Hyundai Fiyat Listesi 2020 Ekim

Hyundai Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Hyundai İ10, Hyundai İ20, Hyundai Elantra, Hyundai Kona, Hyundai Tucson, Hyundai H100 Kamyonet’in 2020 Ekim ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki güncel fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Hyundai Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Hyundai’nin geliştirdiği ilk otomobil 1975’te piyasaya sürüldü ve Güney Kore’nin ilk seri üretilen otomobili oldu. Hyundai, o zamandan beri büyümeye devam etti ve elli yıldan az bir sürede dünyanın en büyük beşinci motor grubu haline geldi ve 2011’de 4.05 milyon araç sattı. Hyundai otomobilleri mükemmel bir yakıt türü, boyutları ve heyecan verici N serisi sportif model sunuyor.

Hyundai İ10 Fiyat Listesi

Hyundai i10 Kaç Lira? Hyundai i10 Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Hyundai i10 Fiyatları?

Hyundai i10, sağlıklı miktarda standart güvenlik kiti ve pratik bir bagajla birlikte şehir otomobili partisine her zamankinden daha keskin bir görünüm getiriyor.

Hyundai i10 biraz bir langırt seti sahibi yerine tam boyutlu perde bakmak zorunda gibidir. Her gün tadını çıkarabileceğiniz biraz ucuz ve neşeli bir eğlence ama hala bir miktar sportiflik var.

Eski i10 bile diğer süper küçük hatchback’lerden biraz daha keskin görünüyordu, ancak bu yeni versiyon, maliyet düşürücü bir şehir arabasından çok küçük bir hot hatch’e aitmiş gibi görünen bir dizi sivri far ve sıkıştırılmış bir ızgara ile daha da ileri gidiyor . Yüksek özellikli modeller, sportif görünümlü (ancak tamamen sahte) bir arka difüzör ile birlikte gelir – eğer bu tür bir şeyden hoşlanıyorsanız.

Hyundai i10’un kabini de iyi bir ilk izlenim bırakıyor. Kapılarda hoş dokulu kaplamalar var ve hava delikleri sanki Hyundai mühendislerinin onları ‘Mercedes’ yazan bir kutuda bulmuş gibi görünüyor.

Bilgi-eğlence sistemi de oldukça göze hitap ediyor ve kullanımı oldukça basit. Yerleşik uydu navigasyon sistemi biraz hantal, ancak muhtemelen telefonunuzu bağlayacak ve bunun yerine haritalarını kullanacaksınız.

Bununla birlikte, Hyundai i10’un gösterge paneli ve kapılarındaki tüm cızırtılı plastikler hakkında yapabileceğiniz pek bir şey yok, ancak çoğu küçük otomobil içeride oldukça sert hissediyor ve en azından i10’un dokulu süsleri, sizken tırnaklarınızı törpülemek için bir şeyler veriyor. bir dizi trafik ışığına sıkışıp kaldık.

Çok uzunsanız, saçınızı aynı anda bir kez daha yapmakta zorlanabilirsiniz, ancak kısa yolculuklarda, önde altı fitlik için yeterli alan ve arkada eşit uzunluktaki yolcuların rahat etmesi için yeterli alan vardır – kısa yolculuklarda en azından. Bagajda haftalık bir dükkan için de yeterince yer var ve bunların yüklenmesi oldukça kolay.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
1.0 MPI 5 İleri Düz Jump (Benzinli) Benzin 136.070
1.0 MPI 5 İleri AMT Jump (Benzinli) Benzin 144.020
1.2 MPI 5 İleri AMT Style (Benzinli) Benzin 153.147
1.2 MPI 5 İleri AMT Style Çift Renk (Benzinli) Benzin 154.285
1.2 MPI 5 İleri AMT Elite (Benzinli) Benzin 162.898
1.2 MPI 5 İleri AMT Elite Çift Renk (Benzinli) Benzin 164.098

Hyundai İ20 Fiyat Listesi

Hyundai i20 Kaç Lira? Hyundai i20 Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Hyundai i20 Fiyatları?

Rekabetçi fiyatları, çok sayıda ekipmanı ve iyi bir garantiyi bir araya getiren Hyundai i20, sizi daha tanıdık alternatiflerden uzaklaştırabilir, ancak içi çok şık değil.

Hyundai i20, açıkça şık olmaktan çok mantıklı olmaya odaklanan küçük bir hatchback otomobildir. Bir Peugeot harika görünürken ve bir Ford Fiesta sürmek eğlenceli olsa da, i20 duyularınıza göre bir araba değil – kalbiniz değilse kafanız için bir arabadır.

Bu nedenle, herhangi bir ergen yatak odası posterinde veya telefon ekran koruyucusunda görünmez – maliyet bilincine sahip bir yetişkinin bütçe hesap tablosunda görünmesi daha olasıdır.

Yine de, i20 serisi basittir, tek gövde stili olan beş kapılı bir model, ancak ayrı olarak gözden geçirilen Hyundai i20 Active olarak adlandırılan biraz daha uzun bir mod vardır.

Hyundai i20, on yıldan fazla bir süredir çeşitli biçimlerde dolaşıyor, ancak en son güncelleme 2018’de yapıldı – bu, öncekinden daha güvenli ve teknolojik olarak daha gelişmiş hale getirdi.

2018 güncellemesi, yeni alaşım jant ve boya seçenekleriyle dış görünüşü iyileştirirken, yedi vitesli bir otomatik şanzıman da ilk kez ürün yelpazesine katıldı.

İçeride mantıklı ama biraz sıkıcı tema devam ediyor. Malzemeler çılgınca heyecan verici veya lüks değil, ancak iyi miktarda ekipman alıyorsunuz.

Örneğin, her i20, Apple CarPlay, Android Auto, Bluetooth ve DAB radyosu içeren 7 inçlik bir dokunmatik ekranla birlikte gelir; bu, işi yapacak bir telefonunuz varsa uydu navigasyonuna gitmenize gerek olmadığı anlamına gelir. sen. Daha pahalı modellerden birini seçerseniz, aynı sistem üzerinden yerleşik bir uydu navigasyon ve canlı bilgi hizmetleri alırsınız.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
1.4 Style Benzin Otomatik
1.4 Style Panorama Benzin Otomatik
1.4 Elite Panorama Smart Benzin Otomatik
1.4 Active Elite Smart Benzin Otomatik

Hyundai Elentra Fiyat Listesi

Hyundai Elentra Kaç Lira? Hyundai Elentra Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Hyundai Elentra Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Style 1.6 Manuel Benzinli Benzin Düz
Style Plus 1.6 Otomatik Benzinli Benzin Otomatik
Elite 1.6 Otomatik Benzinli Benzin Otomatik
Elite Plus 1.6 Otomatik Benzinli Benzin Otomatik

 

Hyundai Kona Fiyat Listesi

Hyundai Kona Kaç Lira? Hyundai Kona Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Hyundai Kona Fiyatları?

Hyundai Kona düzenli bir şekilde idare eder ve iyi donanımlıdır, ancak rahatsız edici süspansiyona ve ortalama bir bagaja sahiptir.

Hyundai Kona göz alıcı renklerde mevcuttur, ama Citroen C3 Aircross aynı iyi hissettiren faktörü yoktur küçük SUV. Hyundai’nin iç tasarımı, Citroen’la karşılaştırıldığında biraz sıradan olsa da, daha pahalı modellerde bazı parlak renkli süslemeler belirleyerek bir miktar hayranlık faktörü ekleyebilirsiniz.

Her şeyi nasıl canlandırırsanız canlandırın, yine de sorun daha çok Kona’nın pratikliğidir: Görece küçük bir bagajı vardır ve arka koltuk diz mesafesi iyi olsa da, C3’te bulacağınız kadar cömert değildir. Hyundai ayrıca Citroen’de aldığınız kayan ve yatar arka koltuğu da gözden kaçırıyor.

Konu Hyundai’nin bilgi-eğlence sistemine geldiğinde daha az şikayet var. Giriş seviyesi S modellerinden uzak durduğunuz sürece, telefonunuzun ekranını yansıtabilen nispeten büyük bir bilgi-eğlence ekranı – uydu navigasyonu için – ve kullanışlı bir geri görüş kamerası elde edersiniz. İkincisi, arabanın arkasından çıktığınız hafif kör noktayı telafi ediyor, ancak bunun dışında iyi bir görüş elde ediyorsunuz ve kontroller hafif – onu şehir içi sürüş için iyi bir araba yapıyor.

Ancak Hyundai Kona’nın en büyük sorunlarından biri sürüş sırasında konfor. Kona, Renault Captur veya Seat Arona gibi alternatif küçük SUV’lar kadar rahat değil ve İngiltere yollarında fazla sağlam hissediyor. Bununla birlikte, en azından küçük bir SUV için iyi bir şekilde ağırlıklandırılmış ve dar köşelerde çok az gövde eğimli direksiyon ile iyi bir şekilde karşı koyuyor.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
1.0 T-GDI 6 ileri Düz Style (Benzinli) Benzin 193.000 184.300
1.6 T-GDI 7 ileri Otomatik DCT Elite Smart Kırmızı SRF (Benzinli) Benzin 292.460 277.860
1.6 CRDi 7 ileri Otomatik DCT Style (Dizel) Dizel 226.050 214.550
1.6 CRDi 7 İleri Otomatik DCT Elite Smart (Dizel) Dizel 290.740 278.140
1.6 CRDi 7 İleri Otomatik DCT Elite Smart Lime SRF (Dizel) Dizel 300.070 285.420
1.6 CRDi 7 İleri Otomatik DCT Elite Smart Kırmızı SRF (Dizel) Dizel 300.070 285.420

Hyundai Tucson Fiyat Listesi

Hyundai Tucson Kaç Lira? Hyundai Tucson Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Hyundai Tucson Fiyatları?

Hyundai Tucson, içi geniş ve çok sayıda kit ile birlikte gelen küçük bir aile SUV’udur, ancak özellikle şık görünmüyor ve alternatifleri daha geniş botlara sahip.

Hyundai Tucson bir yükseltilmiş sürüş pozisyonu ve standart ekipman bol pratik bir aile arabası arıyorsanız eğer düşünmelisiniz küçük bir SUV. Yine de, bazı alternatifler kadar lüks hissetmiyor ve stilinin pek çok dikkat çekmesini beklemeyin.

Bu bir anlaşma olacaksa, vahşi görünümlü Kia Sportage daha iyi bir bahis olabilir , ancak en azından yüksek sürüşe sahip Hyundai Tucson , süpermarket otoparkındaki çoğu geleneksel hatchback’in üzerinde hala yükseliyor .

İçeri girin ve Hyundai Tucson’ın iç tasarımını sıradan bir hatchback dışında anlatmanıza yardımcı olacak daha az şey var. Elbette, Hyundai Tucson’ın plastiklerinin çoğu hoş ve yumuşak hissediyor ve bir Mercedes’teki gibi düzgün bir bağımsız bilgi-eğlence ekranı elde ediyorsunuz, ancak hepsi bir Kia Sportage veya Mazda CX-5’teki iç mekanlara kıyasla biraz daha yumuşak geliyor. Bu biraz yeni bir ekmek kızartma makinesine benziyor – hepsi çok iyi çalışıyor ancak bir dahaki sefere arkadaşlarınıza bunu göstermek için acele etmeyeceksiniz.

En azından Hyundai Tucson standart olarak bol miktarda kit ile birlikte geliyor. Sportage gibi, standart dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, en sevdiğiniz uygulamaları otomobilin yerleşik ekranında kullanmak için ihtiyacınız olan tüm akıllı telefon yansıtma özellikleriyle birlikte gelir.

Aynı zamanda rahat. Bir sürü koltuk ayarı elde edersiniz ve standart arka koltuklar, arkadaki yolcular için Nissan Qashqai’de olduğundan daha fazla alan olduğu anlamına gelir.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
1.6 T-GDI 7 İleri Otomatik DCT Power Edition 4×2 (Benzinli) Otomatik Benzin 316.460
1.6 CRDI 7 İleri Otomatik DCT Smart 4×2 (Dizel) Otomatik Dizel 364.740
1.6 CRDI 7 İleri Otomatik DCT Elite 4×2 (Dizel) Otomatik Dizel 386.550
1.6 CRDI 7 İleri Otomatik DCT Elite Red 4×2 (Dizel) Otomatik Dizel 386.550
1.6 CRDI 7 İleri Otomatik DCT N Line 4×2 (Dizel) Otomatik Dizel 401.900
1.6 CRDI 7 İleri Otomatik DCT Elite 4×4 (Dizel) Otomatik Dizel 402.920
1.6 CRDI 7 İleri Otomatik DCT Elite 4×4 Red (Dizel) Otomatik Dizel 402.920
1.6 CRDI 7 İleri Otomatik DCT N-Line Plus 4×4 (Dizel) Otomatik Dizel 456.530
1.6 CRDI 7 İleri Otomatik DCT Elite Plus 4×4 (Dizel) Otomatik Dizel 459.770

 

Hyundai H-100 Kamyonet Fiyat Listesi

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
2.5 CRDI 6 İleri Düz Standart Kasalı Klimalı Düz Dizel 159.800

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Hyundai Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Ekim

0
Alfa Romeo Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Ekim ayına ait sıfır km...