Ana Sayfa Dacia Dacia Fiyat Listesi 2020 Ekim

Dacia Fiyat Listesi 2020 Ekim

0
Dacia Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Dacia Duster, Dacia Sandero, Dacia Lodgy, Dacia Logan MVC, Dacia Dokker Combi, Dacia Dokker Van’ın 2020 Ekim ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki güncelfiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Dacia Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Aslen Romanya’dan gelen Dacia bugün Renault’ya ait bir bütçe markası olarak hizmet vermektedir. Son yıllarda muazzam bir güçten inanılmaz bir hızla büyüdü. Dacia’nın inanılmaz derecede düşük fiyatlarla sunulan kompakt ama pratik otomobiller markası, şüphesiz Duster SUV’nin bir sürü ödül kazanmasıyla pek çok kişiye çekici gelmiyor.

Dacia Duster Fiyat Listesi

Dacia Duster Kaç Lira? Dacia Duster Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Dacia Duster Fiyatları?

Dacia Duster, çoğu alternatiften daha geniş olan, son derece uygun fiyatlı bir SUV, ancak giriş seviyesi modellerde neredeyse hiç ekipman yok.

Dacia Duster tıknaz off-road stil ve makul geniş iç mekana sahip bir arka-temelleri küçük aile SUV. Sıkı bir bütçeniz varsa ve sorunsuz bir aile taşımacılığı istiyorsanız ideal seçimdir.

Giriş seviyesinde, Duster benzer fiyatlı herhangi bir SUV alternatifinden önemli ölçüde daha ucuzdur, ancak bunun nedeni standart olarak neredeyse hiç ekipman almamanızdır – Access modelinde radyo veya klima yoktur. Aslında istediğiniz model Comfort’tur (spartan Essential versiyonunu atlar) ve sonra hala makul bir miktar karşılığında iyi donanımlı bir Duster elde edersiniz.

Elbette, kabinde hala çok sayıda sert, cızırtılı plastik var, ancak en azından bazı gösterişli krom kaplamalar, daha destekleyici ön koltuklar ve yerleşik uydu navigasyonlu 7 inç dokunmatik ekranlı bir bilgi-eğlence sistemi elde edersiniz. Bu kadar uygun fiyatlı bir SUV için fena değil.

Ayrıca Dacia Duster’ı bazı kek puanları kazanmak oldukça geniş kabini. Uzun boylu yetişkinlerin ön tarafta rahat etmeleri için fazlasıyla yeterli alan var ve en temel Access modelleri dışında hepsinde sürücü koltuğu yükseklik ayarına sahip oluyorsunuz.

Arkadaki boşluk da oldukça cömert – üç yetişkinin yan yana oturması için yeterli alan var ve Dacia Duster’in geniş yan camları, bir Nissan Juke gibi arkada sıkışık veya klostrofobik hissetmediği anlamına geliyor.

Duster’in kutulu gövdesi, aynı zamanda oldukça iyi boyutlu bir bot alacağınız anlamına gelir. Arka koltuklar yukarıda olacak şekilde çok sayıda valiz için yer var ve bir bisiklet, eğer katlarsanız boş yer olacak. Ne yazık ki, bagaj tabanında çok ağır kutuları yüklemeyi zorlaştıran garip bir adım var.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Duster Comfort 1.0 Tce 100 bg 4X2 Manuel Benzin 165.900
Duster Comfort ECO- G 115 bg 4×2 Manuel Benzin 171.900
Duster Comfort 1.5 Blue dCi 95 bg 4×2 Manuel Dizel 202.900
Duster Comfort 1.5 Blue dCi 115 bg 4×4 Manuel Dizel 231.900
Prestige ECO- G 115 bg 4×2 Manuel Benzin 179.900
Prestige 1.3 Tce 150 bg 4×4 Manuel Benzin 200.900
Duster Prestige 1.5 Blue dCi 115 bg 4×4 Manuel Dizel 291.900

Dacia Sandero Fiyat Listesi

Dacia Sandero Kaç Lira? Dacia Sandero Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Dacia Sandero Fiyatları?

Dacia Sandero, Türkiye’de satışa sunulan en ucuz arabalardan biridir. Ford Ka +, Volkswagen Up ve Hyundai i10 fiyat konusunda rakip oluyor , ancak Sandero hepsinden daha büyük.

İçeride, Dacia Sandero, tarzdaki son kelime değil, ancak gezinmesi kolay denenmiş ve test edilmiş bir düzene sahip ve kullanılan malzemeler, bazıları dokunmak için oldukça ucuz olsa bile, yıllarca kötüye kullanımlara dayanabileceklerini hissettiriyor. Yolcu alanı bu boyuttaki bir araba için etkileyicidir ve bagaj neredeyse sınıfının en büyüğüdür.

“Terbiyeli”, Dacia Sandero’nun sürüş şeklini mükemmel bir şekilde tanımlıyor – çoğu zaman yeterli tutuşa sahip ve çoğu yolda güzelce sürüyor. Fiesta kadar ilgi çekici veya bir VW Polo kadar rahat değil, ancak yine de A’dan B’ye gitmek için mükemmel bir şekilde kabul edilebilir bir yoldur.

Sandero’nun motorları açısından, 1.5 litrelik dizel etkileyici bir yakıt ekonomisi sunar, ancak yüksek fiyatının birçok otoyol mili ile doğrulanması gerekir. Dacia Sandero’yu çoğunlukla şehirde sürmeyi planlıyorsanız, 0,9 litrelik benzin daha iyi bir seçenektir – satın almak daha ucuzdur, daha güzel ses çıkarır ve Sandero’yu nispeten hevesle hareket ettirir. Yeni 1.0 litrelik benzin satın alınması en ucuz olanıdır, ancak performans açısından diğer motor seçeneklerinin gerisinde kalmaktadır.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Stepway Turbo 90 bg Easy-R Otomatik Benzin 144.900
Stepway Turbo 1.0 100 bg ECO-G Manuel LPG 154.900

Dacia Lodgy Fiyat Listesi

Dacia Lodgy Kaç Lira? Dacia Lodgy Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Dacia Lodgy Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Ambiance ECO-G 110 bg 5 koltuklu Manuel Benzin 163.500
Ambiance ECO-G 110 bg 7 koltuklu Manuel Benzin 167.500
Laureate 1.5 Blue dCi 95 bg – 5 Koltuklu Manuel Dizel 196.500
Laureate 1.5 Blue dCi 95 bg – 7 Koltuklu Manuel Dizel 200.500
Stepway 1.5 Blue dCi 115 bg – 7 Koltuklu Manuel Dizel 204.500

Dacia Logan MVC Fiyat Listesi

Dacia Logan MCV Kaç Lira? Dacia Logan MCV Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Dacia Logan MCV Fiyatları?

Logan MCV, pratiklik ve uygun fiyatın neredeyse rakipsiz bir karışımına sahip küçük bir station otomobildir, ancak iç mekanı ucuzdur ve sürmesi eğlenceli değildir.

Dacia Logan MCV büyük bir çizme vardır ve etkileyici tutumlu dizel motor ile satın alınabilir ucuz bir küçük emlak araba. Satıştaki en konforlu aile otomobili değil ama ucuz fiyat etiketi ve pratik iç mekanı ile tartışmak zor.

İçeriden veya dışarıdan bakmak pek de heyecan verici bir araba değil. Kırılgan siyah ve gri plastik yığınları Logan’ın kabinini boğuyor ve bir braille resimli kitap gibi bakmak sıkıcı olsa da, sert malzemeleri çocukların en sert muamelesine bile dayanabileceklerini düşünüyor.

Giriş seviyesi Access modellerinden kaçınmanız daha iyi olur – bir stereo ile gelmezler. Orta sınıf Ambiance modellerinde birkaç yaratık konforu daha var, ancak en iyi Laureate sürümleri tercih edilecekler. Kabinde birkaç tane daha yumuşak kaplamaya sahipler, standart olarak uydu navigasyonu ve ses tanıma özellikli çok daha güncel yedi inçlik dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi ve klima bulunuyor.

Ortalama yükseklikten başka bir şeyseniz, rahat etmek biraz zordur – yalnızca en üst modellerde yüksekliği ayarlanabilir koltuklar ve ayarlanabilir direksiyon simidi bulunur. Uzun sürüşlerde sırt ağrısını azaltmak için bel destekli Logan MCV’yi de alamazsınız, ancak ön tarafta çok fazla boşluk var ve arka kısımda da oldukça cömert. Üç yetişkin hemen hemen zinde olacak ve çocukların rahat etmesi için bolca alan var.

Logan MCV’nin devasa bagajı, onu fiyat aralığında diğer arabalardan ayıran şeydir – bu kadar düşük maliyetli başka hiçbir araba, Logan MCV’nin pratik, kare yükleme bölmesinde taşıyabileceği kadar eşya taşıyamaz.

Dacia, arka koltuklar yerindeyken 573 litre bagaj taşıyabilir – birden fazla valiz için yeterli alan. Arka koltukları kullanışlı iki yönlü (60:40) bir bölmeyle katlayın ve 1.518 litreye kadar büyür – tekerleklerini çıkarmadan bir bisikleti taşıyabilecek kadar kolay.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Ambiance Turbo 90 bg Manuel Benzin
Ambiance Turbo 1.0 100 bg ECO-G Manuel LPG
Ambiance 1.5 Blue dCi 95 bg Manuel Dizel

Dacia Dokker Combi Fiyat Listesi

Dacia Dokker Combi Kaç Lira? Dacia Dokker Combi Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Dacia Dokker Combi Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Ambiance ECO-G 110 bg Manuel Benzin 129.900
Ambiance 1.5 dCi 95 bg Manuel Dizel 146.900
Stepway 1.5 dCi 95 bg Manuel Dizel 160.900

Dacia Dokker Van Fiyat Listesi

Dacia Dokker Van Kaç Lira? Dacia Dokker Van Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Dacia Dokker Van Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Ambiance ECO-G 110 bg Manuel Benzin 118.900
Ambiance 1.5 Bmue dCi 95 bg Manuel Dizel 128.900

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Dacia Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

Exit mobile version