Tesla Fiyat Listesi 2020 Temmuz

TESLA

Yüke büyük bir mesafe kat eden ve bunu yaparken iyi görünen bir elektrikli araç mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, Tesla bakmak için bir araba. Amerikan elektrikli otomobillerinin tarihi ve güvenilirliği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız okumaya devam edin .

Tesla’nın arabaları güvenilir midir?

Tesla’nın güvenilirlik konusunda iyi bir geçmişi yok, yeni Tesla sahiplerinin% 40’ından fazlası pencereler, dış kollar ve kilitlerle ilgili sorunlardan şikayet ediyordu. 36 taneden 33’ünü en son hangisine yerleştirmiş olsalar da? 2018 yılında yapılan güvenilirlik anketinde Tesla sahipleri arasında müşteri memnuniyeti diğer markalara göre daha yüksektir.

Tesla’nın Tarihi

Mucit Nikola Tesla olarak adlandırılan şirket, 2003 yılında bir grup Silikon Vadisi mühendisleri tarafından kurulan nispeten yenidir . Tesla Motors, elektrikli otomobillerin benzinli olanlardan daha iyi olabileceğini kanıtlamak amacıyla kuruldu.

İlk otomobilleri Tesla Roadster 2008’de piyasaya sürüldüğünde, şirket şarj başına 245 mil alabildi ve otomobil 3.7 saniyede 0-60’ı başardı. Dört yıl sonra üretici, 2012 yılında tek bir şarjla 265 mil yapabilen dört kapılı bir aile otomobili olan Model S’yi piyasaya sürdü.

Model S bugün süper otomobil hızlandırması ve iki adet çift motorlu dört tekerlekten çekiş yapılandırması gibi birkaç iyileştirme ile markanın kadrosunda.

Arabalarının şarjlar arasında cömert mesafelere gidebileceğini bilen Tesla sahipleri, ülkenin dört bir yanındaki şarj istasyonlarına sahip olan ve 20 dakikada yarım şarjı tamamlayabilen bir Supercharger ağına da erişebiliyor.

Tesla Sıfır km Güncel Fiyatları

Tesla Fiyat Listesi

Başlangıçtan bu yana Tesla, elektrikli otomobil pazarındaki ilerlemeyi hızlandırmak için kendini iddialı hedefler belirledi ve mevcut otomobil pazarında daha büyüleyici markalardan biri. Şirket, Roadster adlı tam elektrikli bir spor otomobille başladı ve bu otomobil daha sonra daha yaygın bir otomobille takip edildi. Sıfır emisyonlu araba seyahatini kucaklamak isteyenler için, hızlı ve şık Tesla serisi gitmenin yoludur.

Tesla’nın 2020 Temmuz ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Tesla Model 3 Fiyat Listesi

Model 3 Tesla’yı yapabilen bir otomobil – ya da sadece markayı kurtarabilir. Hangisini bulmak ilginç olacak. Elbette tamamen elektrikli – ve şirketin önceki modellerinden çok daha erişilebilir. Yeni teknolojiyi erken benimseyen orta düzey yöneticiler düzenli bir sıra oluşturmalıdır.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Tesla Model 3 Long Range AWD 4dr Otomatik Elektirik
Tesla Model 3 Standard Plus 4dr Otomatik Elektirik
Tesla Model 3 Performance AWD 4dr Otomatik Elektirik

Tesla Model S Fiyat Listesi

Burada, yedi kilometreye kadar oturabilen, bir Aston Martin’i yıkmak için ivmesi olan ve sıfır egzoz borusu emisyonlarına sahip olan 482 kilometreden fazla menzile sahip elektrikli bir otomobil. Şimdi 75 veya 100 kWh pil çıkışları arasından seçim yapabilirsiniz ve her iki durumda da standart ‘Çift Motorlu Dört Tekerden Çekiş’ elde edersiniz. Serinin en üstünde, süper sedan tarzı performansa sahip bir amiral gemisi P100D amiral gemisi varyantı var. İşte geleceğe benzeyen – ve kutlama nedeni.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Tesla Model S Long Range AWD 5dr Otomatik Elektirik
Tesla Model S Performance Ludicrous AWD 5dr Otomatik Elektirik

Tesla Model X Fiyat Listesi

Tesla, tamamen elektrikli Model X’in tarihin en güvenli, en hızlı ve en yetenekli spor aracı olduğunu düşünüyor. 300 kilometreden fazla menzil sağlayabilen dört tekerlekten çekiş ve pil seçenekleriyle Model X, yedi yetişkin ve tüm ekipmanları için geniş bir oturma alanına sahiptir. Ve neredeyse gülünç derecede hızlı olabilir. Oldukça benzersiz bir teklif.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Tesla Model X Long Range AWD 5dr (6 Koltuk) Otomatik Elektirik
Tesla Model X Long Range AWD 5dr (7 Koltuk) Otomatik Elektirik
Tesla Model X Performance Ludicrous AWD 5dr Otomatik Elektirik
Tesla Model X Performance Ludicrous AWD 5dr Auto (6 Koltuk) Otomatik Elektirik
Tesla Model X Performance Ludicrous AWD 5dr Auto (7 Koltuk) Otomatik Elektirik

 

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Tesla  sayfasından ulaşabilirsiniz.

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Kasım

0
Alfa Romeo Giulietta Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Kasım ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo...