Smart Fiyat Listesi 2020 Temmuz

SMART

Yoğun ve kalabalık caddelerde araba sürmek için ideal bir araba mı arıyorsunuz, park etmesi kolay ve düşük işletme maliyetleri olan bir araba mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bir SMART araba tam olarak aradığınız şey olabilir. Bu şehir otomobillerinin tarihi ve güvenilirliği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız okumaya devam edin .

Smart arabanın güvenilirliği

Arkalarında Mercedes’in gücüne sahip olmalarına rağmen, smart arabalar güvenilirlikleri ile tanınmıyor, yeni araç sahiplerinin% 40’ından fazlası klima sorunlarından süspansiyonlarında yanlış giden bir şeye kadar değişen sorunları bildiriyor. 2018’de Hangisi? güvenilirlik anketi, Smart 36 üzerinden 29. sırada yer aldı.

Smart otomobillerin tarihi

Smart araba ilk olarak 1980’lerin sonlarında, Swatch ve Mercedes-Benz (Swatch Mercedes ART) arasındaki işbirliği ile tasarlansa da, ilk smart araba, ilk tasarımın tasarlanmasından neredeyse 20 yıl sonra 2000 yılına kadar İngiliz kıyılarında görünmedi.

2000 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana, İngiltere’de 2017 yılında piyasaya sürülen iki elektrikli araç da dahil olmak üzere 10 farklı smart araba modeli mevcut.

Smart arabalar yakıt ekonomileriyle biliniri

Smart Sıfır km Güncel Fiyatları

Smart Fiyat Listesi

Smart, bir şehirde kullanım için ideal olan küçük ve şık arabalar sunar. Smart arabaların ünlü ultra kompakt yapısı, onları inanılmaz derecede çevik ve park etmeyi çok kolay hale getiriyor. Sadece bu da değil, Smart arabalar bugün en moda şehir otomobillerinden biri.

Smart’ın 2020 Temmuz ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Smart Fortwo Coupe Fiyat Listesi

Elektrikli itiş için mükemmel bir araba varsa, şimdi sadece Sıfır Emisyon formunda bulunan bir smart fortwo. Küçük, hafif ve kentsel ortama uygun, bu sunulan en erken elektrikli otomobillerden biriydi ve en son EQ formunda, daha hızlı pil ikmali için standart bir yerleşik şarj cihazı alır. Kent halkı için, hala pazarın bu bölümünde en iyi seçeneklerden biri.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Standart EQ 82 BG elektrikli Otomatik Elektrik 196.100

Smart Forfour Fiyat Listesi

Şimdi tamamen elektrikli bir smart fortwo fikrine alışkınız. Peki ya o arabanın tüm kentsel avantajlarını istiyor ama ikiden fazla koltuğa ihtiyacınız varsa? İşte bu forfour EQ modeli devreye giriyor.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Standart EQ 82 BG elektrikli Otomatik Elektrik 201.100

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Smart Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Kasım

0
Alfa Romeo Giulietta Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Kasım ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo...