Ana Sayfa Ds DS Automobiles Fiyat Listesi 2020 Ekim

DS Automobiles Fiyat Listesi 2020 Ekim

0
Ds Automobiles Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Ds Automobiles 3 Crossback ve Ds Automobiles 7 Crossback’in 2020 Ekim ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki güncel fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Ds Automobiles Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

DS, Fransız otomobil üreticisi Citroen’in bir alt markasıdır ve vurgusu, araçlarının hem dış hem de iç mekanı için premium stil üzerine odaklanmıştır. DS modelleri; alan, pratiklik, şık, farklı eğrilerle verimlilik, krom kaplamalar ve kabin için yüksek kaliteli bir kaplama sunar.

DS 3 Crossback Fiyat Listesi

DS 3 Crossback Kaç Lira? DS 3 Crossback Fiyatları Ne Kadar? Sıfır DS 3 Crossback Fiyatları?

DS 3 Crossback baş döndürür ve etkileyici bir iç mekana sahiptir. Bununla birlikte, birçok alternatifin kullanımı daha sezgiseldir, iç kısmı daha büyüktür ve daha büyük botlarla birlikte gelir.

DS, size küçük, şık aile arabası öne istiyorsanız 3 Crossback ideal küçük SUV. Bir VW T-Roc’un rozet şerefine sahip değil, ancak bu Alman alternatifini stil bahislerinde avangart tozunu yemeye bırakacak.

Şu ön uca bir bakın. Tamam, biraz gözyaşı akıntısına benzeyen bu garip dikey gündüz farlarının yanı sıra, DS 3 Crossback bir motor şovuna giderken yanlış bir dönüş yapmış bir konsept otomobil gibi görünüyor.

Korkunç detaylar burada bitmiyor; İçeri girin ve DS 3 Crossback’in yumuşak malzemeler, heykelsi düğmeler ve gösterişli bir kokteyl barına aitmiş gibi görünen bir sürü elmas şekilli ayrıntıyla dolu olduğunu göreceksiniz.

Ne yazık ki, tüm bu göz alıcı özelliklerin kullanımı kolay değil. Garip bir şekilde yerleştirilmiş kısayol düğmelerine sahip bilgi-eğlence sistemi, örneğin bir VW T-Roc veya Skoda Karoq’daki ekranlardan çok daha fazla alışmak zaman alıyor.

Bu nedenle, DS 3 Crossback’in uydu navigasyonunu programlarken veya stereoyu ayarlamak alışmak biraz zaman alabilir, en azından koltuklar rahat olmanıza yardımcı olacak birçok ayar ile birlikte gelir. Maalesef haberler arka tarafta pek iyi değil. Elbette, üç çocuğun uzanabileceği bir oda olacak, ancak altı ayaklıların uzanması için fazla yer yok.

DS 3 Crossback’in bagajını bagajla yüklediğinizde işler çok daha iyi olmuyor. Orada çok daha fazla ekonomik olsun daha az bir oda SUV ve önyükleme akıllı depolama her türlü bir Skoda Karoq olsun bu gibi özellikler yoksundur.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
DS 3 CROSSBACK BlueHDi 130 Otomatik So Chic Bastille Otomatik Dizel 375.200

DS 7 Crossback Fiyat Listesi

DS 7 Crossback Kaç Lira? DS 7 Crossback Fiyatları Ne Kadar? Sıfır DS 7 Crossback Fiyatları?

DS 7 Crossback, daha geleneksel Alman SUV’larına şık bir alternatiftir. Sürmesi pratik ve rahattır, ancak bilgi-eğlence sistemi size bir döngü yaratabilir ve bunu yedi koltukla elde edemezsiniz.

DS 7 Crossback Audi, BMW ve Mercedes büyük isim modelleri olarak oldukça aynı rozeti şeref olmayabilir, ama kesinlikle bu daha yerleşik alternatifleri maç için tarzı vardır.

İçeri atlayın ve DS 7 Crossback’in iç mekanının oturmak için çok güzel bir yer olduğunu göreceksiniz . Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli iç kaplamalar vardır, ancak en iyisi bir Performance Line modelidir. Gösterge panelindeki, kapılardaki ve koltuklardaki süet benzeri Alcantara, süslü Alman modellerine paralarının karşılığını fazlasıyla verir.

Elegance sürümleri hariç tümü, 12,3 inç dijital gösterge paneli ve net ve renkli grafiklere sahip 12 inçlik bir merkezi bilgi-eğlence ekranı ile birlikte gelir. İkincisi, talimatları takip etmeyi çocuk oyuncağı haline getiren devasa bir uydu navigasyon ekranı da dahil olmak üzere çok sayıda şeyi görüntüleyebilir. Bununla birlikte, kullanımı en kolay sistem değildir ve DS, BMW ve Audi’teki daha sezgisel bilgi-eğlence sistemlerinden bir veya iki şey öğrenebilir .

Örneğin, DS 7 Crossback’in bilgi-eğlence ekranının altındaki düğmeleri ele alın . Dokunmaya duyarlıdırlar, ancak size herhangi bir geri bildirim vermezler, bu nedenle onlara doğru şekilde basıp basmadığınızı anlamak zordur. Bu arada, arabanın çeşitli güvenlik sistemleri, onları kapatmanın bariz bir yolu olmadan size sürekli olarak bip sesi çıkarır.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
DS 7 CROSSBACK PureTech 225 Otomatik Performance Line Otomatik Benzin 568.500
DS 7 CROSSBACK PureTech 225 Otomatik So Chic Rivoli Otomatik Benzin 579.700
DS 7 CROSSBACK PureTech 225 Otomatik So Chic Opera Otomatik Benzin 616.700
DS 7 CROSSBACK BlueHDi 130 Otomatik Performance Line Otomatik Dizel 557.700
DS 7 CROSSBACK BlueHDi 130 Otomatik So Chic Rivoli Otomatik Dizel 569.400
DS 7 CROSSBACK BlueHDi 130 Otomatik So Chic Opera Otomatik Dizel 592.000
DS 7 CROSSBACK Grand Chic E-TENSE 4X4 300 Rivoli Otomatik Hybrid 854.400
DS 7 CROSSBACK Grand Chic E-TENSE 4X4 300 Opera Otomatik Hybrid 871.200

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Ds Automobiles Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Exit mobile version