Lexus Fiyat Listesi 2020 Ekim

Lexus Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Lexus ES Hybrid, Lexus LS Hybrid, Lexus NX Hybrid, Lexus Turbo Benzinli, Lexus RX L Hybrid, Lexus LC Benzinli ve Lexus LC Benzinli’nin 2020 Ekim ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki güncel fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Lexus Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Lexus serisinde hatchback’ler, sedanlar ve crossover SUV’lar bulunur ve bu segmentlerin her birinde araba alıcısına yüksek kaliteli ürünler sunar. Lexus, güvenilirlik ve işçilik için mükemmel bir üne sahiptir. Benzin-elektrikli hibrit varyantlar da dahil olmak üzere hemen hemen her Lexus modelinde bir dizi çeşitli güç aktarma organları mevcuttur. Lexus rozeti dünya çapında bir kalite işareti olarak görülüyor.

Lexus ES Hybrid Fiyat Listesi

Lexus ES Hybrid Kaç Lira? Lexus ES Hybrid Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Lexus ES Hybrid Fiyatları?

Lexus ES, geleneksel Alman ana akımına çarpıcı bir alternatiftir, ancak geniş kabini kafa karıştırıcı bir bilgi-eğlence sistemi tarafından düşürülmüştür.

Lexus ES BMW 5 Serisi, Audi A6 ve Mercedes E sınıfı gibilere göz alıcı ve sıradışı bir alternatif sunan lüks yürütme salon. Eski GS’nin yerini alıyor, ancak devasa büyük ızgarası, birçok ilginç kırışıklığı ve bir cerrahın neşterinden daha keskin farları sayesinde çok daha dramatik görünüyor.

Bu, Lexus ES’yi golf sopası otoparkındaki bir Alman sedanı sanmayacağınız anlamına gelir. Her açıdan daha acımasız ve daha agresif görünüyor – özellikle daha büyük alaşımlı jantları ve ön ve arka tamponlara kesilmiş ekstra hava girişleriyle F Sport görünümünde.

İçeri girdiğinizde ES’nin çift katlı gösterge paneli ve fırçalanmış metal kaplamalar harika görünür ve bir BMW, Audi veya Mercedes’te bulacağınız her şey kadar sağlamdır . Elbette, kapı bölmelerinde ve Almanlarda bulamayacağınız bilgi-eğlence ekranının hemen yanında gömülü birkaç sert plastik var. Ancak bu bir anlaşma bozucu değil.

Ne yazık ki, Lexus ES’nin bilgi-eğlence sistemi olabilir. Ekran güzel ve keskindir, ancak gelişigüzel menüler ve rahatsız edici izleme paneli kontrolünün kullanımı dokunmatik ekranlardan ve kaydırma tekerleklerinden çok daha zordur. İyi iş, standart olarak Apple CarPlay ve Android Auto ile birlikte geliyor.

Ayrıca ES’nin kapı aynalarını, görüntülerini içerideki küçük ekranlarda gösteren kameralarla değiştirme seçeneği de var. Kameralar dışarıdan harika görünüyor, ancak ekranlar biraz satış sonrası görünüyor ve yoğun yağmurda geceleri resim harika değil.

Yine de Lexus ES’in son derece rahat ön koltuklarını hata edemezsiniz. Standart olarak sekiz yönlü elektrikli ayar elde edersiniz ve en iyi özelliklere sahip otomobiller, 10 yönlü ayarlama ve ısıtma ve soğutma özellikleriyle birlikte gelir. Uzun sürücülerin de uzanabileceği geniş alan var ve ES’nin geniş ön camı ve uzun yan camları sayesinde güzel bir görüş elde edersiniz.

2020 Model Şanzıman Anahtar Teslim+Tsc.Masrafları
ES 300h Business E-CVT 1,177,750 ₺ + 5,302 ₺
ES 300h Executive E-CVT 1,331,250 ₺ + 5,302 ₺
ES 300h Exclusive E-CVT 1,520,500 ₺ + 5,302 ₺

Lexus LS Hybrid Fiyat Listesi

Lexus LS Hybrid Kaç Lira? Lexus LS Hybrid Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Lexus LS Hybrid Fiyatları?

Lexus LS, göz alıcı iç tasarımı yepyeni bir seviyeye taşıyor, ancak çoğu Alman alternatifi kadar yüksek teknoloji ürünü ve rahat değil.

Lexus LS’nin kesinlikle olmadığı bir şey , abartısız. Yırtıcı görünümlü ızgarası ve Z şeklindeki farları sayesinde çok modern hissettiren ve Audi A8 veya Mercedes S-Class’tan çok daha agresif görünen ultra lüks bir sedandır.

İçeride, bol miktarda zengin deri, ahşap ve kabartmalı metal detaylar, mükemmel iç mekanınızı seçmeyi oldukça zorlaştıracak. En azından, paslanmaz çelik kapı kaplamalarının, bambu kaplamaların ve kırmızı dikişlerin mantıklı bir kombinasyon olup olmadığını düşündüğünüz için LS’nin son derece rahat deri koltuklarında uzanabileceğiniz bol miktarda alanınız olacak …

Ne yazık ki, Lexus’un bilgi-eğlence sistemi bir Mercedes, BMW veya Audi’den belirgin şekilde daha kötü . Elbette, geniş ekranlı bir merkezi ekran ve bir dizi yüksek çözünürlüklü dijital kadran var, ancak LS’yi Apple CarPlay ve Android Auto akıllı telefon yansıtma ile alamazsınız. Ayrıca, menü düzeni ve sinir bozucu dokunmatik yüzey ve yükseltilmiş seçici, sürüş sırasında kullanmak zordur.

Neyse ki, arkadaki boşluk LS’nin bilgi-eğlence eksikliklerini telafi etmeye yardımcı oluyor. Standart olarak üç arka koltuk elde edersiniz, ancak Yönetici Paketinin bir parçası olarak son derece konforlu iki koltuğun ortasını kaldırabilirsiniz. Bunlar, 22 yönlü elektrik ayarıyla birlikte gelir ve yaklaşık 50 derece yatabilir – yolculuk ortasında uyuklama için mükemmeldir.

Ne yazık ki, Lexus’un bagajı, S-Serisi, 7 Serisi veya A8’deki yükleme alanları kadar bagajı tam olarak yutamıyor, ancak yine de bir takım golf sopası veya birkaç büyük valiz için yeterince geniş.

Her Lexus LS, bir elektrik motoru ve pillerle birleştirilmiş 3,5 litrelik bir V6 benzinli motorla bir hibrit olarak gelir. Bu, LS’nin, zamanının çoğunu geçireceği şehirdeki alternatiflerle karşılaştırıldığında oldukça tutumlu olduğu ve CO2 emisyonlarının da oldukça düşük olduğu anlamına gelir.

2020 Model Şanzıman Anahtar Teslim+Tsc.Masrafları
LS 500h Business Multi Stage Hybrid 2,658,550 ₺ + 10,023 ₺
LS 500h Executive AWD Multi Stage Hybrid 3,096,900 ₺ + 10,023 ₺
LS 500h Exclusive AWD Multi Stage Hybrid 3,631,950 ₺ + 10,023 ₺

Lexus NX Hybrid Fiyat Listesi

Lexus NX Hybrid Kaç Lira? Lexus NX Hybrid Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Lexus NX Hybrid Fiyatları?

Lexus NX, çarpıcı bir tasarıma , harika donanım seviyelerine ve hibrit aktarma organı seçeneğine sahip bir SUV . Ancak oldukça pahalıdır ve bir Audi Q5’in gösterebileceği yeteneklere sahip değildir.

Lexus NX böyle parlak sanal kokpit olarak aslında bir Audi Q5 daha satın almak ama o arabanın yeni teknolojiyi maç olamaz biraz daha ucuzdur. NX’i, gerçekten daha az hoş olan ancak çok daha iyi çalışan Jaguar F-Pace ile karşılaştırdığınızda benzer bir hikaye . Mercedes GLC aynı zamanda değerli bir alternatiftir – Mercedes’teki standart dokuz vitesli otomobil kusursuzken, aynı şey NX Hybrid’deki droning CVT için söylenemez.

İçeride görünüm, dış görünüş kadar kutuplaştırıcı değil ve yapım kalitesi ve pahalı malzeme seçimi gibi daha geleneksel Lexus değerleri burada rol oynuyor. Yumuşak deri kaplı gösterge paneli veya düğmelerin tatmin edici derecede pahalı hissi, Lexus NX’te geçirdiğiniz zamanın tadını çıkaracağınızdan emin olabilirsiniz.

Yolcular için alan oldukça iyidir, özellikle arka tarafta, zeminde bir tümsek olmaması, arka tarafta üç yetişkinin neredeyse eşit miktarda boşluğa sahip olduğu anlamına gelir – dönümlerce diz mesafesi ve yeterli miktarda tavan boşluğu da vardır. Önde, koltuklar tartışmasız sınıfının en iyisidir, daha iyi destek sağlar ve benzer fiyatlı alternatiflerden daha rahattır.

2020 Model Şanzıman Anahtar Teslim+Tsc.Masrafları
NX 300h 4×4 Business E-CVT 881,350 ₺ + 5,302 ₺
NX 300h 4×4 Business Plus E-CVT 972,150 ₺ + 5,302 ₺
NX 300h 4×4 Executive E-CVT 972,150 ₺ + 5,302 ₺
NX 300h 4×4 F Sport E-CVT 1,098,250 ₺ + 5,302 ₺
NX 300h 4×4 Exclusive E-CVT 1,155,750 ₺ + 5,302 ₺

Lexus  RX Turbo Benzinli Fiyat Listesi

Lexus RX Turbo Benzinli Kaç Lira? Lexus RX Turbo Benzinli Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Lexus RX Turbo Benzinli Fiyatları?

Lexus RX, yalnızca hibrit olarak temin edilebilen, iyi yapılmış, lüks bir SUV. Dört kişi için çok rahat, ancak karmaşık bir bilgi-eğlence sistemi ve dizel motorun olmaması nedeniyle hayal kırıklığına uğradı.

Bazı büyük, lüks SUV’ler, katı bir granit bloktan yapılmış gibi görünecek şekilde tasarlandı. Öyle değil , tek bir devasa çelik sacdan monte edilmiş ve origami tarzında katlanmış gibi görünen Lexus RX, çalışkan bir dev tarafından bir araba şekline dönüştürülmüş.

Bununla birlikte, Lexus’un parlak boyası ve cesur krom ızgarası, onu lüks görünmesini sağlar, ancak bir Audi Q7, bir BMW X5 veya bir Range Rover kadar gösterişli değildir .

BMW veya Audi’de bulabileceğiniz fırçalanmış alüminyum panellere tercih edilen ahşap kaplama parçalarıyla içeriden de daha zevkli.

Gösterge paneli oldukça çekici bir asimetrik tasarıma sahip, ancak Lexus RX’in kabinini gerçekten parlatan sağlam hisli malzemeler. Süs parçaları arasındaki boşluklar o kadar tutarlıdır ki, lazerler kullanılarak ölçülmüş gibi görünürler ve birinci sınıf arabalarda alabileceğiniz kavisli ahşap levha, Yamaha piyanolarını yapan aynı ustalar tarafından özenle seçilir.

Belki de bu piyano üreticileri bilgi-eğlence sistemini de tasarladılar, çünkü elektronik hakkında çok fazla şey bilen kimse tarafından bir araya getirilmediği için, çünkü Lexus’un dokunmatik yüzey kontrol sistemi zor bir şekilde kullanılıyor ve ekranın grafikleri yüksek çözünürlüklü kadar yakın değil. çoğu alternatifte olduğu gibi. En azından ilk kez Apple ve Android akıllı telefon yansıtma ile geliyor.

Daha olumlu bir kayda göre, ön koltuklar mükemmel. Giriş seviyesi hariç tüm modellerde elektrikle ayarlanabilir, ısıtılır ve soğutulurlar. Arka koltuklarda 1,8 metre için yer vardır ve uzun yolculuklarda yolcularınıza daha fazla diz mesafesi ve konfor sağlamak için geriye kayar ve yaslanırlar.

Ne yazık ki, bagaj alanı makul bir boyutta olmasına rağmen, BMW X5 ve Audi Q7’ye kıyasla kapasitesi önemli ölçüde azaldı; bu, aileyle iki hafta uzakta bir tatil planlıyorsanız, stratejik bir paketleme gerektirebilir.

2020 Model Şanzıman Anahtar Teslim+Tsc.Masrafları
RX 300 4×4 Business Otomatik 1,098,500 ₺ + 3,901 ₺
RX 300 4×4 Executive Otomatik 1,257,700 ₺ + 3,901 ₺
RX 300 4×4 F SPORT Otomatik 1,334,850 ₺ + 3,901 ₺
RX 300 4×4 Exclusive Otomatik 1,454,900 ₺ + 3,901 ₺

Lexus RX L Hybrid Fiyat Listesi

Lexus RX L Hybrid Kaç Lira? Lexus RX L Hybrid Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Lexus RX  L Hybrid Fiyatları?

Lüks Lexus RX L, daha uzun gövdeye ve iki ekstra koltuğa sahip bir RX’tir. Araba sürmek rahatlatıcı ve çalıştırmak nispeten ucuz, ancak alternatiflerin daha geniş olduğunu göreceksiniz.

Konfora ve düşük işletme maliyetlerine önem veren yedi koltuklu bir SUV arıyorsanız, Lexus RX L tam olarak aradığınız şey olacaktır. 2015 yılında piyasaya sürülen mevcut RX’e dayanıyor, ancak üçüncü koltuk sırasını yerleştirmek için 110 mm daha uzun.

İçeride değişen her şey bu olsa da, bu da iç kalitesinin harika olduğu anlamına geliyor. Ayrıca 8.0 ve 12.3 inçlik uydu navigasyon sistemi arasında seçim yapabilirsiniz. Ne yazık ki, oyun şimdi önemli ölçüde ilerledi ve çoğu alternatif, daha yüksek teknoloji, daha güzel ve kullanımı daha kolay sistemler sunuyor. Aynı alternatifler, daha minimal, modern bir görünüme sahip daha az düğme ağırlıklı gösterge paneli tasarımlarına sahiptir.

Parlak tarafta, Lexus RX L çok rahat bir iç mekana sahip. Deri tüm modellerde standart olarak gelir – Premier arabalardaki deri özellikle yumuşaktır – ayrıca ön koltuklar kalın yastıklı ve destekleyicidir. Elektrikli ayar standart olarak gelir ve ön koltuklar da ısıtılır ve soğutulur – ikincisi, bu fiyata bile bir otomobilde nadir bulunan standart bir özelliktir.

Yetişkin arkadaşlarınız neredeyse orta sıraya oturmuş kadar mutlu olacak. Uzun boylu yetişkinlerin yerleşebilmelerini sağlamak için bol miktarda diz mesafesi ve yeterli baş mesafesi vardır.

2020 Model Şanzıman Anahtar Teslim+Tsc.Masrafları
RX 450h L Executive Otomatik 2,050,150 ₺ + 10,023 ₺
RX 450h L Exclusive Otomatik 2,350,450 ₺ + 10,023 ₺

Lexus LC Benzinli Fiyat Listesi

Lexus LC Benzinli Kaç Lira? Lexus LC Benzinli Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Lexus LC Benzinli Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Anahtar Teslim+Tsc.Masrafları
LC 500 Sport+ Otomatik 3,287,800 ₺ + 24,062 ₺

Lexus LC Hybrid Fiyat Listesi

Lexus LC Hybrid Kaç Lira? Lexus LC Hybrid Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Lexus LC Hybrid Fiyatları?

Lexus LC’nin stili o kadar şaşırtıcı ki – ve V8 modelinin performansı o kadar canlandırıcı – bir coupe için bile pratik olmadığını kabul etmeye istekli olabilirsiniz.

Lexus LC onların parçaları ve bir Cheshire Cat gibi gülümseyen bırakacağım performansta ölü yayaları durdururuz görünüyor sayesinde sahip olma gurur duyacağı bir araba.

Lexus akıllı kabini gördüğünüzde gülümsemeyi yüzünüzde tutacaksınız. Yüksek kaliteli malzemeleri ve orijinal tasarımı, Mercedes-AMG C63 ve Audi RS5 gibi şık alternatiflerin bile üzerinde bir kesim hissi verdiği anlamına gelir .

Ne yazık ki, harika görünse de, LC500’ün alışılmadık gösterge paneli düzeni onu kullanmak için bir acı haline getirebilir. Mercedes veya Audi’de yapılması kolay olan şeyler – havalandırma sistemini ve stereoyu ayarlamak gibi – Lexus’ta sinir bozucu derecede karmaşık.

Ne yazık ki, bilgisayar bilimi alanında Master derecesine ve sadece kullanmak için profesyonel bir masa tenisi oyuncusunun el-göz koordinasyonuna ihtiyaç duyduğunuz korkunç bilgi-eğlence sistemiyle karşılaştığınızda işler daha da kötüye gidiyor.

2020 Model Şanzıman Anahtar Teslim+Tsc.Masrafları
LC 500h Exclusive Otomatik 2,974,450 ₺ + 10,023 ₺
LC 500h Sport+ Otomatik 3,273,350 ₺ + 10,023 ₺
LC 500h Sport Otomatik 3,098,800 ₺ + 10,023 ₺

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Lexus Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Ekim

0
Alfa Romeo Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Ekim ayına ait sıfır km...