Mini Fiyat Listesi 2020 Ekim

Mini Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi


Mini Cooper 3 Kapı, Mini Cooper 5 Kapı, Mini Cooper Clubman, Mini Cooper Countryman, Mini Cooper Cabrio, Mini Cooper SE ve Mini Cooper Cooper Works’un 2020 Ekim ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki güncel fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Mini Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Bugün MINI serisi, sportif girişler ve pratik aile taşımacılığı karışımı da dahil olmak üzere geniş bir model yelpazesinden oluşmaktadır. En önemlisi, her yeni MINI markanın ünlü olduğu göze çarpan bir tasarım ve eğlenceli, manevra kabiliyeti yüksek bir sürüş sunuyor.

Mini Cooper 3 Kapı Fiyat Listesi

Mini Cooper 3 Kapı Kaç Lira? Mini Cooper 3 Kapı Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Mini Cooper 3 Kapı Fiyatları?

Mini 3-kapılı, içi ve dışı havalı görünen ve sürmesi çok zevkli küçük bir otomobildir – ancak çok rahat değildir ve seçenekler pahalıdır.

Mini üç kapılı Hatchback yüzünüzde bir gülümseme koymak için sürücü parlak ve emin bir akıllı görünümlü küçük araba – ve küçük çizme ve garip arka koltuklar ile yaşayabilir kesinlikle birini düşünmelisiniz.

Mini üç kapılı modelin bu nesli orijinal olarak 2014 yılında satışa çıktı, ancak 2018’de yeni farlar, Union Jack arka lambalar ve çeşitli yerlere özel 3D baskılı kaplamalar takılması seçeneği ile güncellendi.

Ayrıca yepyeni bir ‘Mini’ logosunun yanı sıra, aralarından seçim yapabileceğiniz bazı yeni motorlar ve vites kutuları da tanıttı, ancak aksi takdirde, her zamanki gibi iş yapıyor. Bu, retro cazibesini yansıtan iyi yapılmış bir iç mekana sahip olduğunuz anlamına gelir, ancak aynı zamanda renk değiştiren merkezi bilgi-eğlence ekranının etrafındaki bir ışık çemberi gibi birçok modern dokunuşla donatılabilir. Bu, Mini Excitement Pack’in, ayarlanabilir mod aydınlatmasının yanı sıra bir parçasıdır ve bunu, hangi menüde olursanız olun rengiyle eşleşen bir lav lambası olarak düşünebilirsiniz. Dürüst olmak gerekirse, oldukça anlamsız ama yine de çok havalı.

Çok daha kullanışlı olan, sürüş sırasında güvenli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olan BMW tarzı bir düğme ve orta konsoldaki kısayol düğmeleriyle 6.5 inçlik bir ekranla kontrol edilen Mini’nin mükemmel bilgi-eğlence sistemidir. Uydu navigasyonu istiyorsanız, Apple CarPlay’i ve Gerçek Zamanlı Trafik Bilgileri gibi çeşitli ‘Mini Connected’ hizmetlerini içermesine rağmen, pahalı bir seçenek olarak ücretini ödemeniz gerekir.

Sonra yine, eğer bunu yapmaya istekliysen, (bir dizi diğer ekstraların yanı sıra) daha keskin olan 8,8 inçlik bir ekran içeren, en iyi özellikli Navigasyon Plus Paketine yükseltmek için daha da fazlasını yapman daha iyi olabilir. , daha hızlı ve 3 boyutlu haritalara sahip.

Daha az ileri teknoloji, Mini’nin arka koltuklarına erişimdir: orada oturmak isteyen herkesin, gerekli tüm bükülmeleri aşmak için şampiyon bir jimnastikçi olması gerekecektir. Kuşkusuz, güvenli bir şekilde yerine oturduğunuzda, birkaç yetişkin için yeterli yer vardır, ancak arka koltukları düzenli olarak kullanmanız gerekiyorsa Mini beş kapılı kullanmayı düşünmelisiniz. Daha da kötüsü, Mini üç kapılı bagaj alanı kesinlikle çok küçük – küçük bir VW Up’ın yükleme alanından bile daha küçük!

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Pure Otomatik Benzin 293.079
Classic Otomatik Benzin 315.779
Signature Otomatik Benzin 337.163
İconic Otomatik Benzin 409.678

Mini Cooper 5 Kapı Fiyat Listesi

Mini Cooper 5 Kapı Kaç Lira? Mini Cooper 5 Kapı Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Mini Cooper 5 Kapı Fiyatları?

Mini 5-Door, sürmesi eğlenceli, harika retro tarzı ve kullanımı kolay teknolojiye sahip lüks, küçük bir otomobildir. Ama ne en pratik ne de en rahatı değil.

1960’ların orijinal Mini’sini anımsatan ön taraftaki böcek gözlü farlardan, arka farlardaki Union Jack’lere kadar Mini, İngiliz yapımı kimlik bilgilerini küçük yerine lüks, retro görünümlü bir alternatif olarak göstermekten çekinmiyor. Audi A1 veya Volkswagen Polo gibi Alman arabaları. Mini hatchback’i beş kapılı veya daha sportif görünümlü üç kapılı olarak ayrı ayrı inceleyebilirsiniz .

Ama diyorsunuz ki… Mini İngiliz değil – A1 veya Polo kadar Alman. Doğru, Mini BMW’ye aittir, ancak bu, Mini’nin BMW’nin teknolojisine ve kaynaklarına erişebileceği anlamına gelir. Her neyse, Kraliçe’nin Alman ataları var ve ondan daha fazla İngiliz olamazsın!

Mini sadece dışarıdan bakıcı değil, iç mekanı da çekicilikle doludur. Örneğin bilgi-eğlence sistemini ele alalım. Sadece kullanmak için bir oyun değil, aynı zamanda gösterge panelindeki devasa bir ruh haliyle aydınlatılmış lumbozun içinde oturuyor – biraz Sixties müzik kutusu gibi.

Buna, bir çizgi film karakterinin büyük boy kulakları gibi direksiyon kolonundan dışarı çıkan harika devir sayacını ekleyin ve bir Audi A1 Sportback’den çok daha ilginç bir kabin elde edersiniz. Yine de, Android Auto seçeneğini bile alamamanız utanç verici.

Ne kadar uzun ya da kısa olursanız olun rahat etmekte sorun yaşamazsınız. Ancak koltuğunuzu nereye yerleştirmek isterseniz isteyin, Mini’nin oldukça dar ön camından geçilmez. Elbette, bu mektup kutusu görünümü oturmayı bir VW Polo’dan daha sportif hissettiriyor, ancak sonuç, Mini’nin kabini biraz klostrofobik hissedebiliyor – özellikle de çok sayıda siyah iç kaplamaya sahip bir araba seçerseniz.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Pure Otomatik Benzin 297.373
Classic Otomatik Benzin 331.482
Signature Otomatik Benzin 352.606
İconic Otomatik Benzin 424.243

Mini Cooper Clubman Fiyat Listesi

Mini Cooper Clubman Kaç Lira? Mini Cooper Clubman Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Mini Cooper Clubman Fiyatları?

MINI Clubman, İngiliz markasının hum-drum station otomobili modelidir. Harika görünüyor ve bol miktarda kit ile birlikte geliyor, ancak daha geleneksel alternatifler daha ucuz ve daha pratik.

Pratik aile emlak arabaları satıştaki en heyecan verici otomobiller olma eğiliminde değil, ancak eğlenceli MINI Clubman bu trendi bozma yolunda bir yol kat ediyor. Elbette, eski arabanın asimetrik arka kapıları çoktan kayboldu, ancak yine de VW Golf Stationwagon beğenilerinde bulamayacağınız büyük bir eğlence duygusu var.

Bunun büyük bir kısmı nasıl göründüğüne bağlı. Ön tarafta, sevimli ve havalı MINI hatchback’in tüm ayırt edici özelliklerini alırsınız, arkada ise altmışların orijinalinden esinlenilmiş bir dizi çift ahır kapısı ve – isterseniz – bazı isteğe bağlı Union Jack fren lambaları vardır.

MINI’sinin öne çıkmasını isteyen bir tipseniz, Clubman çeşitli zıt tavan ve ayna tasarımları, karoserdeki şeritler ve iç kısımda bir dizi pelüş döşeme ekleri ve renkli deri koltuklar dahil olmak üzere birçok kişiselleştirme seçeneği ile birlikte gelir.

Bu ekstralar olmasa bile, MINI Clubman’ın iç mekanı VW Golf’ü stil açısından tamamen geride bıraktı. Örneğin, kullanımı kolay bilgi-eğlence sistemi, bir yolcu gemisindeki portal ve serbest duran hız göstergesi ve devir aracılığıyla uydu navigasyonuna bakıyormuşsunuz gibi görünmesini sağlayan, havayı aydınlatan yuvarlak bir çerçeveye yerleştirilmiştir. – Sayaç, sportif bir hot hatch’e aitmiş gibi hissediyor.

Elbette, bu özelliklerden bazıları herkese hitap etmeyecek, ancak en azından Harlem Globetrotter dışında herkes, MINI’nin geniş ön koltuklarında rahatlık sağlamak için bolca yer olduğunu kabul edecek. Aynı anda üç yetişkini arkada taşımaya çalışırsanız işler biraz rahatlaşır, ancak iki uzun yolcunun uzanacak yeri vardır ve büyük bir çocuk koltuğu sığdırmak için yer vardır.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Classic Otomatik Benzin 336.170
Signature Otomatik Benzin 393.588
İconic Otomatik Benzin 506.257
One D Classic Otomatik Dizel 354.721
One D Signature Otomatik Dizel 412.446
One D İconic Otomatik Dizel 525.718

Mini Cooper Countryman Fiyat Listesi

Mini Cooper Country Man Kaç Lira? Mini Cooper Country Man Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Mini Cooper Country Man Fiyatları?

Mini Countryman, boyutu için pratiktir, yüksek kaliteli bir iç mekana sahiptir ve sürmesi eğlencelidir. Ancak şirin görünümü, küçük Mini’lerde olduğundan daha az ikna edici ve seçenekler pahalı.

Sürmesi eğlenceli ve ilginç görünen pratik bir aile arabası arıyorsanız, Mini Countryman’e bir göz atmaya değer. Yeterince boya ve zıt tavan renkleri, kaput şeritleri ve etiket paketleri ile son derece özelleştirilebilir küçük bir SUV, asla aynı olanın yanına park etmeyeceğinizden emin olun.

Aynı zamanda boyutuna göre geniştir, birinci sınıf görünür ve hatta daha küçük Mini’lerin eğlenceli sürüş özelliklerinden bazılarına sahiptir, ancak tüm bunlar oldukça büyük bir fiyat etiketi ile birlikte gelir.

Nakit parayı harcamaktan çekinmezseniz, Mini Countryman size daha küçük bir Mini’nin cazibesinin çoğunu ama onu gerçek bir aile arabası yapmak için yeterli alan sağlar. İç kısım Audi Q2 ile uyumlu bir kalite hissine sahip ancak dairesel bir bilgi-eğlence ekranı ve motoru çalıştırmak gibi sıradan görevleri biraz daha özel hale getiren tıknaz geçiş anahtarları gibi eğlenceli dokunuşlarla.

Bilgi-eğlence ekranı inanılmaz derecede hızlı ve kullanımı kolaydır ve eğlenceli grafikleri, mini olmayan Mini’nin küstah karakterine uyar.

Dünyadaki tüm şirin görünümler iyi bir aile arabası yapmaz ve şükürler olsun ki Mini Countryman oldukça pratiktir, önde ve arkada bolca alan ve rahat bir sürüş pozisyonu ile. Uzun yolculuklarda biraz daha fazla konfor için kayan ve yaslanan arka koltuklara para harcayarak çocukları şımartabilirsiniz, ancak bu, en arkadaki konumdaki bagaj alanını biraz azaltabilir.

Bununla birlikte, 450 litrelik bagaj, bu boyuttaki bir araba için oldukça büyüktür ve bagaj kenarının olmaması, ağır bagajı yerine kaydırmayı kolaylaştırır. Bagajın maksimum 1.320 litre kapasitesi oldukça iyi ve arka koltuklar üç yöne ayrılıyor, böylece uzun yükleri ve iki arkadaki yolcuyu aynı anda taşıyabiliyorsunuz.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Classic Otomatik Benzin 359.734
Signature Otomatik Benzin 440.256
İconic Otomatik Benzin 559.629
Cooper All4 Classic Otomatik Benzin 385.919
Cooper All4 Signature Otomatik Benzin 466.441
Cooper All4 İconic Otomatik Benzin 585.814
One D Classic Otomatik Dizel 381.878
One D Signarure Otomatik Dizel 462.400
One D İconic Otomatik Dizel 581.774

Mini Cooper Cabrio Fiyat Listesi

Mini Cooper Cabrio Kaç Lira? Mini Cooper Cabrio Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Mini Cooper Cabrio Fiyatları?

Mini Convertible, standart hard-top’un lüks kabini alır ve sonsuz tavan boşluğu ekler – her halükarda, tavan aşağıdayken – ama ne yazık ki daha az pratik ve çok daha pahalı …

Mini Convertible, standart üç kapılı Mini’yi alır ve katlanır kumaş tavanı sayesinde sağlıklı bir açık hava heyecanı dozu ekler. Üç kapılı model kadar pratik olmayabilir – ve çok daha pahalıdır – ancak diğer birkaç küçük üstü açılır araba oldukça lüks hissediyor.

Mini’nin bu neslinin dönüştürülebilir versiyonu 2016’da piyasaya sürüldü, ancak 2018’de yeni farlar ve fren lambalarıyla yenilenirken, seriye bazı yeni motorlar ve yedi ileri otomatik şanzıman da eklendi.

Neyse ki, güzel iç mekanı karıştırılmamış. Uçak tarzı geçiş anahtarlarından metal havalandırma deliklerine ve devasa dairesel bilgi-eğlence ekranına kadar dokunduğunuz ve gördüğünüz hemen hemen her şey, bir Fiat 500C’de elde edeceğinizden çok daha fazlasını hissediyor . Bir Mini ile her zaman olduğu gibi, bir Mini satın almanın keyfi, onu ne kadar kişiselleştirebileceğinizdir ve bu modelle fırsatlar genişledi, çünkü kendi süs parçalarınızı çevrimiçi olarak tasarlayabilir ve bunları 3D baskılı veya lazerle kazınmış olabilir. şirketinize veya bayinize uymadan önce.

Bilgi-eğlence düşündüğünüzde, standart 6.5 inç ekranı isteğe bağlı 8,8 inç dokunmatik ekran sistemiyle değiştirmek için fazladan ödeme yapmak isteyebilirsiniz. Keskin ve kullanımı kolay bir renkli ekrana sahip ve Android Auto mevcut olmasa da standart olarak uydu navigasyonu ve Apple CarPlay akıllı telefon yansıtma ile birlikte geliyor.

Ne yazık ki, ne kadar yükseltme için ödeme yaparsanız yapın, çok sıkışık arka koltuklardan başka bir şey alamazsınız. Çocukların rahat etmeleri için neredeyse yeterli alan var – ve bu bile değil, eğer ön koltuklarda uzun boylu insanlar varsa – ama rahat olabilecek bir yetişkin bulmaktansa ip yürüyüşü yapan bir fil görme olasılığınız daha yüksektir. Mini’nin arkası.

Önyükleme alanıyla benzer bir hikaye. Çatının katlanabileceği kadar yer bırakmak, yalnızca iki küçük valiz taşımak için yeterli alana sahip olacağınız anlamına gelir. Daha da kötüsü, dar açıklık, bagajı yüklemenin ve boşaltmanın özellikle kolay olmadığı anlamına gelir.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Signature Otomatik Benzin 406.276
İconic Otomatik Benzin 473.740
Sidewalk Otomatik Benzin 525.094

 

Mini Cooper Se Fiyat Listesi

Mini CooperSE Kaç Lira? Mini Cooper SE Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Mini Cooper SE Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Classic Otomatik Elektrik 378.413
Signature Otomatik Elektrik 408.559
Iconic Otomatik Elektrik 445.631

 

Mini John Cooper Works Fiyat Listesi

Mini John Cooper Works Kaç Lira? Mini John Cooper Works Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Mini JCW Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Mini JCW 3 Kapı Signature Otomatik Benzin 707.535
Mini JCW 3 Kapı İconic Otomatik Benzin 778.347
Mini JCW Cabrio Signature Otomatik Benzin 781.145
Mini JCW Cabrio İconic Otomatik Benzin 861.133
Mini JCW Clubman İconic Otomatik Benzin 932.322

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Mini Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Ekim

0
Alfa Romeo Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Ekim ayına ait sıfır km...