Jaguar Fiyat Listesi 2020 Ekim

Jaguar Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Jaguar F-Pace, Jaguar E-Pace, Jaguar I-Pace, Jaguar XE, Jaguar XF ve Jaguar F Type’in 2020 Ekim ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki güncel fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Jaguar Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Serin, şık, hızlı ve sofistike – tüm kelimeler Jaguar arabalarını tanımlamak için sıklıkla kullanılır. Jaguar markası, paranın satın alabileceği en arzu edilen spor otomobilleri ve lüks salonlardan bazılarını yaratmasıyla bilinir. Bu cazibe sadece zarif görünümlerine değil, aynı zamanda Jaguarların sunabileceği heyecan verici sürüş deneyimlerine de dayanıyor.

Jaguar F-Pace Fiyat Listesi

Jaguar F-Pace Kaç Lira? Jaguar F-Pace Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Jaguar F-Pace Fiyatları?

Jaguar F-Pace, sürüşü eğlenceli ve pratik olması gereken kaygan görünümlü bir SUV. Bilgi-eğlence sisteminin bu son sürümde gelişip gelişmediğini görmek için bekleyeceğiz.

Jaguar F-Pace, ‘Spor’u’ Spor Hizmet Aracı’na yerleştiren otomobildir ve en son güncellemeler, aracı daha iyi hissettirirken ve daha verimli hale getirirken bunu hafifletmek için hiçbir şey yapmadı.

F-Pace, Audi Q5, BMW X3 ve Mercedes GLC’nin beğenisine karşı karışımda kalması için 2021 için güncellendi. Bu birinci sınıf Alman markaları, Alman yapımı ancak uluslararası üne sahip ünlü Adidas eğitmenleriniz gibidir Jaguar, İngiliz mirası ve işçiliğiyle ticaret yapan şık bir Norman Walsh eğitmeni çifti gibidir.

Ancak 2021 için, F-Pace’in görünümü en iyi şekilde ‘hafif ince ayarlanmış’ olarak tanımlanıyor ve yeni bir kaput, yeniden modellenmiş tamponlar ve güncellenmiş tamamen LED farlardan oluşuyor.

Yandan bakıldığında, yeni araba mevcut modelle neredeyse aynı görünüyor, ancak yeni fren lambaları, yeniden tasarlanmış bir arka tampon ve bazı yeni egzoz ipuçları, daha yeni F-Pace’i birbirinden ayırabilmenizi sağlıyor.

Plaka şimdi bagaj kapağındaki daha geniş bir girintiye yerleştiriliyor – bu ince bir değişiklik, ancak yeni F-Pace’in giden arabadan biraz daha az ağır görünmesine yardımcı oluyor.

Eski arabanın gerçekten zayıf bir noktası varsa, lüks bir SUV için oldukça ucuz olan iç mekandı. Jaguar, magnezyum, cilasız ahşap ve lazerle oyulmuş metal gibi çeşitli yeni malzemeler nedeniyle yeni otomobilin içinde daha lüks olduğunu iddia ediyor.

Yeni Jaguar F-Pace’in gözden geçirilmiş orta konsolunun altında fazladan bir saklama alanı var ve bunu isteğe bağlı bir kablosuz telefon şarj cihazıyla alabilirsiniz.

F-Pace şimdi 11.4 inçlik dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemiyle geliyor – giden otomobilin isteğe bağlı ekranından bir inç daha büyük. Ve dijital sürücü ekranındaki grafikler yenilendi.

2020 Model Yakıt Fiyat Fiyat
Jaguar F-Pace Prestige Otomatik Dizel 1.024.021
Jaguar F-Pace R Sport Otomatik Dizel 1.078.006
Jaguar F-Pace Portfolio Otomatik Dizel 1.131.991

Jaguar E-Pace Fiyat Listesi

Jaguar E-Pace Kaç Lira? Jaguar E-Pace Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Jaguar E-Pace Fiyatları?

Jaguar E-Pace akıllı görünümlü bir SUV, ancak sürmek o kadar da iyi değil, kabin sade görünüyor ve iç kalitesi bazı alanlarda normalin altında geliyor.

Jaguar E-Pace biraz koşu ayakkabıları bir çift döküldü ve 100m sprint başlangıç çizgisi plonked olmuş ileri bir ağır isabet rugby gibi. Kesinlikle BMW X1 ve Audi Q2’nin beğenilerinden daha sportif görünüyor, ancak metal kaplamasını soyduğunuzda yağlı temellerinin eski Range Rover Evoque ile sinsi bir spor otomobilden daha fazla ortak yönünün olduğunu göreceksiniz.

Bu tema Jaguar E-Pace’in iç mekanında da devam ediyor. Geniş bir gösterge paneli tasarımı ve bol miktarda metal efektli ek ve deri kaplamalarla her şey çok hoş görünüyor, ancak hayal kırıklığı yaratacak kadar ucuz hissettiren birkaç plastik var ve bilgi-eğlence sistemi, çoğu Alman alternatifinde gördüğünüz fütüristik ekranlarda bir yama değil. .

En azından kabin sıcaklığını ayarlamak için bir dizi fiziksel düğme ve düğme elde edersiniz – bu, Jaguar’ın daha pahalı modellerinin çoğunda eksik olan bir şeydir.

İster Harlem Globetrotter boyunda olun, ister profesyonel küçük jokey olun, ideal oturma pozisyonunuzu bulmak için ön koltukları ayarlamakta herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Yine de arkadaki şeyler uzun yolcular için daha az rahattır ve yan yana üç yetişkini taşımak, en azından uzun yolculuklarda kesinlikle hayırdır.

Jaguar E-Pace’in bagajı da bazı alternatiflerden daha küçüktür, ancak geniş açıklığı ve bir yük dudağının olmaması, ağır nesneleri bir esinti içinde kayar. Ve yine de iki haftalık bir tatil için bir ailenin bagajını taşıyacak kadar büyük.

2020 Model Yakıt Fiyat Fiyat
Jaguar E-Pace S Otomatik Benzin 868.815
Jaguar E-Pace R-Dynamic S Otomatik Benzin 929.548
Jaguar E-Pace R-DynamicSE Otomatik Benzin 1.030.770

Jaguar I-Pace Fiyat Listesi

Jaguar I-Pace Kaç Lira? Jaguar I-Pace Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Jaguar I-Pace Fiyatları?

Jaguar I-Pace, tamamen elektrikli bir otomobil ve Tesla Model X SUV’ye daha sportif bir alternatiftir. İçeride sürmek ve lüks olmak harika, ancak satın almak için makul bir tutara mal oluyor.

aguar I-Pace, James Bond’un teetotal oynaması ve Netflix ile sessiz bir gece geçirmesi gibi bir his veriyor. Jaguarlar kısık V8 benzinli motorlar ve sportif yol tutuşu hakkında olmalı, değil mi? Aslında, I-Pace elektrikli otomobil , daha sonra ileride göreceğimiz gibi, düz hat hızı veya virajlardan geçme açısından hayal kırıklığına uğratmaz. Aslında, kullanmak bir Audi e-tron, Mercedes EQC ve Tesla Model X’ten daha eğlenceli.

Ancak Tesla’nın geniş bir portre dokunmatik ekranıyla geldiği yerlerde Jaguar I-Pace’in üç küçük ekranı var. Direksiyon simidinin arkasında geleneksel analog kadranların yerini alan bir tane bulunurken, orta konsoldaki ikisi aracın tüm klima kontrolünü, uydu navigasyonu ve medya oynatma işlevlerini kontrol ediyor.

Gösterge paneline takılı olanların açılı olması güneş ışığını oldukça kötü bir şekilde yansıtabildikleri anlamına gelse de, ekranları kolayca gezinebilen menülerle parlak ve kullanıma duyarlıdır ve bu da sürüş sırasında net görmeyi zorlaştırır. Yine de, en azından DAB radyo, Bluetooth, uydu navigasyon ve hepsi dahildir ve Apple CarPlay ve Android Auto da dahildir.

Ve I-Pace’in içi fütüristik ama aynı zamanda gerçekten lüks – bir Tesla hakkında dürüstçe söyleyemeyeceğiniz bir şey – deri kayışlar, havalı fırçalanmış alüminyum ve kabinin etrafında noktalı yumuşak plastik süslemeler.

Ön koltuklarda, çok uzun olsanız bile sıkışık hissetmemeniz için rahat etmenize ve bol miktarda baş boşluğuna sahip olmanıza yardımcı olmak için belde alçak da dahil olmak üzere birçok ayar vardır. Arkadaki boşluk da oldukça cömert. Kimse omuz odası için kavga etmek zorunda kalmadan iki yetişkini arkada taşıyabilirsiniz, ancak arka koltuklarda oturan üç yetişkin daha çok sıkıcıdır.

En azından Jaguar’ın bagajı etkileyici derecede geniş – bir Audi Q5, BMW X3 veya Mercedes GLC’den 100 litre daha fazla bagajı mutlu bir şekilde yutacak ve birkaç büyük valiz veya büyük bir bebek arabası yönetecek.

2020 Model Yakıt Fiyat Fiyat
Jaguar I-Pace S Otomatik Dizel 870.944
Jaguar I-Pace SE Otomatik Dizel 939.235
Jaguar I-Pace HSE Otomatik Dizel 1.007.526

Jaguar XE Fiyat Listesi

Jaguar XE Kaç Lira? Jaguar XE Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Jaguar XE Fiyatları?

Jaguar XE, sürüşü eğlenceli olan ve birinci sınıf bir iç mekana sahip olan sportif bir sedan otomobildir, ancak arka koltukları çok sıkışıktır ve alternatifleri çok daha geniş motor seçenekleriyle birlikte gelir.

Jaguar XE sadece kadar eğlenceli bir BMW 3 Serisi gibi sürücüye ama sportif usul ve daha göz alıcı iç birlikte bir sportif prim salon araba.

Örneğin, bu kısık farları ele alalım – Jaguar XE’yi yeni komşunuzun görünüşünden hoşlanmayan hoşnutsuz bir evcil hayvan gibi gösteriyorlar. Bunların arasında geniş siyah boyalı bir ızgara var ve tamponun altında, şüphesiz hız tümseklerini yutmaya hazır üçlü büyük hava girişleri bulacaksınız.

İçeriye tırmanın ve bu yeni arabayı eski modelden ayıran birçok ince ayar göreceksiniz . Bunlar arasında eski otomobilin döner kadranının yerini alan yeni bir vites kolu, çok sayıda daha yumuşak döşeme ve üç ekrana kadar yenilenmiş bir bilgi-eğlence sistemi bulunuyor – eğer isteğe bağlı Touch Pro Duo sistemi için çatal atarsanız.

Bu tıpkı Jaguar I-Pace’de aldığınız sisteme benziyor ve eski XE’nin analog kadranlarını yüksek çözünürlüklü dijital sürücü ekranı ve geleneksel ısıtma ve havalandırma kontrollerini havalı yerleşik döner kadranlı bir dokunmatik ekranla değiştiriyor. Hepsi çok şık görünüyor ancak kullanımı (veya birçok özellikle birlikte gelmesi) bir BMW 3 Serisindeki iDrive sistemi kadar sezgisel değil.

Jaguar XE, içinde BMW kadar geniş değil. Elbette, önde çok fazla alan var ve standart olarak yeterli miktarda koltuk ayarı elde edersiniz, ancak arkaya tırmanın ve 1,8 metreye yakın bir şeyseniz baş ve diz mesafesi için mücadele edersiniz. Üç yetişkini yan yana taşımak kesinlikle hayır-hayır.

2020 Model Yakıt Fiyat Fiyat
Jaguar XE R-Dynamic S Otomatik Dizel 1.003.777
Jaguar XE R-Dynamic SE Otomatik Dizel 1.057.762

Jaguar XF Fiyat Listesi

Jaguar XF Kaç Lira? Jaguar XF Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Jaguar XF Fiyatları?

Jaguar, orijinal XF ile baştaki çiviyi vurdu – şüphesiz bir Jag, ancak şirketin çirkin imajını atan ve neyse ki, yerini aldığı S-Type’a hiç benzemeyen bir Jaguar. Genellikle bir Mercedes E-Serisi, BMW 5 Serisi veya Audi A6 seçen alıcılar arasında bu kadar büyük bir hit olmasına şaşmamalı .

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Jaguar , ne olduğuna inanın ya da inanmayın, tamamen yeni bir modelin görünüşü üzerinde bir hatchet işi yapmadı, ancak onları göremeseniz bile önemli değişiklikler var. Önceden 190 kg’a kadar daha hafif olmasına yardımcı olan bir alüminyum gövde, F- Type’tan ödünç alınan ön süspansiyon ve dört tekerlekten çekiş belirtme seçeneği var.

Motorlar da değişti, bu nedenle XF, Jaguar’ın yüksek teknolojili düşük kapasiteli 2.0 litrelik Ingenium dizellerine kavuştu.

Bu gerçekten önemli değil çünkü XF’de yaşamak gerçek bir zorluk olmayacak. Yeni otomobil eski modelden biraz daha küçük olmasına rağmen, daha uzun dingil mesafesi sayesinde iç mekan önemli ölçüde arttı.

Bu arada, iç donanımlar ve donanımlar, Kraliçe’nin ikametgahı dışındaki herhangi bir yeri biraz düşük kira getirecek. Mercedes E-Serisi’nin olduğu ya da bu konuda oldukça iyi inşa edildiği bir teknoloji festivali olmayabilir, ancak yeni bir bilgi-eğlence sistemi net grafikler ve lazer hızında hesaplama hızları vaat ediyor ve sizin de bir Mensa üyesi programlamak için.

Donanım seviyeleri bu sınıftan beklenen temel özellikleri kapsar, bu nedenle tüm modellerde uydu navigasyon, Bi-Xenon farlar ve deri bir iç mekan bulunurken, otomobilin elektrikli hidrolik direksiyonu (eskiden hidrolikti) isteğe bağlı sürücü yardımlarını ön plana çıkarır. şerit tutma asistanı ve dikey otomatik park dahil.

2020 Model Yakıt Fiyat Fiyat
Jaguar XF Prestige Otomatik Dizel 1.268.304

Jaguar F-Type Fiyat Listesi

Jaguar F-Type Kaç Lira? Jaguar F-Type Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Jaguar F-Type Fiyatları?

Jaguar F-Type, iki nedenden ötürü öne çıkıyor: baş döndürücü görünümü ve kemik çıngıraklı V8. Yine de daha iyi bilgi-eğlence sistemine sahip daha pratik coupler var.

Tıpkı yeni Londra Otobüsünün bir ikonun modern yorumu olması gibi, Jaguar F-Type da dünyanın en güzel arabalarından biri olan ikonik E-Type’ın modern yorumudur.

Uzun kaput ve güçlü motorlara sahip şık, iki koltuklu bir coupe , Aston Martin Vantage ve Porsche 911 gibi arabalarla savaşıyor. Ancak, daha az tavanlı coupe modelinizi seviyorsanız üstü açık bir Convertible modeli de var.

Arka tarafta, F-Type, bazı yeni ışıklar dışında 2020 için hemen hemen aynı görünüyor, ancak yine de mükemmel göründüğü için çok fazla değişmesi gerekmiyor. Birçoğu cephenin de çok fazla ihtiyacı olmadığını iddia edebilirdi, ancak Jag devam etti ve ona yeni ışıklar, yeni bir ızgara ve ön tampon verdi.

İçeride o kadar sıkışma ve kıvrılma olmadı. F tipi, kalite açısından Porsche’ye hala rakip olamaz ve yeni bir 10 inç geniş ekran bilgi-eğlence sistemine sahip olmasına rağmen, aslında Jaguar’ın erişebildiği en son ekran değil ki bu utanç verici.

Elbette, ekran oldukça yüksek çözünürlüklü ve duyarlı, ancak menü açısından gezinmek için daha kolay dokunmatik ekran sistemleri var ve yerleşik uydu navigasyon, otomobilin standart Apple CarPlay ve Android Auto aracılığıyla akıllı telefon navigasyon uygulamanızın lehine daha iyi göz ardı edilir .

2020 Model Yakıt Fiyat Fiyat
Jaguar F-Type Coupe Otomatik Benzin 1.462.650
Jaguar F-Type Coupe R-Dynamic Otomatik Benzin 1.516.635
Jaguar F-Type Convertıble Otomatik Benzin 1.597.612
Jaguar F-Type Covertıble R Dynamic Otomatik Benzin 1.651.597

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Jaguar Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Ekim

0
Alfa Romeo Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Ekim ayına ait sıfır km...