Smart Fiyat Listesi 2020 Ağustos

Smart Sıfır km Güncel Fiyatları

Smart Fiyat Listesi

Smart, bir şehirde kullanım için ideal olan küçük ve şık arabalar sunar. Smart arabaların ünlü ultra kompakt yapısı, onları inanılmaz derecede çevik ve park etmeyi çok kolay hale getiriyor. Sadece bu da değil, Smart arabalar bugün en moda şehir otomobillerinden biri.

Smart’ın 2020 Ağustos ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Smart Fortwo Coupe Fiyat Listesi

Elektrikli itiş için mükemmel bir araba varsa, şimdi sadece Sıfır Emisyon formunda bulunan bir smart fortwo. Küçük, hafif ve kentsel ortama uygun, bu sunulan en erken elektrikli otomobillerden biriydi ve en son EQ formunda, daha hızlı pil ikmali için standart bir yerleşik şarj cihazı alır. Kent halkı için, hala pazarın bu bölümünde en iyi seçeneklerden biri.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Standart EQ 82 BG elektrikli Otomatik Elektrik 196.100

Smart Forfour Fiyat Listesi

Şimdi tamamen elektrikli bir smart fortwo fikrine alışkınız. Peki ya o arabanın tüm kentsel avantajlarını istiyor ama ikiden fazla koltuğa ihtiyacınız varsa? İşte bu forfour EQ modeli devreye giriyor.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Standart EQ 82 BG elektrikli Otomatik Elektrik 201.100

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Smart Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Eylül

0
Alfa Romeo Sıfır km Güncel Fiyatları  Alfa Romeo Fiyat Listesi Alfa Romeo, güzel ve farklı tarzda otomobiller yapmakla ünlü bir otomobil markasıdır. Alfa'nın inanılmaz motor sporları rekoruyla...