Ana Sayfa Porsche Porsche Fiyat Listesi 2020 Ekim

Porsche Fiyat Listesi 2020 Ekim

0
Porsche Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Porsche Panemera, Porsche 718 Coupe, Porsche 911 Coupe, Porsche Cayenne ve Porsche Macan’ın 2020 Ekim ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki güncel fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Porsche Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Popüler, muhteşem ve güvenilir. Porsche, eğlenceli sürüş özellikleri sayesinde güçlü talep görüyor. Özellikle iç mekanlarda bulunan akıllı ve sofistike tasarım, Porsche otomobillerinin çekiciliğini arttırıyor. 911 gibi model isimleri, spor otomobil tarihinde Porsche için etkileyici bir miras oluşturdu. Bununla birlikte, Cayenne ve Panamera gibi diğer mevcut modeller, daha pratik bir sürüş deneyiminden sonra olanlar için mevcuttur.

Porsche Panemera Fiyat Listesi

Porsche Panemera Kaç Lira? Porsche Panemera Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Porsche Panemera Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Standart 4S Diesel 4.0 V8 422 HP PDK (4×4) Otomatik Dizel
Standart Turbo 4.0 V8 550 HP PDK (4×4) Otomatik Benzin

Porsche 718 Coupe Fiyat Listesi

Porsche 718 Coupe Kaç Lira? Porsche 718 Coupe Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Porsche 718 Coupe Fiyatları?

Cayman’ı ‘indirimli 911’ olarak yazmayın – ‘düşünen kişinin 911’i’ daha uygun olabilir. Sürüşü mükemmel ve yüksek kaliteli bir iç mekana sahip, ancak motoru çekicilikten yoksun.

Porsche 718 Kayman firması ikonik 911 gölgesinde oturur, ancak düşünüyorsanız Cayman sen yanlış, o zaman, bir derece daha aşağı bir araba. Dört silindirli motoru, 911’in altı silindirli motoru kadar yüzünüze bir gülümseme koymasa bile, sürmesi fantastik ve benzer şekilde etkileyici bir iç mekana sahip.

Yine de, giriş seviyesi 2.0 litrelik Cayman bile 300hp’ye sahip ve sizi 0-100mph’den sadece 5,1 saniyede alabiliyor. Daha hızlı S modeli, sizi sadece 4,6 saniyede 0-100 km / s’den 177 mil / saat hıza çıkarmak için yeterli olan 350 hp’lik 2.5 litrelik bir motora sahip. Ayrıca giriş seviyesi otomobille aynı güce sahip bir T modeli de var, ancak çok sayıda performans seçeneği eklenmişken , en üst seviye GTS 365hp alıyor.

Meraklılar eski modelin altı silindirli motorunun karakteristik uğultusunu kaçıracaklar – en son sürüm oldukça sıradan geliyor. Ve alternatif spor otomobillerdeki motorlardan daha yakıt verimli olsa da, gerçek dünyada Cayman’ın eski altı silindirine göre size fazla yakıt tasarrufu sağlamaz.

Ancak Cayman’ın gerçekten göze çarpan köşeleri ele alma şekli. Başınızın hemen arkasında bulunan bir motor ile arkadan çekişin kombinasyonu, ona muazzam bir kavrama seviyesi sağlar. Bunu güven uyandıran direksiyon ve mükemmel frenlerle birleştirdiğinizde, yüzünüze kocaman bir gülümseme katacak bir arabanız olur

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Standart Cayman S 2.5 350 PS Manuel Benzin
Standart Cayman S 2.5 350 PS PDK Otomatik Benzin

Porsche 911 Coupe Fiyat Listesi

Porsche 911 Coupe  Kaç Lira? Porsche 911 Coupe Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Porsche 911 Coupe Fiyatları?

Porsche 911, kullanılabilir bir spor otomobilin tanımıdır. Yıkıcı derecede hızlıdır, ancak uygun arka koltuklara ihtiyacınız olmadığı sürece her gün yaşamak kolaydır.

Porsche 911, dört (sadece) kişilik yeri ve şehir içinde gidip geldiği kadar köy yollarına hakim olma yeteneği olan ikonik bir spor otomobildir.

Bu en son 911’in tamamen yeni olduğunu, daha da kolay yaşanacak ve – daha da önemlisi – yerini aldığı arabadan daha hızlı olacak şekilde yapıldığını garanti ediyoruz. Şirketin ikiz turboşarjlı 3.0 litrelik düz altı benzinli motorunun en son evrimi, bu özel gereksinimi karşıladı.

Revize edilmiş turboşarjlar ve bir dizi başka revizyon, giriş seviyesi Carrera’nın bile artık 385 hp üreteceği anlamına geliyor. 0-60mph’den sadece 4.0 saniyede hızlanacak ve 182mph çatlayacak, geniş güç bandı ise ayağınızı yere koyduğunuzda her zaman hızlanacağınız anlamına geliyor. Bunun yetersiz olması durumunda daha hızlı Carrera S ve Turbo S modelleri de var.

Tüm Porsche 911’lerin virajlarla başa çıkma şekli, düz bir çizgideki performansı kadar etkileyicidir. Güçlü frenleri, virajlarda namluya güven duymanızı sağlar, kuru zeminde viraj kavrayışı neredeyse sonsuzdur ve sonunda bittiğinde bile, direksiyonun ön lastiklere sıkı bir şekilde bağlı olduğunu hissettiğiniz için adil bir uyarı alırsınız.

Ancak 911, kolları sıvamada ve günlük sürüş olan kirli işlerde çalışmaya başlamada da aynı derecede başarılı. Otoyolda sessiz bir kruvazör, çok sayıda standart güvenlik kiti var ve işinizi hemen hemen sizin için yapan otonom sürüş yardımlarıyla birlikte sunuluyor.

911’i virajlara mükemmel bir şekilde yerleştirmenize yardımcı olan mükemmel ileri görüş, genişlik sınırlayıcıları aştığınızda şehirde kazanç sağlar. Büyük arka camı ve standart yüksek çözünürlüklü arka görüş kamerası sayesinde park etmek bile çocuk oyuncağı. Porsche’yi, Ferrari gibilerin ödün vermeyen spor arabalarından ayıran bu çok yönlü yetenek.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Standart Turbo S 3.8 580 HP PDK (4×4) Otomatik Benzin
Standart Carrera S 3.0 420 PS PDK Otomatik Benzin
Standart Carrera 4S 3.0 420 PS (4×4) Manuel Benzin

Porsche Cayenne Fiyat Listesi

Porsche Cayenne Kaç Lira? Porsche Cayenne Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Porsche Cayenne Fiyatları?

Porsche Cayenne, güçlü motorlar, keskin yol tutuşu ve geniş, lüks bir kabin sunar. Sadece beş koltuklu, ancak bir dizel motora sahip olamazsınız ve Android Auto özelliği yok.

Köşelerde yüzünüzü gülümsetecek büyük, lüks bir SUV arıyorsanız, Porsche Cayenne listenizin başında olmalıdır. Artık üçüncü neslinde ve Range Rover Sport, Audi Q7, BMW X5 ve Mercedes GLE gibi diğer büyük premium SUV’larla doğrudan rekabet ediyor.

Porsche, ikonik 911 spor otomobili ile ünlüdür ve Cayenne’in tasarımında bunun bir ipucundan daha fazlası vardır. Aslında, şık farları, akan bir kaputu ve oldukça dik eğimli ön camıyla biraz yükseltilmiş bir 911’e benziyor. Arkada, geniş arka çıkıntının üzerinde, aracın genişliğini çalıştıran bir arka ışık çubuğuyla vurgulanan küçük bir tavan spoyleri var.

Sportif iç tema devam ediyor. Sürüş pozisyonu alçak, Cayenne’in direksiyon simidi uygun şekilde sportif ve ön yolcuları ayıran büyük bir orta konsol var. Gösterge paneli malzemeleri, iyi sönümlenmiş anahtarlar ve metal direksiyon simidi kanatçıkları ve kapı kolları dahil her şey mükemmel kalitede görünüyor ve hissediliyor.

Cayenne’in bilgi-eğlence sistemi söz konusu olduğunda da pek çok hayranlık uyandıran faktör var. Kontrol panelinin ortasına yerleştirilmiş 12,3 inçlik devasa bir geniş dokunmatik ekran, son derece net grafikler ve dokunmak için mükemmel yanıt süreleri sunuyor. Ayrıca, Cayenne’in sportif dokunuşlarından biri olan büyük bir devir göstergesinin her iki yanında direksiyon simidinin arkasında birkaç ekran var.

Cayenne tek hünerli bir midilli değil: aynı zamanda şaşırtıcı derecede geniş ve pratik. Sadece bir çift uzun boylu yetişkin ön tarafta son derece rahat olmayacak, aynı zamanda diğer ikisi arkada uzanabilecek. Daha da iyisi, üçüncü bir yetişkin, arka orta koltukta oturan uzun bir yolculukta çok rahatsız olmayacaktır. Bunun arkasında, Cayenne’in bagajı çok büyük – aslında bir Range Rover Sport’tan daha büyük. Tek dezavantajı, yedi koltuk seçeneğinin olmamasıdır.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Standart Turbo 4.8 520 HP Tiptronic S (4×4) Otomatik Benzin
Standart Turbo S 4.8 570 HP Tiptronic S (4×4) Otomatik Benzin

Porsche Macan Fiyat Listesi

Porsche Macan Kaç Lira? Porsche Macan Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Porsche Macan Fiyatları?

Porsche Macan, aynı zamanda hızlı ve sürüşü eğlenceli olan pratik, geniş bir SUV. Akıllı görünümlü bir bilgi-eğlence ekranı standarttır, ancak temel modellerin içi plastik gibi görünür.

Porsche Macan en sivri direksiyon, raket ön uç ve nezih performans otantik bir Porsche deneyimi sunmak, ama geniş ve pratik bir SUV vücutta.

2018’de Macan, dışta küçük stil revizyonları ve içeride önemli bir bilgi-eğlence yükseltmesi içeren bir makyaj yaptı. Dizel motor da düşürüldü ve yeni otonom sürüş yardımları eklendi.

Yeni modeli dışarıdan görmek için bir Porsche Macan meraklısı olmanız gerekse de, güncellenen otomobilin devasa 10.9 inçlik merkezi bilgi-eğlence ekranı sayesinde içeriden gün gibi net. Kapatıldığında göz alıcı camsı bir görünüme ve açıkken güzel, yüksek çözünürlüklü grafiklere sahiptir.

Kabinin geri kalanı, düğmelerle dolu bir orta konsol ile pek modern hissettirmiyor. Temel modeller biraz karanlık ve plastik gibi hissediyor – ancak bunu pahalı metal veya karbon fiber kaplamalar belirleyerek çözebilirsiniz. Her iki durumda da, bir Audi Q5 daha çağdaş bir tasarıma sahiptir ve daha iyi inşa edilmiş bir dokunuş hissi verir.

Arka tarafta bir Mercedes GLC veya bir Volvo XC60’dakinden daha az yer var, ancak Macan yine de arkadaki iki uzun yetişkini mutlu bir şekilde barındırabilir ve kabini temiz ve düzenli tutmak için yeterli saklama bölmesi vardır.

Bagaj da oldukça pratik, bazı yumuşak çantalarda sıkışmak için boşluk bırakan bir dizi valiz için yer var – diğer SUV’larda daha fazla yer var. Arka koltukları katlayın ve Macan her iki tekerleği de takılı bir yetişkinin dağ bisikletini mutlu bir şekilde yutacaktır.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Standart Turbo 3.6 400 HP PDK (4×4) Otomatik Benzin
Standart GTS 3.0 360 HP PDK (4×4) Otomatik Benzin

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Porsche Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

Exit mobile version