Porsche Fiyat Listesi 2020 Temmuz

PORSCHE

Sportif, şık ve şık bir araba mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bir Alman Porsche tam aradığınız şey olabilir. Bu şık Alman arabalarının tarihi ve güvenilirliği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, okumaya devam edin .

Porsche güvenilirliği

Porsche piyasadaki en güvenilir üretici değil , ancak 2015’te İngiltere’de ikinci en güvenilir marka olarak adlandırıldıkları için büyük ölçüde iyileştiler. Porsche, 2018’den hangisi? Mercedes-Benz ve Tesla gibi diğer lüks markalar.

Porsche’nin Tarihi

Porsche 1931 yılında Stuttgart’ta kuruldu , ancak başlangıçta şirket motorlu taşıt geliştirme ve danışmanlık sağladı ve kendi arabalarını üretmedi. Verdikleri ilk tasarım görevlerinden biri, insanlar için bir otomobil tasarlamaktı. Proje Volkswagen Beetle’ın geliştirilmesiyle sonuçlandı.

1947’de Porsche, Beetle için kullanılan tasarım fikirlerini kullanarak 356’yı geliştirdi ve inşa etti.

1950’lerde Porsche, halkın hayal gücünü ve dikkatini çeken heyecan verici ve şık arabalar tasarlama konusunda ün kazandı.

Birden fazla araba modeliyle motor yarışlarında yıllarca süren başarıların ardından, Porsche, 911’de en çok ilişkili oldukları arabayı 911’de tanıttı. Bu arabalar hava soğutmalı, arkalarında altı silindirli bir motora sahip otomobillerdi. 911 bugün hala üretiliyor, ancak şimdi orijinal ile sadece en temel stil benzerliklerini paylaşıyor.

2002’de Porsche, şirketi gecekondu satışlarından kurtaran geniş bir SUV olan Cayenne’yi tanıttı. SUV hızla markanın ürettiği diğer otomobilleri satmaya başladı ve her yıl diğer lüks SUV’lara rakip oldu.

Porsche Sıfır km Güncel Fiyatları

Porsche Fiyat Listesi

Popüler, muhteşem ve güvenilir. Porsche, eğlenceli sürüş özellikleri sayesinde güçlü talep görüyor. Özellikle iç mekanlarda bulunan akıllı ve sofistike tasarım, Porsche otomobillerinin çekiciliğini arttırıyor. 911 gibi model isimleri, spor otomobil tarihinde Porsche için etkileyici bir miras oluşturdu. Bununla birlikte, Cayenne ve Panamera gibi diğer mevcut modeller, daha pratik bir sürüş deneyiminden sonra olanlar için mevcuttur.

Porsche’un 2020 Temmuz ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Panemera Fiyat Listesi

Panamera evrim geçirdi. Bu MK2 modeli sadece daha akıllı görünmekle kalmaz, aynı zamanda daha büyük, daha güçlü ve sürüşü daha keskindir. Porsche ilk seferinde doğru olmayabilir, ancak bu gençleştirilmiş tasarım arabası zorlu bir yarışmacı gibi görünüyor.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Standart 4S Diesel 4.0 V8 422 HP PDK (4×4) Otomatik Dizel
Standart Turbo 4.0 V8 550 HP PDK (4×4) Otomatik Benzin

718 Coupe Fiyat Listesi

Porsche Cayman gelişti. Bu 718 versiyonu artık sadece dört silindire sahip olabilir, ancak şimdi daha hızlı ve daha verimli bir şey: bu çok tahmin edilebilirdi. Ayrıca eskisinden çok daha iyi görünüyor ve muhtemelen Porsche’nin en yuvarlak spor otomobili olmak için plakaya yükseliyor. Özellikle 350bhp Cayman S formunda.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Standart Cayman S 2.5 350 PS Manuel Benzin
Standart Cayman S 2.5 350 PS PDK Otomatik Benzin

911 Coupe Fiyat Listesi

Porsche’nin 911’i yeni nesline ulaşıyor ve ‘992’ serisi formda daha büyük, daha hızlı, daha lüks ve biraz daha verimli. Tam istediğiniz gibi. Bu Carrera S’nin coupe ve cabriolet versiyonlarıyla, 3.0 litrelik düz altı daha fazla güç alır ve PDK otomatik ekstra bir oran alır. Ama en önemlisi, hala türünün en kullanışlı süper spor otomobili. Yine de bir şekilde hala en heyecan verici. Nasıl olduğunu sadece Porsche biliyor.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Standart Turbo S 3.8 580 HP PDK (4×4) Otomatik Benzin
Standart Carrera S 3.0 420 PS PDK Otomatik Benzin
Standart Carrera 4S 3.0 420 PS (4×4) Manuel Benzin

Cayenne Fiyat Listesi

Cayenne büyük lüks SUV, Porsche’nin servetlerini döndü ve bu üçüncü nesil formunda segmentinde standartları belirlemeyi başaran bir otomobil. Daha akıllı, daha hızlı, daha verimli ve etkileyici bir şekilde gelişmiş. En iyisi, sizi başka hiçbir rakibin yapamayacağı şekilde direksiyonda ödüllendirebilir. Özellikle 4.0 litrelik V8 Turbo formunda.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Standart Turbo 4.8 520 HP Tiptronic S (4×4) Otomatik Benzin
Standart Turbo S 4.8 570 HP Tiptronic S (4×4) Otomatik Benzin

Macan Fiyat Listesi

Porsche’den Macan, ruhu ve mühendisliği olan bir SUV ya da bir spor otomobil olmaya devam ediyor. Hızlı ve aile dostu olmasını bekleyebilirsiniz. Daha da şaşırtıcı olan şey, ödüllendirici olması ve doğru spesifikasyonla, yanıtlarında neredeyse yarışa hazır olmasıdır.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Standart Turbo 3.6 400 HP PDK (4×4) Otomatik Benzin
Standart GTS 3.0 360 HP PDK (4×4) Otomatik Benzin

 

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Porsche Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Kasım

0
Alfa Romeo Giulietta Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Kasım ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo...