Tesla Fiyat Listesi 2020 Ekim

Tesla Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi


Tesla Model X, Tesla Model S ve Tesla Model S’in 2020 Ekim ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki güncel fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Tesla Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Başlangıçtan bu yana Tesla, elektrikli otomobil pazarındaki ilerlemeyi hızlandırmak için kendini iddialı hedefler belirledi ve mevcut otomobil pazarında daha büyüleyici markalardan biri. Şirket, Roadster adlı tam elektrikli bir spor otomobille başladı ve bu otomobil daha sonra daha yaygın bir otomobille takip edildi. Sıfır emisyonlu araba seyahatini kucaklamak isteyenler için, hızlı ve şık Tesla serisi gitmenin yoludur.

Tesla Model 3 Fiyat Listesi

Tesla Model 3 Kaç Lira? Tesla Model 3 Fiyatı Ne Kadar? Tesla Model 3 Sıfır Fiyatları?

Tesla Model 3, Tesla’nın en ucuz elektrikli arabası, ancak birçok yönden en iyisi. Bununla birlikte, hala birçok benzinli ve dizel alternatifinden daha pahalı.

Bir MP3 dosyasını ilk çaldığınız zamanı hatırlıyor musunuz? İlk kez bir akıllı telefon kullandınız mı? Bir çeşit kara büyü gibi görünüyordu, değil mi? Eh, Tesla Model 3 zarif bir görünüme, masif performans ve anksiyete bozma aralığı ile saf-elektrik güç lehine sürücüde olduğunu yanmalı motorunu hendek yardımına burada, otomobillerin akıllı telefon.

Ve daha fazla ikna etmeye ihtiyacınız varsa Model 3, 2019 Carwow Game Changer Ödülünü kazandı.

BMW 3 Serisi, Mercedes C-Serisi ve Audi A4 gibi geleneksel bir motoru soğutmak zorunda kalmamak , Tesla Model 3 elektrikli otomobilin tamponundaki ızgara kadar kaba her şeyi ortadan kaldırabileceği anlamına geliyor . Bunun yerine, ince bir hava girişi, bir çift sis lambası ve bir plaka ile birlikte geliyor. Yandan veya arkadan baktığınızda işler daha az dramatik, ancak Performance modeli alçaltılmış süspansiyon, ince bir karbon fiber arka rüzgarlık ve daha alçak, daha kaba ve çok daha sportif görünmelerini sağlamak için devasa 20 inç alaşım jantlar alıyor.

Tesla Model 3’ün içi daha da çarpıcı görünüyor. Bir Audi A4 veya Jaguar XE’deki minimalist kabinleri unutabilirsiniz, Tesla Model 3’ün iç mekanı neredeyse tamamen herhangi bir düğme, düğme veya kadran içermiyor. Bunun yerine, 15 inçlik bir dokunmatik ekran aracılığıyla hemen hemen her şeyi kontrol edersiniz. Öyleyse, ekranın kolay okunması, mantıklı bir şekilde yerleştirilmesi ve girdilerinize en üst düzey iPad kadar hızlı yanıt vermesi iyi bir şey. Uydu navigasyonunun programlanması kolaydır ve renkli Google Haritalar görüntüleri, talimatları takip etmeyi bir çocuk oyuncağı haline getirir.

Tesla Model 3’ün kabininin geri kalanı kıyaslandığında biraz sade görünüyor, ancak en azından oldukça sağlam bir his veriyor – büyük kardeşi Model S için söyleyebileceğiniz bir şey değil.Yeni BMW 3’ün beğenileri kadar geniş değil. Seri – özellikle arka tarafta – ancak Tesla Model 3’ü, sürücü koltuk başlıklarından kabini ışıkla dolduran bagaj kapağına kadar uzanan geniş bir panoramik cam tavana sahip olabilirsiniz.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Tesla Model 3 Long Range AWD 4dr Otomatik Elektirik
Tesla Model 3 Standard Plus 4dr Otomatik Elektirik
Tesla Model 3 Performance AWD 4dr Otomatik Elektirik

Tesla Model S Fiyat Listesi

Tesla Model S Kaç Lira? Tesla Model S Fiyatı Ne Kadar? Tesla Model S Sıfır Fiyatları?

Tesla Model S, yüksek performansı lüksle, yüksek teknolojili bir kabinle ve sıfır emisyonla harmanlayan dikkat çekici bir elektrikli otomobildir. Birkaç dezavantajından biri, ortalama lüks sedandan biraz daha pahalı olmasıdır.

Tesla Model S bir all-elektrikli yönetici salon olduğunu sıfır egzoz emisyonu, lüks, yüksek teknoloji kabin ve muazzam arıtma ile birleştirir şaşırtıcı performans.

Benzinli ve dizel motorlu Mercedes E-Serisi, BMW 5 Serisi ve Audi A6 gibi benzerleriyle karşılaştırıldığında, fütürist Tesla Model S, akustik gitar şirketindeki muazzam bir amplifikatöre sahip bir Fender Stratocaster gibidir. Elektrikli Model S’nin ayırt edilebilir herhangi bir motor sesi üretmeyeceğinden emin olun, ancak süper otomobile benzer performansı, Alman otomobillerinin mütevazı ritim bölümünden çok keskin bir rock solo gibi.

Yine de bu Tesla elektrikli otomobilinin spor arabaları sadece ona bakarak utandıracak bir hızda olduğunu tahmin edemezsiniz. Elbette, bir BMW veya Audi’de aldığınız agresif ızgaralarla karşılaştırıldığında, Model S’nin boş ön ucu, büyük bir ağız koruyucu takmış gibi görünüyor, ancak ince, daracık gövdesinin geri kalanı biraz unutulabilir görünüyor.

Yine de, içeri girdiğinizde işler alışılmadık bir hal alıyor – çoğunlukla kabine hakim olan ve Model S’nin hemen hemen tüm işlevlerini kontrol eden 17 inçlik devasa bir dokunmatik ekran sayesinde. İlk başta göz korkutucu görünebilir, ancak neredeyse her şeyin bu ekrandan kontrol edilmesi, kabin çevresinde çok daha az düğme olduğu anlamına gelir.

Rahat olmanız için size ve birkaç yolcuya bolca alan var ve Tesla’nın bagajı, kullanışlı hatchback tarzı bagaj kapağı sayesinde büyük ve yüklemesi kolay.

Tesla Model S’yi sürmek çok basit. İçeri girdiğinizde ve uzaklaştığınızda gitmeye hazır olması, ayağınızı frene basmak, şanzıman kolunu Sürüş konumuna getirmek ve uzaklaşmak kadar basittir. Bir marş düğmesi veya el freni bile yok.

Bir EV olmasına rağmen, Tesla Model S’nizin motor ve pil seçeneklerini seçmeye gelince çok fazla seçeneğiniz yoktur – her Model S, 100kWh pil paketi ve bir çift elektrik motoruyla birlikte gelir. Bununla birlikte, Tesla’nın şarjlar arasında 379 mil yönetebileceğini iddia ettiği Uzun Menzilli bir modelden ve birkaç mil menzilde kaybeden ancak önemli ölçüde daha hızlı olan bir Performans versiyonundan seçim yapabilirsiniz.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Tesla Model S Long Range AWD 5dr Otomatik Elektirik
Tesla Model S Performance Ludicrous AWD 5dr Otomatik Elektirik

Tesla Model X Fiyat Listesi

Tesla Model X Kaç Lira? Tesla Model X Fiyatı Ne Kadar? Tesla Model X Sıfır Fiyatları?

Tesla Model X elektrikli otomobilin size sunduğu şey oldukça şaşırtıcı – en yüksek yüksek teknoloji ve inanılmaz hızlanma olan yedi kişiye kadar alan. Ancak, bu kadar maliyetli bir arabada daha iyi kalite beklersiniz.

Yapımcıları, Tesla Model X’in bir SUV olduğunu söyleyecekler , ancak temelde Model S’nin insan taşıyıcı versiyonu. S gibi, bu da elektrikli bir araba ve benzer bileşenler kullanıyor, ancak bunlar daha fazlasına sarılmış durumda. pratik vücut.

Bu nedenle, günümüz pazarında benzersiz bir otomobil. Elbette, bir BMW X5 hibrit, Audi Q7 e-tron veya Range Rover P400e de satın alabilirsiniz , ancak bunlar Tesla Model X’in kağıt üzerindeki yeteneklerinin genişliğiyle eşleşemez ve hiçbiri o kadar çok dikkat çekemez. Telsa Model X, üstten menteşeli ve yukarı kaldırılan parti parçası ‘Falcon Wing’ arka kapılarından, neredeyse tüm orta konsolun tamamını kaplayan 17 inç ekrana kadar, birçok elektrikli olmayan SUV’u bu kadar yüksek hissettiriyor. 4K ultra HD TV dünyasında VHS kaset teknolojisi.

Neyse ki, Tesla Model X’in uzay çağı kaplamasının altında bulacağınız çok sayıda gizmos olmasına rağmen, yine de çok pratik bir elektrikli aile arabası. Ön koltuklarda birkaç yetişkin için bolca yer var ve direksiyon simidi ve sürücü koltuğundaki geniş ayar aralığı sayesinde neredeyse herkesin rahat etmesi kolay – tabii ki hepsi elektrikle yapılır.

Tesla Model X’inizi beş, altı veya yedi koltuklu olarak sipariş edebilirsiniz, ancak hangisini seçerseniz seçin, yukarı doğru açılan bu arka kapılar arka koltuktaki yolcuların binmesini inanılmaz derecede kolaylaştırır. içinde bolca yer olacak. İkinci sırada her üç koltuk da diğerlerinden bağımsız olarak ayarlanabiliyor.

Kuşkusuz, süslü arka kapılar için mekanizma, orta koltuktaki yolcunun tavan boşluğunu biraz azaltır, ancak geniş gövde ve düz zemin, üç yetişkinin rahatça yan yana oturmasının mümkün olduğu anlamına gelir. Daha genç yolcuları alıyorsanız, kullanılmadıklarında Velcro ile yerinde tutulan deri bir kapağın altına gizlenmiş ISOFIX bağlantılarını kullanmak daha kolay olamazdı.

Yedi koltuklu SUV’lerin çoğunun aksine, yetişkinlerin Tesla Model X’in en arkadaki koltuklarında rahat etmeleri için yeterli alan var ve kayan orta koltuk sırası sayesinde tırmanmak çok kolay. Bagaj, yedi koltukla o kadar büyük değil, ancak birkaç küçük valiz koymak için hala yer var. Önde motor olmaması nedeniyle, otomobilin ayrıca kaputun altında aracın şarj kablolarını ve bir takım golf sopasını taşımak için yeterli alana sahip fazladan bir ‘bagajı’ var.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Tesla Model X Long Range AWD 5dr (6 Koltuk) Otomatik Elektirik
Tesla Model X Long Range AWD 5dr (7 Koltuk) Otomatik Elektirik
Tesla Model X Performance Ludicrous AWD 5dr Otomatik Elektirik
Tesla Model X Performance Ludicrous AWD 5dr Auto (6 Koltuk) Otomatik Elektirik
Tesla Model X Performance Ludicrous AWD 5dr Auto (7 Koltuk) Otomatik Elektirik

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Tesla  sayfasından ulaşabilirsiniz.

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Ekim

0
Alfa Romeo Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Ekim ayına ait sıfır km...