Jaguar Fiyat Listesi 2020 Ağustos

Jaguar Sıfır km Güncel Fiyatları

Jaguar Fiyat Listesi

Serin, şık, hızlı ve sofistike – tüm kelimeler Jaguar arabalarını tanımlamak için sıklıkla kullanılır. Jaguar markası, paranın satın alabileceği en arzu edilen spor otomobilleri ve lüks salonlardan bazılarını yaratmasıyla bilinir. Bu cazibe sadece zarif görünümlerine değil, aynı zamanda Jaguarların sunabileceği heyecan verici sürüş deneyimlerine de dayanıyor.

Jaguar’ın 2020 Ağustos ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Jaguar F-Pace Fiyat Listesi

F-PACE, Jaguar’ı cesur ve farklı bir yöne çekti ve satışlarını genişletmek ve önemli rakipleri almak için markanın geleceği için çok önemli olacak. Lüks orta ölçekli SUV segmentine sınıf, performans ve kabiliyet konusunda iyi bir uzlaşma getiriyor ve bu sektördeki köklü Alman oyunculara cazip bir alternatif sunuyor. Kısacası, bu araba beklemeye değer.

2020 Model Yakıt Fiyat Fiyat
Jaguar F-Pace Prestige Otomatik Dizel 783.322
Jaguar F-Pace R Sport Otomatik Dizel 824.556
Jaguar F-Pace Portfolio Otomatik Dizel 865.789

Jaguar E-Pace Fiyat Listesi

Jaguar’ın E-PACE, şirketin marka değerlerini kompakt, yaşam tarzı odaklı SUV’lar için büyüyen pazara getiriyor. Sportif ipuçları Coventry üreticisinin F-TYPE spor otomobilinden ödünç alınmış ve kanıtlanmış destekleri başarılı Range Rover Evoque’dan geliyor. Tüm malzemeler o zaman, güçlü bir paket için yerinde gibi görünüyor.

2020 Model Yakıt Fiyat Fiyat
Jaguar E-Pace S Otomatik Benzin 664.774
Jaguar E-Pace R-Dynamic S Otomatik Benzin 711.162
Jaguar E-Pace R-DynamicSE Otomatik Benzin 788.476

Jaguar I-Pace Fiyat Listesi

Jaguar, uzun menzilli, pratik, pille çalışan bir elektrikli araç üreten birinci sınıf marka üreticilerinden ilk oldu. 395 bg, potansiyel olarak sıfır emisyon ve çakıllı bir vadide olduğu gibi bir yarış pistine kadar rahat olabilecek bir araba. I-PACE’e hoş geldiniz.

2020 Model Yakıt Fiyat Fiyat
Jaguar I-Pace S Otomatik Dizel 781.352
Jaguar I-Pace SE Otomatik Dizel 843.448
Jaguar I-Pace HSE Otomatik Dizel 905.544

Jaguar XE Fiyat Listesi

Jaguar XE, orta büyüklükteki yönetici türünde, BMW 3 Serisi / Audi A4 segmentindeki olağan Alman şüphelilerden farklı bir şey sunarak şık bir şekilde yürütülmeye devam ediyor. En azından kağıt üzerinde, bu gözden geçirilmiş versiyon, bir BMW’nin dinamikleri ve bir Mercedes lüksü ile modern iş alıcılarının beklediği tüm verimlilik ve bağlantı ile bu segmentte başarılı olmak için gerekli tasarım, teknoloji ve hırslara sahip gibi görünüyor. Güçlü bir yarışmacı.

2020 Model Yakıt Fiyat Fiyat
Jaguar XE R-Dynamic S Otomatik Dizel 767.859
Jaguar XE R-Dynamic SE Otomatik Dizel 809.093

Jaguar XF Fiyat Listesi

Büyük üç prestijli Alman markasının Executive otomobil segmentine dikildiğini düşünüyorsanız, Jaguar’ın ikinci nesil XF’sindeki bir sürüş sizi yeniden düşünmek için yeterli olabilir. BMW 5 Serisi, Mercedes E-Serisi ve Audi A6 gibi rakiplerin zorlu rekabeti karşısında bile, bu araba etkileyici bir erdem yelpazesi sunuyor.

2020 Model Yakıt Fiyat Fiyat
Jaguar XF Prestige Otomatik Dizel 969.905

Jaguar F-Type Fiyat Listesi

Jaguar, bu geliştirilmiş F-TYPE Coupe’yi şimdiye kadar üretilmiş en yetenekli ve ilgili otomobil olarak tanımlıyor. Daha şık, daha hızlı ve daha klas olan Coventry markasının Porsche’ye her zaman daha güvenilir bir rakip olarak ününü güçlendirerek, şirketin efsanevi klasik darbelerinin bazılarının anılarını canlandırıyor. İşliyor. Gider. Ve teslim eder.

aguar F-TYPE R Coupe, kaputun altında 550PS süper şarjlı 5.0 litrelik V8 ile spor otomobil sektörüne bazı büyük silahlar getiriyor ve AWD, tork vektörü, karbon seramik frenler ve 380w Meridien ses sistemi gibi güzelliklerle dolu.

2020 Model Yakıt Fiyat Fiyat
Jaguar F-Type Coupe Otomatik Benzin 1.118.347
Jaguar F-Type Coupe R-Dynamic Otomatik Benzin 1.159.581
Jaguar F-Type Convertıble Otomatik Benzin 1.221.432
Jaguar F-Type Covertıble R Dynamic Otomatik Benzin 1.262.666

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Jaguar Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Kasım

0
Alfa Romeo Giulietta Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Kasım ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo...