik rekabete alternatifler ekliyor.

Alfa Romeo Giulietta Fiyat Listesi

Alfa Romeo Giulietta Kaç Lira ? Alfa Romeo Giuiletta Fiyatları Ne kadar ?

Alfa Romeo Giulietta, stile vurgu yapan küçük bir aile hatchbackidir , ancak en pratik veya en iyi sürüşü değildir.

Alfa Romeo Giulietta, şık ve sportif küçük aile arabası , BMW 1 Serisi ve Mercedes A-Class gibi böyle VW Golf, Ford Focus olarak hatchbacklerin ve hatta daha üst sınıf otomobiller için bir alternatiftir.

Ayırt edici görünümü kesinlikle güçlü noktaları arasındadır ve genel olarak Giulietta’nın iç mekanı da bir Alfa’dan bekleyeceğiniz her şeydir: göz alıcı ve iyi yerleştirilmiş.
Bununla birlikte, bazı bölümler sınıfın en iyisi. Örneğin, yapım kalitesi, daha lüks BMW 1 Serisi ve Audi A3’ün yanı sıra Golf ve Focus gibi modellerin gerisinde kaldığı bir alandır.

Aynı şekilde, bu alternatiflerle karşılaştırdığınızda Alfa, iç mekân söz konusu olduğunda biraz fakir görünüyor. Üstelik, bazı insanlar sürücü koltuğundaki ve direksiyon simidindeki ayar miktarına rağmen sürüş konumunu garip bulacaktır. Aynı şekilde, dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sisteminin kullanımı o kadar da kolay değil, ancak gösterge paneli başka türlü oldukça iyi bir şekilde düzenlenmiş.

Arka kısım da harika değil. Dalma tavan çizgisi, tavan boşluğunun harika olmadığı ve çok fazla bacak boşluğu olmadığı anlamına gelir. Bagaja da bakın ve benzer bir hikaye: alternatiflerin sunduklarına kıyasla alan makul olsa da, yüksek yükleme dudağı alanı kullanmayı çok daha zor hale getiriyor. Arka koltuk sırtlıkları katlansa da tamamen düz oturmuyorlar.

Sorunları daha da kötüleştirmek için, kabinin geri kalanında depolama alanları yetersiz. Kapı cepleri oldukça küçüktür ve ön panelde cep telefonunu saklamak için özel boşluklar yoktur – rakiplerinin ihtiyaçlarını karşılayan 21. yüzyılın bir gereksinimi.

Giulietta yolda bile aldatmaktan gurur duyar. Görünüşün önerebileceğinden daha az heyecan verici – ve bu, her Giulietta’nın Alfa’nın DNA sistemiyle birlikte gelmesine rağmen, sürücünün kabaca Dinamik, Doğal ve Tüm Hava Koşullarına karşılık gelen üç sürüş modu arasından seçim yapmasına izin veriyor. Hangi modu seçtiğinize bağlı olarak, motorun tepkisi, direksiyonun ağırlığı ve elektrikli sürücü asistlerinin müdahale seviyesi değişir. Bazı insanlar bunu biraz aldatıcı bulacaktır ve hangi sürüş modunu seçerseniz seçin, sürüş sağlam kalır. Dinamik şehir sokaklarında çok rahatsız edici ve genel olarak Ford Focus, sürücü heyecanı ve konfor arasında çok daha iyi bir denge sağlıyor.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
GIULIETTA 1.6 JTD 120hp Sprint TCT Otomatik Dizel 327.650
GIULIETTA 1.6 JTD 120hp TI TCT Otomatik Dizel 349.650

 

Alfa Romeo Giulia Fiyat Listesi

Alfa Romeo Giulia Kaç Lira ? Alfa Romeo Giulia Fiyatları Ne kadar ?

Alfa Romeo Giulia, geniş ve sürüşü keyifli olan şık, göze çarpan bir sedan otomobildir. Audi ve BMW alternatifleri iç kalite konusunda onu geride bıraktı .

Orta boy bir sedan otomobil arıyorsanız, ancak tüm BMW’ler ve Audiler arasında kurumsal bir otoparkta kaybetmek istemiyorsanız, Alfa Romeo Giulia sağlam bir rakiptir. Karakterli görünümüne verimli motorlar ve oldukça iyi pratiklik eşlik ediyor.

Audi A4 ve BMW 3 Serisi gibi benzer alternatiflerin aksine, Alfa Romeo Giulia çok daha cesur bir dış tasarıma sahip ve Alfa Romeo’nun imzası olan parlak kırmızı renkte belirtirseniz kesinlikle baş döndürücü. Elbette daha yumuşak renk seçenekleri var ama gri renkte bile Giulia, Alman alternatiflerinden daha heyecan verici görünüyor.

Şık tasarım içeride devam ediyor. Orada, sürücüye doğru hafifçe eğilmiş bir kokpit bulacaksınız, bu da size tüm düğmelere ve düğmelere daha iyi erişim sağlar. Bununla birlikte, orta konsol çevresi gibi dokunduğunuz bazı plastikler, bir BMW’de bulacağınız şeyin bir adım gerisinde kalıyor.

Ne yazık ki, Giulia’nın bilgi-eğlence sistemi de 3 Serisinde iDrive sisteminin bir adım gerisinde kalıyor. Standart olarak 6,5 inçlik bir bilgi-eğlence sistemine sahip oluyorsunuz, ancak navigasyon veya akıllı telefon ekran yansıtma özelliği bulunmadığından 8.8 inçlik sisteme güncellenmeye değer. Bu oturmuş nav’a sahip, ancak grafikler, kullanım kolaylığı ve işlevsellik, sınıfının en iyisi ile aynı seviyede değil.

Giulia, sizi bir spor arabada olduğu gibi alçaltan harika sürüş konumu sayesinde bazı puanları geri alıyor . Çıkıntılı arka tekerlek kemerinin etrafında manevra yaptıktan sonra, önde bol miktarda boşluk ve arkada iyi dizlik var. Arkadaki tavan boşluğu Alman alternatiflerinden daha iyi, ancak orta koltuk yetişkin bir yolcu için çok dar.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
GIULIA 2.0 200hp SPRİNT RWD Otomatik Benzin 720.950
GIULIA 2.0 280hp VELOCE AWD Otomatik Benzin 791.950

Alfa Romeo Stelvio Fiyat Listesi

Alfa Romeo Stelvio Kaç Lira ? Alfa Romeo Stelvio Fiyatları Ne kadar ?

Alfa Romeo Stelvio iyi bir değerdir, güçlü motorlara sahiptir ve bir SUV için sürmesi çok eğlencelidir – ancak iç malzemeler benzer otomobillerdeki kadar lüks hissetmez ve süspansiyon biraz fazla sağlamdır.

Tamam, Alfa Romeo Stelvio’nun hızla yükselen dış tasarımı bazı açılardan diğerlerinden daha iyi görünebilir – esasen dikey olarak uzatılmış bir Alfa Romeo Giulia – ama Mercedes GLC ve Audi Q5’ten daha ucuza mal oluyor ve aynı şekilde sportif. Jaguar F-Pace.

Jaguar gibi, Stelvio’nun iç mekanı da gömme kadranlar ve bol miktarda gümüş kaplama vurgusu sayesinde bir SUV yerine bir spor otomobilin içinde olduğunuz hissini verir . Ne yazık ki, Stelvio’nun kabininde bir BMW X3’te bulamayacağınız bazı ucuz görünümlü plastikler bulacaksınız ve bastığınız düğmeler, daha premium hisseden Audi Q5’teki düğmeler kadar sağlam hissetmiyor. .

Alfa Romeo Stelvio, bilgi-eğlence konusunda da Audi Q5’in arkasında . Tüm modeller, uydu navigasyon ve akıllı telefon ekranı yansıtma ile birlikte gelen 8,8 inçlik bir sisteme sahip ancak hız ve kullanım kolaylığı açısından Audi sistemiyle eşleşemiyor ve aynı zamanda net ve renkli grafiklere sahip değil.

Birçok alternatife kıyasla yola daha yakın oturursunuz ve size arabayı daha iyi hissettirir. Bununla birlikte, komuta eden bir görüş için koltuğu oldukça biraz yukarı kaldırabilirsiniz. Daha aşağıda oturmak, Stelvio’da genel görüşün kötü olduğu anlamına gelmez, ancak yine de bir park yerine geri giderken standart olarak takılan arka park sensörlerinin yardımına ihtiyacınız var.

Arkadaki boşluk da fena değil. Stelvio’nun arkasında iki yetişkin için yer var, bu alternatiflerin yapabileceklerine benziyor ve çocuklar orada çok büyük bulacaklar. 525 litrelik krampon, aileyle birlikte bir hafta için yeterince büyük, ancak sınıfının en büyüğü değil. Jaguar F-Pace , yaklaşık% 20 daha büyük olan 650 litrelik bir botla onu daha pratik bir seçim haline getiriyor.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
STELVIO 2.0 200hp SPRİNT AWD 4×4 Otomatik Benzin 827.950
STELVIO 2.0 280hp VELOCE AWD 4×4 Otomatik Benzin 887.950

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Alfa Romeo Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Ekim

0
Alfa Romeo Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Ekim ayına ait sıfır km...