Suzuki Fiyat Listesi 2020 Ekim

Suzuki Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi


Suzuki Swift, Suzuki Vitara ve Suzuki Jimny’in 2020 Ekim ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki güncel fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Suzuki Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Suzuki, hem küçük modeli hem de crossover SUV segmentlerini kapsayan, uygun fiyatlı ve iyi yapılmış arabaların Japon üreticisidir. En son Suzuki serisinde, birçok farklı otomobil alıcısının pratik ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir yelpazede farklı boyutlarda modeller bulunmaktadır. Para, düşük sigorta ve işletme maliyetleri için de büyük kalite sunuyorlar.

Suzuki Swift Fiyat Listesi

Suzuki Swift Kaç Lira?  Suzuki Swift Fiyatı Ne Kadar? Suzuki Swift Sıfır Fiyatları?

Suzuki Swift, bazı ekonomik motorlara ve şaşırtıcı derecede geniş bir iç mekana sahip küçük bir hatchback , ancak alternatifleri sürmek daha rahat ve daha fazla ekipmanla birlikte geliyor.

Sürmesi eğlenceli, satın alması uygun fiyatlı ve kısa yolculuklar için beş yetişkini taşıyabilecek kadar geniş küçük bir hatchback arıyorsanız, Suzuki Swift bir göz atmaya değer.

Suzuki Swift, sadece küçük bir araba için etkileyici derecede geniş değil, aynı zamanda biraz da güzel. Soğuk kontrastlı kapı sütunları, tavanı arabanın geri kalanının üzerinde süzülüyormuş gibi gösteriyor ve – biraz gözlerinizi kısarsanız – Suzuki Swift’in sportif burnunda Jaguar F- Type’ı anımsatan bir şeyler var.

İçeriye tırmandığınızda işler o kadar heyecan verici değil, ancak en azından Suzuki Swift’in iç mekanı sezgisel olarak düzenlenmiş, bu nedenle her kadranın ve topuzun ne yaptığını anlamakta zorlanmayacaksınız. Giriş seviyesi hariç tüm modellerde standart olarak gelen 7 inçlik dokunmatik ekran için aynı şeyi söyleyememeniz çok yazık. Elbette, standart olarak akıllı telefon aynalamasına sahip ancak Skoda Fabia veya VW Polo’da aldığınız sistemler kadar görsel olarak ilgi çekici veya kullanımı kolay değil.

Suzuki Swift’in kabini etrafındaki sert, cızırtılı plastikler de çoğu alternatifdekinden biraz daha ucuz, ancak en azından dayanıklılar ve yıllarca kötüye kullanımlara dayanmaları gerekiyor.

Swift’in kumaş koltukları da pek gösterişli değil, ama en azından güzel ve destekleyicidirler, eğer çok uzunsan uzanman için bolca alan var. Arkada da üç yetişkini taşıyacak kadar yer var – en azından oldukça kısa yolculuklar için. Suzuki Swift’in oldukça küçük bagajı için aynı şeyi söyleyemezsiniz, ancak birkaç küçük valiz ve bazı ekstra yumuşak çantalar için yeterli alan var.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Swift 1.2 GL AT (Tek Renk) Otomatik Benzin
Swift 1.2 GLX AT (Tek Renk) Otomatik Benzin
Swift 1.2 GLX AT (Çift Renk) Otomatik Benzin

Suzuki Swift Hybrid Fiyat Listesi

Suzuki Swift Hybrid Kaç Lira?  Suzuki Swift Hybrid Fiyatı Ne Kadar? Suzuki Swift Hybrid Sıfır Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Suzuki Swift 1.2 GL Techno (Tek Renk) CVT Hibrit 212.900
Suzuki Swift 1.2 GLX Premium (Tek Renk) CVT Hibrit 227.900
Suzuki Swift 1.2 GLX Premium (Çift Renk) CVT Hibrit 229.900

 

Suzuki Vitara Fiyat Listesi
Suzuki Vitara Kaç Lira?  Suzuki Vitara Fiyatı Ne Kadar? Suzuki Vitara Sıfır Fiyatları?

Suzuki Vitara, büyüyen bir aile için mükemmel olan sorunsuz bir crossover, ancak alternatifler içeride daha lüks görünüyor.

Sürüşü eğlenceli, yüksek sürüş pozisyonuna sahip uygun fiyatlı bir araba arıyorsanız, Suzuki Vitara harika bir seçimdir. Cesur görünümü, onu bir otoparkta kaybetmeyeceğiniz anlamına gelir ve yolcu taşımak için de bol miktarda alan vardır.

Honda HR-V ve Peugeot 2008’den farklı olarak , Suzuki Vitara ayaklıklar üzerine pompalanmış bir aile hatchback’i gibi görünmüyor. Bunun yerine, özellikle yandan bakıldığında, eski tarz bir off-road aracı gibi görünüyor ve gövdesini çarpma ve çizilmelerden korumak için tasarlanmış çok sayıda kalın plastik kaplama ile birlikte geliyor.

Ön kısımda işler biraz daha sportif hale geliyor, bazı kırmızı süslemeler Suzuki’nin köşeli farlarına biraz renk katıyor ve bir çift yukarı doğru çevrilmiş sis farları onu komedi bıyıklı kılık değiştirmiş gibi gösteriyor.

Bu eğlenceli küçük detaylar içeride de devam ediyor. Ön panel ve kapılardaki birkaç parlak metal efektli plastik levhanın yanı sıra havalandırma deliklerinde ve direksiyon simidinde kırmızı lekeler var. Ne yazık ki, havalı görünse de, Suzuki’nin sayısız sert plastiği ve kırılgan süsleri, korkak bir SUV kabininde gurur duymaktan çok bir Ikea kitap rafına aitmiş gibi hissediyor.

Bu, Suzuki Vitara’nın iPhone’dan daha Fisher-Price gibi görünen bilgi-eğlence sistemiyle benzer bir hikaye ama en azından bu, kullanımı bir doddle anlamına geliyor. Sürüş sırasında da bir dizi uygulamayı güvenle kullanmanız için ihtiyaç duyacağınız tüm akıllı telefon yansıtma özelliklerine sahiptir.

Suzuki Vitara’yı bol miktarda yolcuyla ve bagajlarıyla doldurmak da aynı derecede kolaydır. Arkada bir Peugeot 2008 ve Honda HR-V’de aldığınızdan daha fazla yer var ve bagaj, büyük bir haftalık dükkan veya bir ailenin bir hafta kadar uzakta bagajı için yeterince büyük.

Suzuki’nin ön koltuk alanını unuttuğunu düşünmeyin. Her Vitara’da yükseklik ayarı bulunur, böylece kısa boylu olsanız bile trafiğin üstesinden gelebilirsiniz. Büyük pencereleri de harika bir manzara sunar.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Vitara 1.4 GL 4×2 AT (Tek Renk) Otomatik Benzin 277.900
Vitara 1.4 GL 4×2 AT (Çift Renk) Otomatik Benzin 282.900
Vitara 1.4 GL 4×4 AT (Tek Renk) Otomatik Benzin 299.900
Vitara 1.4 GL 4×4 AT (Çift Renk) Otomatik Benzin 304.900
Vitara 1.4 GLX Premium 4×2 AT (Tek Renk) Otomatik Benzin 326.900
Vitara 1.4 GLX Premium 4×2 AT (Çift Renk) Otomatik Benzin 331.900
Vitara 1.4 GLX Premium 4×4 AT (Tek Renk) Otomatik Benzin 348.900
Vitara 1.4 GLX Premium 4×4 AT (Çift Renk) Otomatik Benzin 353.900

Suzuki Jimny Fiyat Listesi

Suzuki Jimny Kaç Lira?  Suzuki jimny Fiyatı Ne Kadar? Suzuki Jimny Sıfır Fiyatları?

Başka hiçbir şey Suzuki Jimny’ye pek benzemiyor ve çok fazla şey arazide yetişemeyecek. Yolda olsa da, zayıf ve çoğu alternatif küçük SUV içeride daha pratik.

Tamamen pratiklikten önce zorlu arazi yeteneği ve ilginç görünümler koyarsanız, Suzuki Jimny test sürüşleri listenizde olmalıdır.

İlk olarak 1970 yılında piyasaya sürülen orijinal Suzuki Jimny, hafif, her yere götürülebilen 4 × 4 olarak piyasaya sürüldü. Üçüncü nesil Jimny’nin 1998’den beri satışta olduğu göz önüne alındığında, bir güncelleme gecikmiş durumda. Bu yeni dördüncü nesil model aynı sağlam, kutulu görünümü ve uygun arazi kabiliyetini koruyor, ancak daha modern bir iç mekan ve içerideki özelliklerle.

Suzuki Jimny’yi alternatiflerle gruplamak zordur çünkü oldukça benzersiz bir şey sunar, ancak göz önünde bulundurmanız gereken diğer küçük SUV’lar arasında Kia Stonic, Seat Arona ve Renault Captur bulunur.

Benzersizliğinin büyük bir kısmı bu görünümlerdir. Suzuki, Jimny’nin geleneksel kutulu görünümünü, çoğu alternatif daha şık ve daha az sağlam hale geldiğinde kasıtlı olarak korurken, mevcut parlak renkler gerçekten öne çıkmasına yardımcı oluyor. Kinetik Sarı göz alıcıdır, arabayı Mavi Siyah İnci Metalik renginde belirtirseniz ve kendinize mini bir Mercedes G-Serisi alırsınız.

Suzuki Jimny’nin içi eğlenceden çok işlevsel. Sert, cızırtılı plastikler güzel görünmeyebilir, ancak zorlu bir hayata mutlu bir şekilde dayanacaktır. Her şey çamurla kaplanırsa, o zaman zahmet etmeyin – kolayca silip devam edebilirsiniz.

Vahşi doğaya gitmek için yerden daha yüksek olması sayesinde, Jimny’de Seat Arona veya Renault Captur gibi ‘yumuşak yolculardan’ daha yüksekte oturursunuz. Bunu ön ve arka büyük pencerelerle birleştirdiğinizde harika bir manzara elde edersiniz.

Ancak özellikle rahat değil. Sürücü koltuğu yalnızca ileri ve geri hareket ediyor ve yalnızca iki kapılı olduğu için arka koltuklara tırmanmanız gerekiyor. Oraya girdikten sonra, arkadaki tavan boşluğu yeterli, ancak dizlik biraz dar.

Önyükleme alanı da dar. Arka koltuklar yerindeyken sadece 85 litre yer vardır. Bu koltukları katlayın ve saklama alanı 377’ye yükseliyor – ancak yine de bir VW Golf hatchback bagajında ​​alacağınızdan daha az yer var.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Jimny 1.5 GLX 4X4 AT (Tek Renk) Otomatik Benzin 354.900
Jimny 1.5 GLX 4X4 AT (Çift Renk) Otomatik Benzin 359.900

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Suzuki Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Ekim

0
Alfa Romeo Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Ekim ayına ait sıfır km...