Ana Sayfa Smart Smart Fiyat Listesi 2020 Ekim

Smart Fiyat Listesi 2020 Ekim

0
Smart Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Smart Fortwo Coupe ve Smart Fourfour’un 2020 Ekim ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki güncel fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Smart Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Smart, bir şehirde kullanım için ideal olan küçük ve şık arabalar sunar. Smart arabaların ünlü ultra kompakt yapısı, onları inanılmaz derecede çevik ve park etmeyi çok kolay hale getiriyor. Sadece bu da değil, Smart arabalar bugün en moda şehir otomobillerinden biri.

Smart Fortwo Coupe Fiyat Listesi

Smart Fortwo Coup Kaç Lira? Smart Fortwo Coup Fiyatı Ne Kadar? Sıfır Smart Fortwo Coup Fiyatları?

Bir şehirde yaşıyorsanız, başka bir arabaya bakmadan önce yeni Smart ForTwo’yu düşünmelisiniz.

Dar boyutları, dar şehir sokaklarına rakiplerinden daha uygun olduğu anlamına geliyor – Volkswagen gibi! veya Toyota – ancak iki koltuklu olarak aynı zamanda dört veya beş koltuklu rakiplerinden belirgin şekilde daha az pratik. Yine de, kaldırıma dik olarak park edilebilecek kadar kısa, bu nedenle en yoğun şehirde bile kullanılabilir bir park yeri bulmak kolay olmalı.

Smart , yeni otomobili tasarlarken eski modelin sahiplerinin yaptığı şikayetleri ele almaya odaklandı. En büyük suçlu, eski otomobilin otomatikleştirilmiş manuel şanzımanıydı – sarsıntılı değişiklikleri ForTwo’nun düşük hızlarda manevra yapmasını şaşırtıcı derecede zorlaştırabilirdi. Bu yeni model, altı ileri manuel veya aynı sayıda çarklı çift kavramalı otomatik şanzıman seçeneğine sahip.

Diğer bir şikayet, aracı hızda daha dengeli hale getirmek için (sürüş konforu pahasına) sertleştirilen eski arabanın sıçrayan süspansiyonuydu. Yeni Mercedes C-Class’a takılan süspansiyona dayanan ve eski kurulumdan çok daha rahat olan bir sistem lehine değiştirildi.

Eski Smart ForTwo’da fark edilmek hiçbir zaman sorun olmadı, bu da neden genç sürücülere hitap ettiğini açıklıyordu. Bu yeni modelde işler yumuşatılmadı ve otomobil çeşitli parlak renklerde ve çok sayıda göz alıcı aksesuarla sunuluyor. Ayrıca, mini AMG Mercedes görünümüne sahip tuning şirketi Brabus tarafından engellenen bir sürüm de var.

Smart, temel 1.0 litrelik benzinli motor veya daha yüksek teknolojiye sahip 0.9 litrelik turbo şarjlı bir ünite ile birlikte gelir. Her ikisi de mükemmel yakıt ekonomisi sunar, ancak ikisi de çok hızlı değildir. Trajik eski otomatik şanzımanın yerini, hızlı ve pürüzsüz olan yeni geliştirilmiş bir DSG şanzıman almıştır. Tüm modellerde yakıttan tasarruf etmek için stop-start teknolojisi, gündüz yanan farlar, klima kontrolü, merkezi kilit ve elektrikli ön camlar bulunur.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Standart EQ 82 BG elektrikli Otomatik Elektrik 196.100

Smart Forfour Fiyat Listesi

Smart Forfour Kaç Lira? Smart Forfour Fiyatı Ne Kadar? SıfırSmart Forfour Fiyatları?

Smart ForFour bir yetişkin-up versiyonu gibi görünüyor ForTwo ve roman düzeni içinde ve ne kadar kolay manevra için orada ne kadar alanın önemli faydaları vardır. Ancak bu pahalı bir seçenektir.

Smart ForFour çok belirgin ve şık beş kapılı şehir arabası. ForTwo’nun büyük kardeşi olarak, Volkswagen Up, Skoda Citigo, Hyundai i10, Toyota Aygo ve Peugeot 108’in beğenilerine bir alternatif .

İlk bakışta söyleyemezsiniz, ancak Smart aslında en son Renault Twingo ile aynı arkadan motorlu, arkadan çekişli yapı taşlarına dayanıyor . Bununla birlikte, Smart ForFour’un tasarımı, bu alternatiflerin herhangi birinde öne çıkacağı anlamına gelir. Kontrast tonları ile eşleştirilebilen 40 renk seçeneğiyle gelirken, yüksek düzeyde özelleştirme, iki ForFour’un birbirine benzememesini sağlayabilir.

İçeride de her yerde cesur renkler var ve çoğu zaman malzemeler kaliteli. Göstergeler ve ekranların tümü, dokunmatik ekran Twingo ile paylaşılsa da, Smart’ın ana şirketi olan Mercedes’in oldukça büyük modellerinde elde ettiğiniz görünümü uyandırmayı amaçlamaktadır.

Smart ForFour’un önceki nesline aşina iseniz, bu modeldeki alan miktarı bir nefes temiz hava olacaktır. Yine de, 1,8 metrelik yetişkinlerin arkada uzun bir yolculuk yapmayı seçeceği ille de araba değil, ancak çoğu alternatif kadar iyi ve öncekinden belirgin şekilde daha az sıkışık.

Arka kapılar artık neredeyse dik açıyla açıldığı için arkaya girmek de kolay – özellikle çocukları araba koltuğuna oturtmanız gerekiyorsa kullanışlı.

Bu cömert iç mekanın anahtarı arkadan motorlu yerleşimdir, ancak ödenmesi gereken bir bedel vardır: birçok alternatifte olduğundan daha küçük bir bagaj. Bunun nedeni, motorun bagaj tabanının altında oturmasıdır; ve motordan gelen ısı zeminin biraz ısınmasına neden olduğundan, en iyisi üzerine dondurulmuş yiyecek koymamak.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Standart EQ 82 BG elektrikli Otomatik Elektrik 201.100

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Smart Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

Exit mobile version