BMW Fiyat Listesi 2020 Ekim

BMW Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Bmw 1 Serisi, Bmw 2 Serisi, Bmw 3 Serisi, Bmw 5 Serisi, Bmw 6 Serisi, Bmw 7 Serisi, Bmw 8 Serisi, Bmw X1, Bmw X2, Bmw X3, Bmw M, Bmw Z4, Bmw İ8 ve Bmw İ3’ün 2020 Ekim ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki güncel fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

BMW Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

BMW, lüks otomobil pazarındaki en ikonik rozetlerden biridir – ve iyi bir nedenden dolayı. 1928’de otomobil üretimine genişlediğinden, sektörde standart bir taşıyıcı oldu ve bol performansla sürmek için harika olan iyi yapılmış arabalar sunuyor.

BMW 1 Serisi Fiyat Listesi

Yeni BMW 1 Kaç Lira ? Yeni BMW 1 Fiyatları Ne kadar ?

BMW 1 Serisi öncekinden daha pratik ve daha fazla teknolojiye sahip, ancak artık arkadan çekişli olmaması, eski otomobilin sürüş şeklini sevenleri üzebilir.

BMW 1 Serisi göz alıcı görünümü ve lüks kabinli bir yüksek teknoloji ailesinin hatchback. Mercedes A-Serisi ve Audi A3 gibi, BMW’nin en küçük otomobili için bir ilk olan standart olarak önden çekişlidir.

Bu nedenle, yeni 1 Serisi, yerini aldığı otomobil gibi uzun ve geniş bir kaporta kapağına sahip değil, ancak yine de etrafındaki en sportif görünümlü hatchback’lerden biri olduğundan emin olmak için bol miktarda açılı kırışıklığa sahip. En azından arkada ve yanlarda, çünkü ön taraf spordan daha çok buruşuyor – sadece bir domuz burnunu mu görüyoruz?

İçeride işler biraz daha sakin ama BMW 1 Serisi’nin minimalist gösterge paneli ve 9 inçlik bilgi-eğlence ekranı eski otomobilin kabinindeki muadillerinden daha modern görünüyor. Takılması kolaydır ve Apple CarPlay, isteğe bağlı hareket kontrolleri ve BMW’nin kişisel asistan sistemi dahil olmak üzere pek çok güncel donanımla birlikte gelir. İkincisi, A-Serisi ” Hey Mercedes ” özelliğine benzer.

Daha az etkileyici olan, daha koyu olan ve bir A3 veya A-Serisi kadar çekici olmayan BMW’nin opsiyonel dijital kadranlarıdır. Genel olarak bakıldığında, Mercedes’in sistemi en etkileyici olanıdır, ancak BMW’nin iDrive’ı kullanılabilirlik açısından üstündür. Aynı şey iç mekan kalitesi için de geçerli – 1 Serisi ve Audi A3 artık plastikleri, kaplamaları ve anahtarları açısından en üstte savaşıyor.

Gücü arkaya değil öne gönderen tekerlekler, BMW’nin 1 Serisi’nin kabinini yolcular için alanı en üst düzeye çıkarmak için yeniden tasarlayabildiği anlamına geliyor. Sonuç olarak, beş koltuğun hepsinde eski arabadakinden daha fazla yer vardır, bu nedenle uzun boylu yetişkinleri makul bir rahatlıkla arkada taşıyabilmelisiniz. Sürücü, çok sayıda koltuk ve tekerlek ayarından da yararlanır. BMW 1 Serisi’nin bagajı da eski arabadakinden daha büyük ve bir Mercedes A-Serisi’nde bulacağınız yükleme bölmesinden daha geniştir.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
BMW 118i Sport Line Otomatik Benzin 388.300
BMW 118i Luxury Line Otomatik Benzin 400.800
BMW 118i M Sport Otomatik Benzin 404.300
BMW 116d Sport Line Otomatik Dizel 404.200
BMW 116d Luxury Line Otomatik Dizel 416.600
BMW 116d M Sport Otomatik Dizel 420.000

BMW 2 Serisi Fiyat Listesi

Yeni BMW 2 Kaç Lira ? Yeni BMW 2 Fiyatları Ne kadar ?

BMW 2 Serisi, birçok kompakt sedan ve hatchback’in beğenisine eğlenceli ve şık bir alternatiftir, ancak daha geniş kabinler ve daha cazip teknolojiyle birçok alternatif sunulur.

BMW 2 Serisi Audi A3 sedan ve Mercedes A-Class hatchback gibilere şık ve sportif bir alternatiftir. Sürmesi eğlencelidir, çoğu bütçeye uygun bir dizi motorla birlikte gelir ve nispeten pratik, iyi yapılmış bir iç mekana sahiptir.

Kesinlikle Audi TT’nin kabini kadar göz alıcı görünmüyor, ancak BMW 2 Serisi’nin iç mekanı mantıklı bir şekilde tasarlanmış ve her şeyin kullanımı kolay. İDrive bilgi-eğlence sistemi de bir çocuk oyuncağıdır ve standart olarak uydu navigasyonu ile birlikte gelir. Mercedes A-Serisi’nde alabileceğiniz kaygan çift ekranlı bir yama değil, ancak kaydırma tekerleği denetleyicisinin sürüş sırasında kullanımı daha sezgisel.

BMW 2 Serisi’nin manuel koltuk ayarı kullanımı daha az kolaydır. Çok uzunsanız rahat etmeniz için bol miktarda baş ve bacak mesafesi vardır, ancak ideal oturma pozisyonunuzu bulmak çok fazla kaldıraç çekmeyi gerektirir.

Arkadaki boşluk da pek cömert değil. Audi A3 sedanından farklı olarak , BMW 2 Serisi sadece iki kapıya sahiptir, bu nedenle yolcularınızın ön koltukların arkasındaki oldukça dar bir boşluktan geçmeleri gerekir. Baş mesafesi, 1,80 boyundaki herkes için dardır, ancak yeterli miktarda diz mesafesi vardır ve iki çocuğun esnemek için bolca alanı olacaktır.

Bagaj alanı açısından, BMW 2 Serisi’nin 390 litrelik kapasitesi Audi A3 sedanının gerisinde kalıyor ancak Audi TT ve Mercedes A-Serisi’nden daha fazlasını taşıyabilir . Ancak açıklık çok geniş değil, ancak birkaç büyük valiz için hala yer var. Daha büyük eşyalar mı taşımanız gerekiyor? Katlanan arka koltuklar için ekstra ödeme yapabilirsiniz.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Yeni BMW 216d Active Tourer Premium Line Otomatik Dizel 380.400
Yeni BMW 216d Active Tourer Luxury Line Otomatik Dizel 418.900
Yeni BMW 218i Cabrio M Sport Otomatik Benzinli 507.700
Yeni BMW 218i Gran Coupe First Edition Sport Line Otomatik Benzinli 444.100
Yeni BMW 218i Gran Coupe First Edition Luxury Line Otomatik Benzinli 456.700
Yeni BMW 218i Gran Coupe First Edition M Sport Otomatik Benzinli 483.900
Yeni BMW 216d Gran Coupe First Edition Sport Line Otomatik Dizel 458.900
Yeni BMW 216d Gran Coupe First Edition Luxury Line Otomatik Dizel 471.400
Yeni BMW 216d Gran Coupe First Edition M Sport Otomatik Dizel 498.200

BMW 3 Serisi Fiyat Listesi

Yeni BMW 3 Kaç Lira ? Yeni BMW 3 Fiyatları Ne kadar ?

Yeni BMW 3 Serisi, hem aile için harika hem de sürüşü çok eğlenceli olan lüks bir sedandır. Lüks Alman arabalarının en ucuzu değil ve bazı istenen kitler ekstra.

BMW 3 Serisi ile ne elde edeceğinizi biliyorsunuz. Oldukça basit… çok yönlü mükemmel bir araba olacak – rahat, pratik, sürmesi iyi ve arzu edilen.

Audi A4 veya Mercedes C-Class gibi diğer lüks Alman arabalarının beğenisine göre 3 Serisi’ni düşünebilirsiniz, ancak spoiler uyarısı, bunun bu grubun en iyisi olduğu söylendi.

Herkes bu stili sevmeyecek – önceki nesillere göre daha agresif ve köşeli bir görünüme sahip. Ancak BMW 3 Serisi’nin temel versiyonları bile akıllı görünüyor. Biraz daha dikkat çekici bir şey yapmaktan hoşlanıyorsanız, Mercedes-Benz C-Serisi’nde bulunan AMG Line yükseltmeleri gibi, daha hızlı hareket eden gövde kitini ve M Sport modelinin büyük tekerleklerini tercih edebilirsiniz.

İçeride, gösterge paneli tasarımı, daha büyük 5 Serisindeki eşdeğerine çok benzer şekilde sürücüye odaklanmış durumda. Fiziksel olarak size dönüktür ve bu, tüm önemli kontrollerin ve bileşenlerin harika bir görünümünü elde edeceğiniz anlamına gelir.

Geçmişte bir BMW 3 Serisi veya 4 Serisi’ne sahipseniz, ancak bazı belirgin yükseltmelerle – örneğin büyük bilgi-eğlence ekranları – gerçek tasarım tanıdık gelecektir. Gösterge paneline entegre edilmişlerdir ve Audi A4’ün bağımsız biriminden çok daha şık görünürler ve SONUNDA, Android Auto akıllı telefon aynasını alabilirsiniz (daha önce sadece Apple CarPlay mevcuttu).

Doğrusu, yeni BMW 3 Serisi’nin bilgi-eğlence sisteminden en iyi şekilde yararlanmak için telefonunuzu bağlamanız gerekmeyecek. Sözlü komutları tıpkı akıllı telefonunuz gibi anlar ve sizi birçok yerleşik uydu gezgini gibi sıkışıklığa göndermek yerine trafiğin etrafında yönlendirebilir.

Yolcularınız, bir Mercedes C-Serisi’ne kıyasla bir BMW 3 Serisi’nin arkasında daha rahat olmayı daha kolay bulacaktır. Bot da uygun bir boyutta. Birkaç büyük sert bavul ve bir dizi golf sopası için yeterince büyüktür ve kabin, iç mekanın şık görünmesini sağlamak için çok sayıda küçük saklama alanı sağlar.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
BMW 320i Sedan First Edition Sport Line Otomatik Benzin 579.700
BMW 320i Sedan First Edition Luxury Line Otomatik Benzin 614.200
BMW 320i Sedan First Edition M Sport Otomatik Dizel 634.600

BMW 5 Serisi Fiyat Listesi

Yeni BMW 5 Kaç Lira ? Yeni BMW 5 Fiyatları Ne kadar ?

BMW 5 Serisi, lüks, geniş alan ve mükemmel teknoloji sunan fantastik bir çok yönlüdür. Yine de bir Mercedes E-Serisi kullanmak daha da rahattır.

BMW 5 Serisi Tartıştınız makul olabilir satışa iyi Jumpflex olan birkaç otomobil biridir. Her durum için bir şeyler vardır: Rahat, pratik, teknoloji dolu, sürmesi iyi ve ekonomik. Bizi ona İsviçre Çakısı demekten alıkoyan tek şey, bir şişe açacağı olmamasıdır.

Touring station modeli de dahil olmak üzere 5 Serisi, 2020’de bazı ince dış değişikliklerle güncellendi, ancak BMW’nin bir Audi A6 veya bir Mercedes E-Serisi kadar yakışıklı olmadığı gerçeğini değiştirmedi. ana alternatifler.

Yine de mükemmel bir iç mekana sahip olduğu için içeride farklı bir hikaye. Tasarım zarif ve son derece lüks ve malzemelerin kalitesi de mükemmel. İçeride bir A6 veya E-Serisi’ne göre daha az ucuz görünümlü plastik var, ancak bu arabaların üçünün de kendilerine göre mükemmel bir iç tasarıma sahip.

En yeni sürüm, şimdi BMW’nin en son işletim sistemini kullanan 12,3 inçlik bir medya sistemiyle birlikte geliyor. Uydu navigasyonu standarttır ve kadranlar yerine, tıpkı E-Serisi ve A6’da olduğu gibi direksiyon simidinin arkasında bir ekran görüntüsü alırsınız.

BMW’nin iDrive bilgi-eğlence sistemi, bu türdeki herhangi bir arabanın kullanımı en kolay olanıdır ve bunun herhangi bir otomobildeki en iyi bilgi-eğlence sistemi olduğunu iddia etmek zor olmaz. Bunun nedeni, orta konsoldaki döner kumanda, ancak isterseniz ses ve hareket kontrolleri mevcut.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
BMW 520i Sedan Luxury Line Otomatik Benzin 798.200
BMW 520i Sedan M Sport Otomatik Benzin 813.700
BMW 520i Special Edition Luxury Line Otomatik Benzin 840.400
BMW 520i Special Edition M Sport Otomatik Benzin 856.100
BMW 530i xDrive Sedan Special Edition Luxury Line Otomatik Mild Hibrit 1.259.600
BMW 530i xDrive Sedan Special Edition M Sport Otomatik Mild Hibrit 1.286.200
BMW 520d xDrive Sedan Special Edition Luxury Line Otomatik Dizel 1.228.000
BMW 520d xDrive Sedan Special Edition M Sport Otomatik Dizel 1.246.500

BMW 6 Serisi Fiyat Listesi

Yeni BMW 6 Kaç Lira ? Yeni BMW 6 Fiyatları Ne kadar ?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
BMW 620d xDrive Gran Turismo Luxury Line Otomatik Dizel
BMW 620d xDrive Gran Turismo M Sport Otomatik Dizel

BMW 7 Serisi Fiyat Listesi

Yeni BMW 7 Kaç Lira ? Yeni BMW 7 Fiyatları Ne kadar ?

BMW 7 Serisi, yüksek seviyede kalite, konfor ve sessizlik sunar, ancak aynı zamanda virajlarda kendi türünün en iyisidir. Seçenekleri pahalıdır ve benzinleri susamıştır.

Eğer BMW 7 Serisi bir uçaktı, bir özel jet olurdu. Tekne olsaydı? Bir Sunseeker. İnce çizgili iş adamları için lüks ve rahat olacak şekilde tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda böylesine ağır bir lüks sedan için sürmenin gerçekten eğlenceli olduğunu göreceksiniz.

Ama rekabetsiz değil. Audi A8 , Jaguar XJ ve Mercedes S sınıfı tüm teklif benzer görkemli kabinler ve sessiz, wafty sürüş deneyimleri istediğiniz zaman. Ve 7 Serisi gibi, hepsi de ne kadar arka bacak boşluğuna ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak kısa veya uzun dingil açıklığına sahip versiyonlarda gelir.

Peki 7 Serisinin öne çıkmasına ne yardımcı olur? Eh, yeni başlayanlar için muazzam (ve bölücü) ızgarası, ama daha da önemlisi, BMW’nin parlak iDrive’ının en gelişmiş versiyonu olan bilgi-eğlence sistemi. Siz (veya Parker), ön koltuklar arasında bir döner kadran ve menü kısayol düğmeleriyle, dokunarak veya sesinizi kullanarak çalıştırılabilen gösterge panelinin yüksekliğine monte edilmiş 10 inçlik bir ekrana sahip olursunuz. Kullanımı son derece kolaydır ve DAB radyo, kablosuz şarj, WiFi, Bluetooth ve Apple CarPlay hepsi dahildir.

Ayrıca, sürücü için anlaşılması kolay, ancak bir Audi A8’in Sanal Kokpitindeki hayranlık uyandıran standart bir dijital kadran seti var. Yine de BMW’nin Kişisel Asistanı yapar – ‘hey BMW’ deyin ve bu standart özellik, iklim kontrolünü değiştirmekten size en yakın Michelin Yıldızlı restoranı bulmaya kadar her konuda size yardımcı olacaktır. Ya da McDonald’s, bilirsiniz, işler yavaş ilerliyorsa.

BMW 7 Serisi, kalitesiyle de alternatiflerine parasının karşılığını veriyor. Bir A8 , içinde bir araya getirildiğinde biraz daha iyi hissediyor , ancak 7 Serisinin görülmesi daha ilginç. Öte yandan, S-Serisi’nin iç mekanı daha çarpıcı olsa da, BMW’nin sağlamlığına pek sahip değil. 7 serisinin koyu parlak ahşap kaplaması, krom vurgular, seramik görünümlü anahtarlar ve metalik vites seçicinin tümü etkileyicidir.

Elbette, kabinin daha kaliteli ve sizin için daha kişisel görünmesini ve hissetmesini sağlayacak uzun bir seçenek listesi var. Bunların en önemlisi, elektrikli ayar, masaj işlevi, ön koltuklara monte edilmiş arka ekranlar ve çeşitli işlevleri kontrol etmek için küçük bir tablet gibi özelliklerle daha konforlu arka sıralar ekleyebileceğiniz arka kısımda.

Dürüst olmak gerekirse, arkada mükemmel bacak mesafesi sağlamak için uzun dingil açıklığı modeline ihtiyacınız yok – daha kısa modelde bile birkaç uzun yetişkin uzanabilir. Ve endişelenmeniz durumunda, Parker ve öndeki bir yolcunun da öndeki boşluktan şikayetleri olmayacak.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Yeni BMW 730i Sedan Pure Excellence Otomatik Benzin 2.113.800
Yeni BMW 730i Sedan M Excellence Otomatik Benzin 2.129.500
Yeni BMW 730Li Sedan Pure Excellence Otomatik Benzin 2.310.600
Yeni BMW 730Li Sedan M Excellence Otomatik Benzin 2.341.800
Yeni BMW 740Ld xDrive Pure Excellence Otomatik Mild Hybrid – Dizel 2.961.900
Yeni BMW 740Ld xDrive M Excellence Otomatik Mild Hybrid – Dizel 3.008.800

 

BMW 8 Serisi Fiyat Listesi

Yeni BMW 8 Kaç Lira ? Yeni BMW 8 Fiyatları Ne kadar ?

BMW 8 Serisi son derece hızlı ve şaşırtıcı derecede konforlu dört koltuklu bir spor otomobildir ancak bazı daha pahalı alternatifler kadar dramatik görünmüyor.

BMW 8 Serisi lüks iç mekanlara, dört sandalye ve hız şaşırtıcı bir dönüş ile görkemli bir grand touring olduğunu. Serinin en iyisi bir M850i ​​modelini tercih edin ve bu BMW, V8 Aston Martin DB11, Bentley Continental GT ve Lexus LC’nin beğenilerini alma hızına sahip .

BMW 8 Serisi’nin iç mekanı, bu daha pahalı rakipleriyle aynı pizzaya sahip olmayabilir, ancak yine de lüks Merino deri kayışları ve büyük fırçalanmış metal plakaları olan son derece görkemli bir kabin elde edersiniz. Uzun orta konsol, çok fazla karmaşık düğme ile birlikte gelir, ancak bunun üzerinde, etrafındaki en iyilerden biri olan geniş bir dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence ekranı bulacaksınız.

Kullanımı, Aston Martin DB11’de aldığınız hantal son nesil Mercedes sisteminden çok daha kolay ve bir Lamborghini’nin bu tarafında – en belirgin şekilde standart dijital sürücü ekranında göreceğiniz en havalı grafiklerden bazılarıyla birlikte geliyor.

Neyse ki, BMW 8 Serisi bir Lamborghini’den ve bu konudaki diğer birçok büyük coupe’den daha pratik. Önde çok uzun sürücülerin uzanabileceği geniş alan var ve hatta standart olarak bir çift arka koltuk bile alıyorsunuz. Elbette, bunlar yetişkinler için çok sıkı olacak, ancak çocukların rahat etmeleri için bolca alanı olacak.

Bagajda birkaç orta boy valiz için yer var ve uzun bagajları taşımak için arka koltukları da katlayabilirsiniz. Ancak bu, ipucuna götürmek isteyeceğiniz bir araba değil – daha çok otobanda patlayacak veya kayak dağ evine giderken bir dağ geçidine saldıracaksınız.

Bundan bahsetmişken, BMW 8 Serisi’ni uzun mesafelerde sürmek mutlak bir sorun. Standart uyarlanabilir süspansiyon, çukurları temizlemek için mükemmel bir iş çıkarır ve en gürültülü M850i ​​V8 modeli bile, otoyol hızlarında sekizinci viteste yalnızca bir fısıltı yayar.

Virajlı bir arka yola dönün, Sport moduna alın ve gaza basın; bu rahatlatıcı grand tourer, ‘arkada tutun!’ Diyebileceğinizden daha hızlı, şaşırtıcı derecede kıvrak bir spor arabaya dönüşür. 4.4 litrelik çift turbo V8, kavrayıcı bir dört tekerlekten çekiş sistemi ile birlikte, 8 Serisini 0-100 km / s’den bazı süper arabaları kızartacak bir hızda fırlatan muazzam bir 523 hp üretir .

Standart sekiz vitesli otomatik şanzıman da sektörün en iyilerinden biridir – hangi sürüş modunu seçerseniz seçin, hızlı ve sorunsuz bir şekilde vites değiştirir. Sport’ta tutun ve bir köşeye girdiğinizde bile hissedecek ve frene basar basmaz şimşek hızında vites küçültme sağlamak için şanzımanı hazırlayacak.

Sport + moduna bir adım daha gidin ve standart adaptif süspansiyon, dört tekerlekten çekişli M850i’yi mümkün olduğunca çömelmiş ve amaca yönelik hale getirmek için daha sert hale gelir. Hatta direksiyonu çevirir çevirmez arabayı fiziksel olarak bir köşeye yaslamak için elektrik motorları kullanan aktif bir viraj önleme sistemine sahip arabayı bile alabilirsiniz.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
BMW 840i xDrive Coupe M Sport Otomatik Benzin 3.234.600
BMW 840i xDrive Coupe M Technic Otomatik Benzin 3.349.700
BMW 840i xDrive Cabrio M Sport Otomatik Benzin 3.426.500
BMW 840i xDrive Cabrio M Technic Otomatik Benzin 3.538.700
BMW 840i xDrive Gran Coupe M Sport Otomatik Benzin 3.445.000
BMW 840i xDrive Gran Coupe M Technic Otomatik Benzin 3.557.100
BMW 840d xDrive Gran Coupe M Sport Otomatik Dizel 3.503.700
BMW 840d xDrive Gran Coupe M Technic Otomatik Dizel 3.615.900

 

BMW X1 Serisi Fiyat Listesi

BMW X1 Kaç Lira ? BMW X1 Fiyatları Ne kadar ?

BMW X1, Volvo XC40 ve Audi Q3’ün beğenilerine göre eğlenceli ve iyi tasarlanmış bir alternatiftir; sadece arzu edilen birçok seçenek için ekstra ödeme yapmaya hazır olun.

BMW X1 küçük bir aile SUV fütüristik hile ve ilginç stil üzerinde öncelik olarak günlük Pratik ve kullanışlı olduğunu.

BMW X1’in görünümü, onu küçük SUV dünyasında bir duvar çiçeği haline getiriyor . Elbette, M Sport görünümlü otomobillerde edindiğiniz sportif ön kısım, daha büyük X3’ü oldukça ikna edici bir şekilde taklit ediyor, ancak stil açısından kıvrımlı Volvo XC40’a gerçekten bir mum tutamıyor.

Aynı şey BMW iç mekanı için de geçerli, ancak en azından X3’ün sağlam hissi veren malzemeleri, süper sezgisel bilgi-eğlence sistemi ve geniş kabini, onu yaşamak için en kolay küçük SUV’lardan biri haline getiriyor. Standart olarak herhangi bir akıllı telefon yansıtma alamamanız çok yazık.

Önde bolca yer var ve kayan ve yaslanan arka koltuklar, üç yetişkinin arkada fazla sıkışmayacağı anlamına geliyor. Bir çocuk koltuğu takmak oldukça kolaydır ve BMW X1’in bagajında ​​yeterli miktarda yer vardır – her ne kadar bir Q3 ve GLB daha da geniştir .

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
BMW X1 sDrive18i Premium Line Otomatik Benzin 526.200
BMW X1 sDrive18i X Line Otomatik Benzin 555.800
BMW X1 sDrive18i M Sport Otomatik Benzin 582.300
BMW X1 sDrive16d Premium Line Otomatik Dizel 539.700
BMW X1 sDrive16d X Line Otomatik Dizel 569.100
BMW X1 sDrive16d M Sport Otomatik Dizel 595.300

BMW X2 Serisi Fiyat Listesi

BMW X2 Kaç Lira ? BMW X2 Fiyatları Ne kadar ?

BMW X2, şık bir gövdeye ve iyi yapılmış bir iç mekana sahip kompakt bir SUV’dur, ancak birçok alternatif, çok sayıda uzun yolcuyu taşımak için daha konforlu ve daha iyidir.

BMW X2 daha küçük bir hatchback veya üzerinde bulmak için beklediğiniz stil daracık ile bir SUV pratikliğini birleştiriyor kupa . BMW X1 ile birçok mekanik parçayı paylaşır, ancak X2’nin daha gösterişli stili ve çarpıcı biçimde eğimli tavan çizgisi sayesinde bunları kolayca ayırt edebilirsiniz.

Giriş seviyesi BMW X2 bile ön tampona kesilmiş bir dizi aralıklı havalandırma deliği, bazı sportif yan etekler ve BMW tasarımcılarının pusulalarını bir kenara bırakıp bunun yerine bir Spirograph ile çizmeye başlamasına benzeyen eğlenceli, kare biçimli tekerlek yuvaları ile birlikte gelir.

İçeri girin ve işler çok daha az yüzünüze gelsin. Duyarlı gösterge paneli düzeni, net ve özlü göstergeler ve yumuşak dokunuşlu malzemeler, BMW X2’nin iç tasarımını eşit ölçüde yumuşak ve sezgisel hissettirmeye yardımcı olur.

X2’nin geniş koltuğu ve direksiyon simidi ayarı sayesinde – çok kısa ya da profesyonel basketbolda kariyer için yeterince uzun olsanız da – rahat etmekte sorun yaşamayacaksınız.

Net ekranı, basit döner kadranı ve programlaması Jaguar E-Pace ve Volvo XC40’dakilerden çok daha kolay olan standart uydu navigasyonu sayesinde bilgi-eğlence ekranı bir başka öne çıkan özelliktir.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Yeni BMW X2 sDrive 16d M Sport Otomatik Dizel 550.600
Yeni BMW X2 sDrive 16d M Sport X Otomatik Dizel 550.600

BMW X3 Serisi Fiyat Listesi

BMW X3 Kaç Lira ? BMW x3 Fiyatları Ne kadar ?

BMW X3, sürüşü kolay ve konforlu olan konforlu ve ferah bir aile arabasıdır . Ne yazık ki, bazı gelişmiş güvenlik kiti ve yüksek teknoloji bilgi-eğlence özellikleri ekstra maliyetlidir.

BMW o prim aile SUV geldiğinde X3 terlik arasında koşu ayakkabısı – bu ortalamadan daha sürmek için pratik ve konforlu değil, aynı zamanda sportif var. Audi Q5 ve Mercedes GLC ile yaklaşık aynı boyutta ama aynı zamanda dışarıdan da biraz daha anlamlı görünüyor.

Bu agresif ön uçla başlayalım. Elbette, daha büyük X5 gibi büyük bir böbrek ızgarasına veya Alfa Romeo Stelvio gibi kısık farlara sahip değil, ancak yine de gözünüzün önünde oldukça güzel görünüyor – kesinlikle onu oldukça ehlileştirilmiş Audi Q5 ile karşılaştırdığınızda.

BMW X3’ün kaygan kabin tasarımının oldukça sakin olanlardan daha üstün olduğu içeride de benzer bir hikaye. Audi ve malzemeleri Mercedes GLC’dekilerden daha iyi hissettiriyor. Daha genç yolcuları etkileyeceğinden emin olan hareket kontrolleri de dahil olmak üzere, bu arabalardan daha meraklı bilgi-eğlence araçlarıyla da elde edebilirsiniz.

BMW X3’ün koltukları o kadar yüksek teknolojiye sahip değiller – standart olarak elektrikli ayarlarla bile gelmiyorlar – ama en azından deri ile süslenmişler ve size uzanmanız için bolca alan sağlıyorlar. Arkadaki üç yetişkinin de, daha geniş Mercedes GLC’de o kadar rahat olmasa da, yan yana oturabileceği yer var ve BMW’nin büyük bagajı, çok sayıda büyük bagaj taşımak için ideal.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Yeni BMW X3 sDrive20i X Line Otomatik Benzin 752.700
Yeni BMW X3 sDrive20i Luxury Line Otomatik Benzin 777.800
Yeni BMW X3 sDrive20i M Sport Otomatik Benzin 782.200
Yeni BMW X3 xDrive20d X Line Otomatik Dizel 1.007.600
Yeni BMW X3 xDrive20d X Line M Sport Otomatik Dizel 1.042.100
Yeni BMW X3 xDrive20d X Line Luxury Line Otomatik Dizel 1.056.900

BMW M Serisi Fiyat Listesi

BMW M Kaç Lira ? BMW M Fiyatları Ne kadar ?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
BMW M235i xDrive M Performance Edition Otomatik Benzin 1.019.600
BMW M5 xDrive Sedan Competition Otomatik Benzin 3.872.300
BMW M760Li xDrive Sedan Otomatik Benzin 4.788.600
BMW M8 Coupe xDrive Competition Otomatik Benzin 4.983.400
BMW M8 Cabrio xDrive Competition Otomatik Benzin 5.153.000
BMW M8 Gran Coupe xDrive Competition Otomatik Benzin 5.159.600

BMW Z4 Serisi Fiyat Listesi

Z4 Kaç Lira ? BMW Z4 Fiyatları Ne kadar ?

BMW Z4, en son teknoloji kiti ile donatılmış lüks bir iç mekana sahip lüks bir soft-top spor otomobildir , ancak sürüşü daha az yüksek teknoloji ürünü soft toplar kadar heyecan verici değildir.

BMW Z4 eğlenceli sürücü ve her gün yaşamak kolay olmak arasında iyi bir denge yetişkin bir çekim spor araba. Elbette, bir yarış pistinde bir Porsche 718 Boxster kadar hızlı veya bir Audi TT Roadster kadar ekonomik değil, ancak dramatik stilini ve yüksek teknolojili kabinini seveceksiniz.

Eski BMW Z4 tam olarak unutulmaz değildi, ancak bu en son otomobil, sinirli ön ucu, bombeli arka tarafı ve bir origami kuğusundan daha fazla kırışıklığa sahip kapıları ile rekoru kırdı.

BMW Z4’ün kabininin de aynı derecede heyecan verici görünmesini umuyorsanız, biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Her şey hoş ve lüks hissettiriyor, ancak en son BMW 3 Serisinden ödünç alınmış birçok parça ve bob bulacaksınız – hepsi çok güzel, ancak bir spor otomobilin biraz daha sportif hissetmesini umarsınız.

En azından koltuklar gerçekten güzel ve destekleyici ve onları ince siyahtan yüzünüze kırmızıya kadar çeşitli deri renklerinde tamamlayabilirsiniz. Onlar da gerçekten rahatlar, ancak elektrikli ayar ve bel desteğinin en iyi özellikli arabaların hepsinde ekstra maliyeti olması biraz küstahça.

Yine de BMW Z4’ün bilgi-eğlence sistemiyle uğraşmaya başladığınızda şikayet edecek hiçbir şeyiniz olmayacak. Standart olarak iki yüksek çözünürlüklü ekranla birlikte gelir ve Siri’ye parasının karşılığını verecek bir dizi sesli komuta yanıt verir. Sadece Porsche ve Audi’deki sistemlerden daha iyi değil, aynı zamanda piyasadaki en iyi bilgi-eğlence sistemidir.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
BMW Z4 sDrive30i Edition M Sport Otomatik Benzin 980.400


BMW İ8 Serisi Fiyat Listesi

BMW i8 Kaç Lira ? BMW i8 Fiyatları Ne kadar ?

BMW i8 , tek gözü çevreye bakan benzin kafası için mükemmel bir süper otomobil olabilir , ancak yüksek teknolojili hibrit sürüş sistemi onu pahalı kılıyor.

BMW i8 çevre dostu melezleri sıkıcı olması gerekmez kanıtlıyor fütüristik supercar. Güçlü bir turboşarjlı benzinli motor ve yüksek teknoloji ürünü elektrik motoru, ciddi bir performans sağlamak için birlikte çalışırken, bana bak tarzı, Kensington High Street’ten Yeşil Parti konferansına kadar her yerde fark edilmenizi sağlar.

İ8 ilk kez 2014’te satışa çıktı, ancak 2018’de daha güçlü bir elektrik motoru ve artırılmış bir elektrik menzili aldı. BMW’nin çılgın tarzı değişmeden kaldı, ancak yine de Honda NSX ve Audi R8’den daha çarpıcı görünüyor – özellikle yukarı bakan kapılar ardına kadar açıldı.

İçeride işler biraz daha az teatral, ancak yine de bir sürü pelüş malzeme ve standart olarak geleneksel kadranlar yerine dijital bir sürücü ekranı ile akıllı bir minimalist iç mekan elde edersiniz.

Çoğu süper otomobilin aksine, BMW i8, şaşırtıcı derecede kolay yaşanmasına yardımcı olan dört koltukla birlikte gelir. Elbette, 154 litrelik bagajda bir dizi golf sopası için yer yok, ancak Audi’de aldığınız yük bölmesinden daha büyük ve eğer iseniz rahat olabilmeniz için BMW’nin ön koltuklarında bol miktarda alan var. altı metreden uzun.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
BMW i8 Coupe Halo  Otomatik Hibrit
BMW i8 Coupe Accaro  Otomatik Hibrit
BMW İ3 Serisi Fiyat Listesi
BMW i3 Kaç Lira ? BMW i3 Fiyatları Ne kadar ?

BMW i3, harika bir iç mekana ve makul bir şarj aralığına sahip küçük bir elektrikli otomobildir. Ne yazık ki pahalı ve diğer küçük elektrikli arabalar daha rahat .

BMW i3 Kasabayı etrafında sürücü kolay ve şık, lüks iç vardır bir elektrikli araba arıyorsanız dikkate değer. Ancak beyaz etiketli bir Android tabletin yanındaki bir iPad gibi, i3’ün keskin görünümü ve kalitesi için daha sıradan alternatiflerine ödeyeceğinizden daha fazla ödersiniz.

İ3’ün içinde, standart olarak yüksek çözünürlüklü 10 inç bilgi-eğlence ekranına sahip BMW’nin parlak iDrive’ına sahip olursunuz, ancak maalesef BMW’nin ahşap ön panel kaplamaları ve kısmi deri koltuklar değil – bunlar yalnızca BMW’nin isteğe bağlı Loft’un bir parçası olarak mevcuttur. Lodge ve Suite iç döşeme paketleri.

Ancak bu yükseltilmiş paketlerden biri olmasa bile, i3’ün kabini yine de lüks görünüyor ve 1,8 metreden fazla olsanız bile rahat etmeniz için bolca alan var.

Ne yazık ki, arkadaki boşluk o kadar cömert değil ama yine de çocukların uzanabileceği yeterli alan var. İ3’ün özel arkadan menteşeli arka kapıları, büyük bir çocuk koltuğunda kaldırmanın da kolay olduğu anlamına gelir ve garip şekilli arka camları, arka koltukların en azından etkileyici bir şekilde havadar olduğu anlamına gelir.

Ne yazık ki, katı bir dört koltuklu ve bagajı özellikle geniş değil. Sonuç olarak, hem Renault Zoe hem de Nissan  daha pratik elektrikli otomobillerdir .

BMW i3 standart olarak kompakt bir pil paketi ve arka tekerlekleri tahrik eden küçük bir elektrik motoruyla birlikte gelir. BMW, bu kombinasyonun size şarjlar arasında 188 mil menzil sağladığını iddia ediyor, ancak gerçek dünya koşullarında, 160 mile daha yakın bir mesafeyi yönetmesini bekleyebilirsiniz.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
BMW i3 (120 Ah) Edition Electric (170 bg) Otomatik Elektrikli 501.400
BMW i3s (120 Ah) Edition Electric (185 bg) Otomatik Elektrikli 524.400
*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Bmw Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Ekim

0
Alfa Romeo Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Ekim ayına ait sıfır km...