Jaguar Fiyat Listesi 2020 Temmuz

JAGUAR

Şık, şık ve zarif bir şey arıyorsanız, Jaguar ile doğru üreticiyi düşünüyorsunuz. Bu lüks araçların geçmişi ve güvenilirliği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız okumaya devam edin .

Jaguar ne kadar güvenilir?

Güvenilirlik söz konusu olduğunda , Jaguar , sunroof veya park sensörleri ile ilgili sorunlar da dahil olmak üzere, ciddi olduklarından daha sinir bozucu bir takım sorunlar yaşar . Bu konular, en son raporda Hangisi? (2018’de) Jaguar, güvenilirlik anketinin bir parçası olarak incelenen 36 farklı otomobil üreticisi arasında 26. sırada yer aldı.

Jaguar’ın tarihi

Jaguar, 1922 yılında kurulan Swallow Sidecar Company olarak hayata başladı . 1945 yılında, SS Cars Limited hissedarları bir araya gelerek şirketin adı değiştirilecek. O zamanlar SS Cars başkanına göre, “Jaguar farklıdır ve benzer yabancı isimlerle karıştırılamaz”.

Jaguar, yol sürüşü ve yarış için tasarlanmış uzun bir lüks araç geçmişine sahiptir ve herhangi bir araba tutkunu için olmazsa olmazdır.

1922’den beri, Jaguar zor zamanlar geçirdi; II.Dünya Savaşı’ndan sonra arzın daha fazla arz talep ettiği ve İngiliz Motor Holdingleri, İngiliz Leyland Motor Corporation ve Ford da dahil olmak üzere çeşitli birleşme ve satın alma işlemlerinden geçen bir malzeme sıkıntısı yaşadılar. Bugün Jaguar, şirketi 2008 yılında satın alan Mumbai merkezli Hint çokuluslu Tata Motors’a aittir.

Jaguar Sıfır km Güncel Fiyatları

Jaguar Fiyat Listesi

Serin, şık, hızlı ve sofistike – tüm kelimeler Jaguar arabalarını tanımlamak için sıklıkla kullanılır. Jaguar markası, paranın satın alabileceği en arzu edilen spor otomobilleri ve lüks salonlardan bazılarını yaratmasıyla bilinir. Bu cazibe sadece zarif görünümlerine değil, aynı zamanda Jaguarların sunabileceği heyecan verici sürüş deneyimlerine de dayanıyor.

Jaguar’ın 2020 Temmuz ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Jaguar F-Pace Fiyat Listesi

F-PACE, Jaguar’ı cesur ve farklı bir yöne çekti ve satışlarını genişletmek ve önemli rakipleri almak için markanın geleceği için çok önemli olacak. Lüks orta ölçekli SUV segmentine sınıf, performans ve kabiliyet konusunda iyi bir uzlaşma getiriyor ve bu sektördeki köklü Alman oyunculara cazip bir alternatif sunuyor. Kısacası, bu araba beklemeye değer.

2020 Model Yakıt Fiyat Fiyat
Jaguar F-Pace Prestige Otomatik Dizel 734.508
Jaguar F-Pace R Sport Otomatik Dizel 773.164
Jaguar F-Pace Portfolio Otomatik Dizel 811.821

Jaguar E-Pace Fiyat Listesi

Jaguar’ın E-PACE, şirketin marka değerlerini kompakt, yaşam tarzı odaklı SUV’lar için büyüyen pazara getiriyor. Sportif ipuçları Coventry üreticisinin F-TYPE spor otomobilinden ödünç alınmış ve kanıtlanmış destekleri başarılı Range Rover Evoque’dan geliyor. Tüm malzemeler o zaman, güçlü bir paket için yerinde gibi görünüyor.

2020 Model Yakıt Fiyat Fiyat
Jaguar E-Pace S Otomatik Benzin 623.369
Jaguar E-Pace R-Dynamic S Otomatik Benzin 666.858
Jaguar E-Pace R-DynamicSE Otomatik Benzin 739.340

Jaguar I-Pace Fiyat Listesi

Jaguar, uzun menzilli, pratik, pille çalışan bir elektrikli araç üreten birinci sınıf marka üreticilerinden ilk oldu. 395 bg, potansiyel olarak sıfır emisyon ve çakıllı bir vadide olduğu gibi bir yarış pistine kadar rahat olabilecek bir araba. I-PACE’e hoş geldiniz.

2020 Model Yakıt Fiyat Fiyat
Jaguar I-Pace S Otomatik Dizel 727.552
Jaguar I-Pace SE Otomatik Dizel 785.768
Jaguar I-Pace HSE Otomatik Dizel 843.983

Jaguar XE Fiyat Listesi

Jaguar XE, orta büyüklükteki yönetici türünde, BMW 3 Serisi / Audi A4 segmentindeki olağan Alman şüphelilerden farklı bir şey sunarak şık bir şekilde yürütülmeye devam ediyor. En azından kağıt üzerinde, bu gözden geçirilmiş versiyon, bir BMW’nin dinamikleri ve bir Mercedes lüksü ile modern iş alıcılarının beklediği tüm verimlilik ve bağlantı ile bu segmentte başarılı olmak için gerekli tasarım, teknoloji ve hırslara sahip gibi görünüyor. Güçlü bir yarışmacı.

2020 Model Yakıt Fiyat Fiyat
Jaguar XE R-Dynamic S Otomatik Dizel 720.011
Jaguar XE R-Dynamic SE Otomatik Dizel 758.668

Jaguar XF Fiyat Listesi

Büyük üç prestijli Alman markasının Executive otomobil segmentine dikildiğini düşünüyorsanız, Jaguar’ın ikinci nesil XF’sindeki bir sürüş sizi yeniden düşünmek için yeterli olabilir. BMW 5 Serisi, Mercedes E-Serisi ve Audi A6 gibi rakiplerin zorlu rekabeti karşısında bile, bu araba etkileyici bir erdem yelpazesi sunuyor.

2020 Model Yakıt Fiyat Fiyat
Jaguar XF Prestige Otomatik Dizel 909.430

Jaguar F-Type Fiyat Listesi

Jaguar, bu geliştirilmiş F-TYPE Coupe’yi şimdiye kadar üretilmiş en yetenekli ve ilgili otomobil olarak tanımlıyor. Daha şık, daha hızlı ve daha klas olan Coventry markasının Porsche’ye her zaman daha güvenilir bir rakip olarak ününü güçlendirerek, şirketin efsanevi klasik darbelerinin bazılarının anılarını canlandırıyor. İşliyor. Gider. Ve teslim eder.

aguar F-TYPE R Coupe, kaputun altında 550PS süper şarjlı 5.0 litrelik V8 ile spor otomobil sektörüne bazı büyük silahlar getiriyor ve AWD, tork vektörü, karbon seramik frenler ve 380w Meridien ses sistemi gibi güzelliklerle dolu.

2020 Model Yakıt Fiyat Fiyat
Jaguar F-Type Coupe Otomatik Benzin 1.048.594
Jaguar F-Type Coupe R-Dynamic Otomatik Benzin 1.087.251
Jaguar F-Type Convertıble Otomatik Benzin 1.145.236
Jaguar F-Type Covertıble R Dynamic Otomatik Benzin 1.183.893

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Jaguar Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Kasım

0
Alfa Romeo Giulietta Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Kasım ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo...