Renault Fiyat Listesi 2020 Ekim

Renault Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi


Renault Yeni Clio, Renault Zoo, Renault  Clio Sport Tourer, Renault Symbol, Renault Megane Hatchback, Renault Kadjar ve Renault Talisman’ın 2020 Ekim ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki güncel fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Renault Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Renault, serin bir tasarım ve sürüş keyfi sunan otomobiller yarattığı bilinen deneyimli bir Fransız üreticisidir. Marka, özellikle Clio ve Scenic gibi ikonik aile arabaları ile popüler küçük otomobillerle yıllar içinde inanılmaz bir şekilde kendini kanıtladı. Mevcut Renault serisi, pratikliği ön planda tutanlar için hem şık kompakt otomobillere hem de daha büyük ama yine de eğlenceli modellere sahip olmaya devam ediyor. Son yıllarda Renault, ürün yelpazesine birkaç elektrikli model ekledi.

Renault Yeni Clio Fiyat Listesi

Renault Yeni Clio Kaç Lira? Renault Yeni Clio Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Renault Yeni Clio Fiyatları?

Renault Clio, yumuşak hissi veren bir kabine ve çok pratik bir bagaja sahip küçük bir hatchback , ancak bazı alternatifler kadar göz alıcı veya sürüşü rahat hissetmiyor.

Renault Clio modelleri ile rekabet edecek Peugeot 208, Volkswagen Polo ve Ford Fiesta gibi o şık küçük araba.

Renault tasarımcıları bunun için yıllık izin almış olmalılar – bu en son Clio, çok sayıda yepyeni bileşen kullanmasına rağmen eski modelle neredeyse aynı görünüyor.

Elbette, kanca şeklindeki farlar oldukça havalı görünüyor ve RS Line modelleri birkaç ekstra sportif dokunuşa sahip, ancak bunlar tek başına daha şık 208’in beğenilerinden hayran bakışları çalmak için yeterli olmayacak.

Neyse ki, içeri girdiğinizde işler hızla gelişir. Yeni Renault Clio’nun akıllı, minimalist gösterge paneli, eski otomobilin kafa karıştırıcı düğmelerinden ve kabarık plastik kaplamalardan ve – kapıların üzerinde aşağıya doğru inen birkaç cızırtılı plastiğin yanı sıra – düzenli olarak dokunduğunuz tüm malzemeler yumuşak ve iyi bir şekilde birbirine vidalanmış hissettiriyor.

Renault Clio’nun kapağındaki bir başka tüy ise, daha pahalı süslemelerde veya isteğe bağlı olarak daha düşük seviyelerde sunulan portre bilgi-eğlence sistemidir. Diğer Renault modellerinden daha mantıklı bir şekilde düzenlenmiştir, standart olarak sahip olunması gereken birçok akıllı telefon yansıtma özelliği ile birlikte gelir ve grafikler bir Ford Fiesta’dakilerden çok daha güzel görünür.

Renault Clio’nun iyi yaptığı sadece gösterişli teknoloji değil: Ön tarafta uzanmanız için bolca alan ve rahat olmanıza yardımcı olacak yeterli miktarda koltuk ayarı da var.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Renault Clio Joy 1.0 SCe 72 bg Manuel Benzin 134.900
Renault Clio Joy 1.0 TCe X-Tronic 100 bg Otomatik Benzin 172.900
Renault Clio Joy 1.5 Blue dCi 85 bg Manuel Benzin 192.900
Renault Clio Touch 1.0 TCe 100 bg Manuel Dizel 166.900
Renault Clio Touch 1.0 TCe X-Tronic 100 bg Otomatik Benzin 180.900
Renault Clio Touch 1.3 TCe EDC 130 bg Otomatik Benzin 195.900
Renault Clio Touch 1.5 Blue dCi 115 bg Manuel Benzin 197.900
Renault Clio Icon 1.0 TCe 100 bg Manuel Dizel 184.900
Renault Clio Icon 1.0 TCe X-Tronic 100 bg Otomatik Dizel 194.900
Renault Clio Icon 1.3 TCe EDC 130 bg Otomatik Benzin 209.900
Renault Clio Icon 1.5 Blue dCi 115 bg Manuel Dizel 220.900
Renault Zoo Life Fiyat Listesi
Renault Zoo Kaç Lira? Renault Zoo Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Renault Zoo Fiyatları?

Renault Zoe, güçlü performansa ve etkileyici bir menzile sahip küçük bir elektrikli otomobildir. Bununla birlikte, satıştaki en geniş EV’den çok uzak ve yerlerde ucuz hissediyor.

Renault Zoe Mini E ve Peugeot e-208 gibi modellere alternatif var iyi bir dizi ile küçük bir elektrikli araba. Zoe, retro tarzı DAB radyoları veya dijital kameralardan birine benziyor – dışarıdan geleneksel görünüyor, ancak altında en son teknolojiyi barındırıyor.

Bu yeni model, taze görünmesini sağlamak için bazı ince kıstırma ve kıvrımlardan yararlanıyor. Ön tarafta, öncekinden birkaç tane daha fazla hava girişi göreceksiniz – bunlardan bazıları sürüklenmeyi azaltmaya ve menzili en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olmak için havanın ön tekerleklerden geçmesine yardımcı oluyor – ve bir dizi tam LED far.

Renault, Zoe’nin fren lambalarına da LED tedavisi verdi; Eski arabanın tuhaf mavi lens kaplamasından kurtulmak.

Bununla birlikte, içeride yapılanlar bundan daha heyecan verici. Eski Renault Zoe’nin tuhaf şekilli ısıtma düğmelerine sahip bağımsız pastil benzeri bilgi-eğlence sistemi geride kaldı. Bunun yerine, süper şık bir gösterge paneli düzeni, tamamen yeni bir bilgi-eğlence sistemi ve standart olarak bir dijital sürücü ekranı elde edersiniz. Hatta gösterge panelini eski plastik şişelerden yapılmış balina dostu geri dönüştürülmüş bir malzemeyle süsleyebilirsiniz.

Neyse ki, Renault Zoe içeride ortalama Greenpeace oturma eyleminden daha rahat – en azından önde. Arkadakiler, 1,80 boyuna yakınlarsa ve üç yetişkini taşıyacak kadar omuz alanı yoksa kendilerini oldukça sarılmış hissedecekler.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Zen 80 kW Z.E. 50 Otomatik Elektrik 364.90

Renault Clio Fiyat Listesi

Renault Clio Kaç Lira? Renault Clio Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Renault Clio Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Renault Clio Joy 0.9 TCe 90 bg Manuel Benzin 125.900

 Renault Clio Sport Tourer Fiyat Listesi

Renault Clio Sportourer Kaç Lira? Renault Clio Sportourer Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Renault Clio Sportourer Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Clio Sport Tourer  Joy 0.9 TCe 90 bg Manuel Benzin 128.900

 

Renault Symbol Fiyat Listesi

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Symbol Joy 0.9 TCe 90 bg Manuel Benzin 134.900
Symbol Joy 1.5 Blue dCi 95 bg Manuel Dizel 181.900

Renault Megane HB Fiyat Listesi

Renault Megane Hatchback Kaç Lira? Renault Megane Hatchback Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Renault Megane Hatchback  Fiyatları?

Renault Megane, rahat ve sürüşü kolay, keskin görünümlü bir aile arabasıdır . Sadece alternatiflerin daha sezgisel bilgi-eğlence sistemlerine sahip olması

Renault Megane’nin bu versiyonu ilk kez 2016’da satışa çıktı, ancak 2018’de bilgi-eğlence sistemindeki iyileştirmeler ve yolcular için daha fazla alan dahil olmak üzere bir dizi güncelleme aldı. Megane, boyut olarak Hyundai i30, Kia Ceed ve Ford Focus’a benzer, ancak aynı zamanda Renault Kadjar SUV ile birçok parçayı paylaşıyor.

Renault Megane’nin iç mekanı, birçok alternatife göre daha basit görünüyor, bu nedenle düğmelerin çoğunun bulunması kolay. Yüksek özellikli modeller ayrıca, daha pahalı Volvo otomobillerinde bulduğunuza benzer şekilde portre tarzı bir bilgi-eğlence sistemine sahip. Kabinin geri kalanı iyi bir şekilde bir araya getirildi ve aksi takdirde tamamen siyah olan renk düzenini bozmak için bazı gümüş aksanlara sahip.

Standart olarak yüksekliği ayarlanabilir ön koltuklara sahip oldukları için giriş seviyesi Renault Megane’de bile iyi bir sürüş pozisyonu elde etmek kolaydır. Ayrıca sportif bir his için koltuğu güzel ve alçak bir şekilde ayarlayabilirsiniz ve ön koltuktaki yolcu alanı iyidir. Geniş açılan kapılar sayesinde arka koltuklara erişim kolaydır ve iki yetişkine fazla güçlük çekmeden sığabilirsiniz – üçü itme olur, çünkü orta arka koltuk dıştaki ikisinden daha dardır.

Pratiklik açısından, Renault Megane’nin bagajı, bir haftalık tatil değerinde bagaj için yeterince büyük ve açıklık yeterince geniş olduğundan, hacimli eşyaları yüklemekte sorun yaşamazsınız. Bununla birlikte, Kia Ceed gibi bazı alternatifler, onları daha da pratik hale getiren daha düşük bir yük dudağına sahiptir.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Megane HB Touch 1.3 Tce EDC 140 bg Manuel Benzin

Renault Megane Sedan Fiyat Listesi

Renault Megane Sedan Kaç Lira? Renault Megane Sedan Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Renault Megane Sedan  Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Megane Sedan Joy 1.3 TCe 140 Bg Manuel Benzin 183.900
Megane Sedan Joy 1.3 TCe EDC 140 Bg Otomatik Benzin 220.900
Megane Sedan Joy Blue 1.5 dCi 115 bg Manuel Dizel 216.900
Megane Sedan Touch 1.3 TCe EDC 140 Bg Otomatik Benzin 231.900
Megane Sedan Touch 1.5 Blue dCi EDC 115 bg Otomatik Dizel 292.900
Megane Sedan İcon 1.3 TCe EDC 140 Bg Otomatik Benzin 292.900
Megane Sedan Icon 1.5 Blue dCi EDC 110 bg Otomatik Dizel 331.900
Megane Sedan Icon 1.5 Blue dCi EDC 110 bg Otomatik Dizel 321.900

Renault Kadjar Fiyat Listesi

Renault Kadjar Kaç Lira? Renault Kadjar Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Renault Kadjar Fiyatları?

Renault Kadjar, aile için mükemmel olan geniş bir SUV – içerisi o kadar heyecan verici değil ve sürüşü oldukça sıkıcı.

Renault Kadjar önde götürmek için sportif olmanın rahatlık ve pratiklik öncelik pratik bir aile SUV. Geleneksel bir hatchback’ten daha geniştir, ancak Nissan Qashqai ve Kia Sportage gibi çalıştırılması biraz daha pahalı olacaktır.

Tıpkı bu otomobiller gibi, Renault Kadjar da VW Golf ve Renault Megane gibi bir hatchback’ten çok daha etkileyici görünüyor . Büyük alaşımlı jantlar, dağınık bir krom kaplama ve tamponlarda ve tekerlek kemerlerinde bol miktarda zıt siyah kaplama ile birlikte gelir, böylece okul koşusunda öne çıkmakta hiçbir sorun yaşamaz.

Ne yazık ki, Renault Kadjar’ın iç mekanı diğer SUV’lar kadar göz alıcı değil. Elbette, bol miktarda yumuşak plastiği ve birkaç fırçalanmış metal kaplaması var, ancak Kia Sportage daha heyecan verici görünüyor, VW Tiguan daha sağlam bir şekilde bir araya geldi.

Bu arabaların aksine, Renault Kadjar’da dokunmatik ekranlı bir bilgi-eğlence sisteminin yanı sıra standart olarak dijital bir sürücü ekranına sahip oluyorsunuz. Her şey oldukça gösterişli görünüyor, ancak yerleşik uydu navigasyonunu kullanmak alternatiflere göre biraz daha zordur – temassız banka kartınızı kullanmak yerine nakit bir şey için ödeme yapmaya benzer.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Kadjar Touch Roof 1.3 Tce 160 bg EDC Otomatik Benzin 349.900

Renault Talisman Fiyat Listesi

Renault Talisman Kaç Lira? Renault Talisman Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Renault Talisman Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Talisman Touch 1.3 TCe EDC 160 bg Otomatik Dizel 386.900
Talisman Icon 1.3 TCe EDC 160 bg Otomatik Dizel 448.900

Renault Kangoo Multix Fiyat Listesi

Renault Kangoo Multix Kaç Lira? Renault Kangoo Multix Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Renault Kangoo Multix Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Touch 1.5 Blue dCi 95 bg Manuel Dizel 169.900

Renault Kangoo Express Fiyat Listesi

Renault Kangoo Express Kaç Lira? Renault Kangoo Express Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Renault Kangoo Express Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Cargo Maxi Joy 1.5 Blue dCi 95 bg Manuel Dizel 151.900

 Renault Trafic Multix Express Fiyat Listesi

Renault Trafic Multix Kaç Lira? Renault Renault Trafic Multix Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Renault Renault Trafic Multix Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
5+1 Multix Grand Confort 6 m3 2.0 Energy dCi 145 bg Manuel Dizel 247.900

Renault Trafic Panelvan Fiyat Listesi

Renault Trafic Panelvan Kaç Lira? Renault Trafic Panelvan Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Renault Trafic Panelvan Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Panelvan Grand Confort 6m3 2.0 Energy dCi 145 bg Manuel Dizel 212.900

Renault Master Panelvan Fiyat Listesi

Renault Master Panelvan Kaç Lira? Renault Master Panelvan Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Renault Master Panelvan Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
L1H1 8 m3 150 bg Manuel Dizel 213.400
L1H2 9 m3 150 bg Manuel Dizel 215.400
L2H2 11 m3 150 bg Manuel Dizel 218.400
L3H2 13 m3 150 bg Manuel Dizel 221.400
L4H2 15 m3 165 bg Manuel Dizel 254.400
L4H3 17 m3 4.5 T 165 bg Manuel Dizel 279.400

Renault Master Kamyonet Fiyat Listesi

Renault Master Kamyonet Kaç Lira? Renault Master Kamyonet Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Renault Master Kamyonet Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
L2 – Tek Kabin Aİ TT 145 bg Manuel Dizel 217.900
L3 – Tek Kabin Aİ TT 145 bg Manuel Dizel 219.900
L2 – Çift Kabin ÖÇ TT 150 bg Manuel Dizel 218.900
L3 – Çift Kabin ÖÇ TT 150 bg Manuel Dizel 220.900
L2 – Tek Kabin Aİ TT 145 bg – Sac Kasa (Scattolini) Manuel Dizel 229.900
L3 – Tek Kabin Aİ TT 145 bg – Sac Kasa (Scattolini) Manuel Dizel 231.900
L2 – Çift Kabin ÖÇ TT 150 bg – Sac Kasa (Scattolini) Manuel Dizel 230.900
L3 – Çift Kabin ÖÇ TT 150 bg – Sac Kasa (Scattolini) Manuel Dizel 232.900

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Renault Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Ekim

0
Alfa Romeo Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Ekim ayına ait sıfır km...