DS Automobiles Fiyat Listesi 2020 Temmuz

Ds Automobiles

Zarif tasarımı ve farklılığı ile şık ve yenilikçi bir araba mı arıyorsunuz? DS, Citroen için birinci sınıf bir markadır ve ihtiyaçlarınıza uyacak küçük ama seçkin bir araba seçkisine sahiptir. Bu yenilikçi araçların tarihi ve güvenilirliği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız okumaya devam edin.

Ds Automobiles’nin güvenilirliği

Güvenilirlik söz konusu olduğunda , DS rekabetin gerisinde kalmamaktadır . Hangisi? Tarafından yapılan 2018 güvenilirlik anketinde DS’nin güvenilir olduğu tespit edildi ve önceki 12 ay içinde incelenen otomobiller listesinde 23. oldu.

Ds Automobiles ‘nin Tarihçesi

DS nispeten yeni bir otomobil üreticisidir . Daha önce çok daha büyük Citroen’in (PSA Grubunun bir parçası) bir parçası olan DS, 2015 yılında kendi premium alt markası haline geldi. DS, kendisini Avant-Garde Ruhu olarak tanımlıyor ve DS’nin kendisi de Distinctive Series’in kısaltmasıdır. Lüks araç üreten büyük otomobil grubu için ilk markadır. Kendi başına bir marka olmadan önce, Citroen DS3 piyasadaki en popüler alt kompakt otomobillerden biriydi.

Yani, bir hatchback veya dayanıklı bir SUV arıyorsanız, DS size stil ve madde içeren bir araç sağlayabilir.

Ds Automobiles Sıfır km Güncel Fiyatları

Ds Automobiles Fiyat Listesi

DS, Fransız otomobil üreticisi Citroen’in bir alt markasıdır ve vurgusu, araçlarının hem dış hem de iç mekanı için premium stil üzerine odaklanmıştır. DS modelleri; alan, pratiklik, şık, farklı eğrilerle verimlilik, krom kaplamalar ve kabin için yüksek kaliteli bir kaplama sunar.

Ds Automobiles’in 2020 Temmuz ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

DS 3 Crossback Fiyat Listesi

DS 3 Crossback neredeyse ucuz değil, ancak tazminat olarak küçük SUV motorlu araçlarda tatmin edici bir şekilde arzu ediliyor. Tasarım bireyseldir, kabin özel hissediyor ve iyi donanımlı. Ayrıca yanmalı motorlar istekli ve ekonomiktir – ve isterseniz tam elektrikli teknoloji seçeneği de vardır. Bu, DS markasını gerçekten ileriye taşıması gereken otomobil.

2020 Model Yakıt Fiyat
DS 3 CROSSBACK BlueHDi 130 Otomatik So Chic Bastille Dizel 293.100 

DS 7 Crossback Fiyat Listesi

DS markasının belirttiği gibi, motor endüstrisinin ötesinde, dünyanın ilk beş lüks markasından üçü Fransız. Arabalar söz konusu olduğunda Gallic tarzı neden aynı derecede arzu edilmesin ki? Belki de bu, şirketin kendi tasarımlarının ilki olan DS 7 Crossback premium orta boy SUV ile olacak.

2020 Model Yakıt Fiyat
DS 7 CROSSBACK PureTech 225 Otomatik Performance Line
Benzin 440.800 
DS 7 CROSSBACK PureTech 225 Otomatik So Chic Rivoli
Benzin 449.200 
DS 7 CROSSBACK PureTech 225 Otomatik So Chic Opera Benzin 477.100 
DS 7 CROSSBACK BlueHDi 130 Otomatik Performance Line Dizel 432.700 
DS 7 CROSSBACK BlueHDi 130 Otomatik So Chic Rivoli Dizel 441.400 
DS 7 CROSSBACK BlueHDi 130 Otomatik So Chic Opera Dizel 458.500 

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Ds Automobiles  Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Kasım

0
Alfa Romeo Giulietta Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Kasım ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo...