Subaru Fiyat Listesi 2020 Temmuz

SUBARU

Şık bir coupe, sağlam SUV veya geniş aile hatchback mi arıyorsunuz? Varsa, kesinlikle Subaru’nun neler sunduğuna bir göz atmak isteyeceksiniz. Japon yapımı bu araçların geçmişi ve güvenilirliği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız okumaya devam edin .

Subaru güvenilir midir?
Subaru , 2018 yılında yapılan en son güvenilirlik anketinde 5’ten 4 yıldız kazanan yeni otomobiller ile güvenilirlik hisselerinde oldukça iyi çıkıyor. Bu inceleme, Japon otomobil üreticisini 36’da 18. sıraya yerleştirdi.

Subaru’nun Tarihi

Subaru, 1953 yılında ilk otomobilleri Subaru 1500’ün piyasaya sürülmesiyle kuruldu , ancak tedarik sorunları nedeniyle şimdiye kadar sadece 20 tane yapıldı. İlk hava soğutmalı motorlarını 1958’de üretti ve 360’larında piyasaya sürüldü. Yedi yıl sonra, şimdi en iyi bilinen bir şey olan bir boksör motoruyla yapılan ilk arabalarını piyasaya sürdüler.

Subaru Sıfır km Güncel Fiyatları

Subaru Fiyat Listesi

Subaru, arabalarında güvenlik, yenilik ve arazi yetenekleri konusunda büyük bir üne sahip bir Japon otomobil üreticisidir. Bugün Subaru, Impreza’yı serin BRZ gibi diğer sportif modellerle birlikte sunmaya devam ediyor. Pratik ve uygun fiyatlı emlak ve 4×4 modelleri de sunulmaktadır ve aile arabası alıcıları için caziptir.

Subaru’nun 2020 Temmuz ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Subaru XV Fiyat Listesi

Subaru XV her zaman sınıfının en iyi dört tekerlekten çekiş sistemini ve bazı karizmatik motorları sunan akıllı görünümlü bir aile boyu crossover aracı olmuştur. Bu yeni nesil modelin orijinal versiyonu gerçekten biraz daha düşük maliyet verimliliğine ihtiyaç duyuyordu. Şu anda Subaru’nun en yeni e-Boxer hafif hibrit teknolojisinin nezaketinde olan şey budur – önceki daha geleneksel 1.6 ve 2.0 litrelik Boxer benzinli motorlar hala aralığın uygun fiyatlı sonunda devam ediyor. Genel olarak, XV’in şimdi her zamankinden daha fazla Qashqai sınıfı segmentinde düşük dereceli orta ölçekli bir SUV olduğunu düşünüyoruz. Tahminde kar için dua etmenizi sağlayacak bir tür araba.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
1.6i Xtreme Otomatik Benzin 267.900
1.6i Xclusive Otomatik Benzin 296.900

Subaru BRZ Fiyat Listesi

BRZ, daha önce benzeri olmayan bir Subaru olduğunu kanıtladı ve bir zamanlar çok canlı olan uygun fiyatlı bir arkadan çekişli coupe pazarına yeni bir hayat vermek için Toyota ile ortak bir projenin parçası olarak üretildi. Bu otomobilin sarsıntılı bir şekilde hızlı olması gerekmiyor, sürüşteki gerçek sevinç için kontrollerinin dokunsallığı ve kullanımının saflığı geliyor. Şimdi kullanışlı bir şekilde güncellendi.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
2.0 Premium MT Manuel Benzin 396.521
2.0 Premium AT Otomatik Benzin 404.776 

Subaru Yeni Forester e-BOXER Fiyat Listesi

Boksör motorları ve Subaru, bu Japon markasının hayatının çoğu için ayrılmaz. Son yıllarda, bazıları bu düz dört formatın endüstrinin büyük ölçüde elektrikli geleceğinde gerçekten bir yeri olup olmadığını sorgulamaya başladı. Subaru, bu beşinci nesil Forester’a takılan tam hibrit e-Boxer benzinli ünitesinin çalıştığından emin olmak istiyor.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
2.0i e-BOXER Xtra Otomatik Benzin 479.917
2.0i e-BOXER Xtreme Otomatik Benzin 495.529
2.0i e-BOXER Xclusive Otomatik Benzin 516.344

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Subaru Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Eylül

0
Alfa Romeo Sıfır km Güncel Fiyatları  Alfa Romeo Fiyat Listesi Alfa Romeo, güzel ve farklı tarzda otomobiller yapmakla ünlü bir otomobil markasıdır. Alfa'nın inanılmaz motor sporları rekoruyla...