Subaru Fiyat Listesi 2020 Eylül

Subaru Sıfır km Güncel Fiyatları

Subaru Fiyat Listesi

Subaru, arabalarında güvenlik, yenilik ve arazi yetenekleri konusunda büyük bir üne sahip bir Japon otomobil üreticisidir. Bugün Subaru, Impreza’yı serin BRZ gibi diğer sportif modellerle birlikte sunmaya devam ediyor. Pratik ve uygun fiyatlı emlak ve 4×4 modelleri de sunulmaktadır ve aile arabası alıcıları için caziptir.

Subaru’nun 2020 Eylül ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Subaru XV Fiyat Listesi

Subaru XV Kaç Lira? Subaru XV Fiyatı Ne Kadar? Sıfır Subaru XV Fiyatları?

Subaru XV her zaman sınıfının en iyi dört tekerlekten çekiş sistemini ve bazı karizmatik motorları sunan akıllı görünümlü bir aile boyu crossover aracı olmuştur. Bu yeni nesil modelin orijinal versiyonu gerçekten biraz daha düşük maliyet verimliliğine ihtiyaç duyuyordu. Şu anda Subaru’nun en yeni e-Boxer hafif hibrit teknolojisinin nezaketinde olan şey budur – önceki daha geleneksel 1.6 ve 2.0 litrelik Boxer benzinli motorlar hala aralığın uygun fiyatlı sonunda devam ediyor. Genel olarak, XV’in şimdi her zamankinden daha fazla Qashqai sınıfı segmentinde düşük dereceli orta ölçekli bir SUV olduğunu düşünüyoruz. Tahminde kar için dua etmenizi sağlayacak bir tür araba.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
1.6i Xtreme Otomatik Benzin 329.560
1.6i Xclusive Otomatik Benzin 369.861

Subaru BRZ Fiyat Listesi

Subaru BRZ Kaç Lira? Subaru BRZ Fiyatı Ne Kadar? Sıfır Subaru BRZ Fiyatları?

BRZ, daha önce benzeri olmayan bir Subaru olduğunu kanıtladı ve bir zamanlar çok canlı olan uygun fiyatlı bir arkadan çekişli coupe pazarına yeni bir hayat vermek için Toyota ile ortak bir projenin parçası olarak üretildi. Bu otomobilin sarsıntılı bir şekilde hızlı olması gerekmiyor, sürüşteki gerçek sevinç için kontrollerinin dokunsallığı ve kullanımının saflığı geliyor. Şimdi kullanışlı bir şekilde güncellendi.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
2.0 Premium MT Manuel Benzin 541.614
2.0 Premium AT Otomatik Benzin 560.376

Subaru Yeni Forester e-BOXER Fiyat Listesi

Subaru Forester e-BOXER Kaç Lira? Subaru Forester e-BOXER Fiyatı Ne Kadar? Sıfır Subaru Forester e-BOXER Fiyatları?

Boksör motorları ve Subaru, bu Japon markasının hayatının çoğu için ayrılmaz. Son yıllarda, bazıları bu düz dört formatın endüstrinin büyük ölçüde elektrikli geleceğinde gerçekten bir yeri olup olmadığını sorgulamaya başladı. Subaru, bu beşinci nesil Forester’a takılan tam hibrit e-Boxer benzinli ünitesinin çalıştığından emin olmak istiyor.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
2.0i e-BOXER Xtra Otomatik Benzin 579.905
2.0i e-BOXER Xtreme Otomatik Benzin 607.782
2.0i e-BOXER Xclusive Otomatik Benzin 648.050

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Subaru Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Kasım

0
Alfa Romeo Giulietta Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Kasım ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo...