Toyota Fiyat Listesi 2020 Ekim

Toyota Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi


Toyota Corolla Hatchback Hybrid, Toyota C-HR, Toyota C-HR Hybrid, Toyota Yaris Hybrid, Toyota Yaris, Toyota RAV4 Hybrid, Toyota Hilux,Toyota  Camry Hybrid, Toyota Land Cruiser Prado’nun 2020 Ekim ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki güncel fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Toyota Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden Toyota, aile arabaları, SUV’lar ve spor arabaları üreten bir Japon üreticisidir. Toyota serisi, büyük ölçüde uygunluğu ve şirketin daha fazla pratiklik ve verimlilik elde etmek için yeni teknoloji geliştirmeye olan bağlılığı sayesinde çok popüler. Toyota, işletme maliyetlerini düşük tutmaya meraklı sürücüler için de çeşitli hibrit ürünler üretti.

Toyota Corolla Hatchback Hybrit Fiyat Listesi

Toyota Corolla Hatchback Hybrit Kaç Lira? Toyota Corolla Hatchback Hybrit Fiyatı Ne Kadar? Toyota Corolla Hatchback Hybrit Sıfır Fiyatları?

Düşük işletme maliyetleri istiyorsanız, ancak aynı zamanda dizelden de kaçınmak istiyorsanız, Toyota Corolla şık, konforlu ve sürüşü iyi bir hibrittir. Ancak, alan için alternatiflerle eşleşemez.

Toyota Corolla herhangi bir şey çalıyor mu? Çünkü daha önce burada indirimde bulunuyordu. Ait, Toyota’nın beş kapılı aile hatchback adını bir şaşırtıcı değişim yaptılar Auris 2006 yılında, ama onun eski tabela bu çarpıcı tamamen yeni bir model ile tekrar geri döndü. Ve başka bir nedenden dolayı tanıdık gelebilir – 46 milyondan fazla satış, onu dünyanın en çok satan modeli yapıyor.

Bir aile arabasının peşindeyseniz, şükürler olsun ki, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok alternatif yoktur. Ancak Corolla, Volkswagen Golf, Ford Focus ve Skoda Octavia gibi yerleşik arabalara karşı sıralanan zorlu bir konsere sahip . Bununla birlikte, dizelden uzak durursanız, hiçbir alternatif Toyota gibi daha temiz bir hibrit versiyon sunmaz.

Toyota Corolla başka nedenlerle de öne çıkıyor, çünkü dışarıdan harika görünüyor ve aynı zamanda en lüks iç mekanlardan birine sahip. Elbette, model yelpazesi ne kadar yukarı çıkarsa o kadar iyi olur, ancak kabinin genel tasarımı, temel modellerde bile bir Ford Focus’tan çok daha ilginçtir.

Kontrol panelinin üst kısmındaki standart 8 inçlik dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemini de gözden kaçırmak zor, ancak bu, standart olarak dahil edilmemiş ve Apple CarPlay veya Android Auto henüz mevcut değil. Parlak ve mantıklı bir sistemdir, ancak tepki süreleri Golf’teki sisteme kıyasla onu yarı yolda bırakmıştır.

Corolla’nın ön koltukları çok fazla ayar ile çok rahat ve Excel döşeme için giderseniz, deri kaplı, destekleyici ve cilalı metal ekleriyle mükemmel görünen spor koltuklar elde edersiniz. Ne yazık ki, arkadaki boşluk oldukça dar, çünkü altı metrelik iki yetişkin sığacak ancak eğimli arka tavan hattından hoşlanmayacak, dar kapı açıklığı ise içerideki bir çocuk koltuğunun manevrasını zorlaştırıyor.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Corolla Hybrid Dream E-CVT Otomatik Hybrid 236.000
Corolla Hybrid Flame E-CVT Otomatik Hybrid 291.450
Corolla Hybrid Flame X Pack E-CVT Otomatik Hybrid 299.750
Corolla Hybrid Passion E-CVT Otomatik Hybrid 323.950
Corolla Hybrid Passion X Pack E-CVT Otomatik Hybrid 325.600

Toyota Corolla Hatchback Fiyat Listesi

Toyota Corolla Hatchback Kaç Lira? Toyota Corolla Hatchback Fiyatı Ne Kadar? Toyota Corolla Hatchback Sıfır Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
YENİ COROLLA HATCHBACK 1.2 Turbo Dream Multidrive S Otomatik Benzin 215.600
YENİ COROLLA HATCHBACK 1.2 Turbo Dream X-Pack Multidrive S Otomatik Benzin 226.500
YENİ COROLLA HATCHBACK 1.2 Turbo Flame Multidrive S Otomatik Benzin 228.800
YENİ COROLLA HATCHBACK 1.2 Turbo Flame X-Pack Multidrive S Otomatik Benzin 295.250


Toyota Corolla Hybrid Fiyat Listesi

Toyota Corolla Hybrit Kaç Lira? Toyota Corolla Hybrit Fiyatı Ne Kadar? Toyota Corolla Hybrit Sıfır Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Toyota Corolla Hatchback Hybrid Dream E-CVT Otomatik Hybrid 305.000
Toyota Corolla Hatchback Hybrid Dream X Pack E-CVT Otomatik Hybrid 317.750
Toyota Corolla Hatchback Hybrid Flame E-CVT Otomatik Hybrid 314.250
Toyota Corolla Hatchback Hybrid Flame X Pack E-CVT Otomatik Hybrid 327.550
Toyota Corolla Hatchback Hybrid Passion X Pack E-CVT Otomatik Hybrid 352.900

Toyota Corolla Fiyat Listesi

Toyota Corolla Kaç Lira? Toyota Corolla Fiyatı Ne Kadar? Toyota Corolla Sıfır Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Corolla 1.6 Vision Manuel Benzin 166.800
Corolla 1.6 Vision Multidrive S Otomatik Benzin 173.800
Corolla 1.6 Dream Manuel Benzin 188.600
Corolla 1.6 Dream Multidrive S Otomatik Benzin 196.100
Corolla 1.6 Flame Manuel Benzin 198.600
Corolla 1.6 Flame Multidrive S Otomatik Benzin 206.150
Corolla 1.6 Flame X Pack Manuel Benzin 208.300
Corolla 1.6 Flame X Pack Multidrive S Otomatik Benzin 217.350
Corolla 1.6 Passion Multidrive S Otomatik Benzin 284.150
Corolla 1.6 Passion X Pack Multidrive S Otomatik Benzin 290.450

Toyota C-HR Hybrid Fiyat Listesi

Toyota C-HR Hybrid Kaç Lira? Toyota C-HR Hybrid Fiyatı Ne Kadar? Toyota C-HR Hybrid Sıfır Fiyatları?

Toyota C-HR, çalıştırması ucuz iki hibrit motor seçeneğine sahip şık bir aile arabasıdır. Yine de, daha az dikkat çekici diğer birçok SUV kadar pratik değil.

Kalabalıktan sıyrılmakta zorlanmayacak küçük bir aile SUV’si arıyorsanız , Toyota C-HR bir göz atmaya değer. Sürmesi kolay ve çalıştırması ucuz, ancak fark edeceğiniz ilk şey ne kadar fütüristik göründüğüdür.

Yükseltilmiş hatchback’lerden biraz daha fazlası olan bazı SUV’ların aksine, Toyota C-HR – adı Coupe High Rider’ın kısaltmasıdır – Star Trek setinden yanlış bir yoldan çıkmış ve Sainsbury’nin otoparkında bitmiş gibi görünüyor.

Elbette, bir sürü tıknaz siyah plastik tampon ve yan etekler elde edersiniz, ancak Toyota C-HR’ın köşeli farları, güçlü bir şekilde kıvrılmış yanları ve hızla yükselen coupe benzeri tavan çizgisi, onu geleneksel bir kutu SUV’dan çok daha sportif görünmesini sağlar. Bir 2020 makyajı araca kayan LED göstergeler, yeni ön ve arka tamponlar ve yeni far ve arka lambalar verdi – bu yüzden şimdi daha da çarpıcı görünüyor.

İçeriye tırmanın ve Toyota C-HR’ın iç görünümünün, 2020’da ön kapıların iç kısımlarında kullanılan yumuşak dokunuşlu plastiklerle hafifçe iyileştirilmiş dış görünümü ve kalitesi kadar gösterişli olduğunu göreceksiniz.

Ön kapılardan gösterge paneline kadar uzanan bir şerit çizgisi ve C-HR’ın elmas desenli ızgarasını taklit eden bol miktarda kabartmalı plastik elde edersiniz. Ne yazık ki, bu yüzeylerin bazıları hoş ve yumuşak hissederken, ön panelin alt üçte birlik kısmı ve arka koltuktaki tüm plastikler sert.

Bununla birlikte, Toyota çok sağlam bir araba gibi hissediyor, bu yüzden bilgi-eğlence sisteminin sağlam bir performans göstermemesi utanç verici. VW Tiguan’da aldığınız sistem kadar kullanımı kolay bir yer değil, ancak 2020, Apple CarPlay ve Android Auto’nun teknik özellikler listesine eklendiğini gördü, böylece Toyota’nın sisteminden kaçabilir ve Apple veya Android akıllı telefonunuzun çok daha sezgisel kontrollerini kullanabilirsiniz.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
CHR Hybrid 4×2 Flame E-CVT Otomatik Hybrid 224.850
CHR Hybrid 4×2 Passion E-CVT Otomatik Hybrid 241.150
CHR Hybrid 4×2 Passion X-pack E-CVT Otomatik Hybrid 310.200

 

Toyota C-HR Fiyat Listesi

Toyota C-HR Kaç Lira? Toyota C-HR Fiyatı Ne Kadar? Toyota C-HR Sıfır Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
CHR 1.2 Turbo 4×2 Flame Manuel Benzin 192.250
CHR 1.2 Turbo 4×2 Flame Multdrive S Otomatik Benzin 206.350
CHR 1.2 Turbo 4×2 Passion Multidrive S Otomatik Benzin 227.000

Toyota Yaris Hybrid Fiyat Listesi

Toyota Yaris Hybrid Kaç Lira? Toyota Yaris Hybrid Fiyatı Ne Kadar? Toyota Yaris Hybrid Sıfır Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Yaris Hybrid Cool E-CVT Otomatik Hybrid
Yaris Hybrid Spirit X Trend E-CVT Otomatik Hybrid

Toyota Yaris Fiyat Listesi

Toyota Yaris Kaç Lira? Toyota Yaris Fiyatı Ne Kadar? Toyota Yaris Sıfır Fiyatları?

Toyota Yaris sportif bir görünüme sahip ve sürüşü eğlenceli olmasına rağmen fazla yakıt kullanmıyor. Bu motor en sessiz değil ve en iyi kabin kalitesini beklemeyin.

Toyota Yaris büyük bir yakıt ekonomisi ve gerçekten eğlenceli sürücü ile birlikte sportif bir görünüm alır melez küçük araba. Dikkatinizi Peugeot 208, VW Polo ve Ford Fiesta gibi diğer küçük arabalardan uzaklaştırmak istiyor, ancak bunların hiçbiri benzinli-elektrikli hibrit bir güç sunmuyor.

Hiçbiri dışarıdan da pek sportif görünmüyor. Yaris’in agresif ön ucu, Toyota’nın gürültülü Supra spor otomobilinin yeni doğan bebeği gibi görünmesini sağlıyor – özellikle daha geniş alaşım jantlara sahip olan, yelpazenin daha ilerisindeki versiyonları.

İçeride, Yaris kesinlikle bir Peugeot 208’in yanında böyle bir etki yaratmıyor. Korkunç değil, ancak Peugeot’nun kabini çok daha eğlenceli, Toyota’da sergilenen bazı plastikler ile aynı standartlara uymuyor. VW Polo’dakiler. Ama en azından Yaris’in klima kontrolleri dokunmatik ekrandan ayrı ve başınızı döndürmek çok kolay.

Dokunmatik ekranlardan bahsetmişken, her Yaris’e giriş seviyesi modelde 7 inç veya ikinci basamaktan 8 inç ve üzeri bir tasarım çıkıyor. Her iki durumda da standart olarak Apple CarPlay ve Android Auto’yu alırsınız, bu harika bir şey çünkü Toyota’nın yerel sistemi ne en mantıklı ne de görsel olarak etkileyici. İsteğe bağlı Tech paketi, aklınızda bulundurun.

Uzay da Yaris’in güçlü noktası değil. Öndekilerin şikayet edecek çok az şeyi olurken, sürüş konumu iyi ve koltuk ve direksiyon simidinde geniş ölçüde ayarlanabilir. Arka alan sadece ortalamadır, çünkü uzun boylu yetişkinler diz mesafesi için mücadele edeceklerdir. Yaris’in bagajı da küçük tarafta – sonuçta bir VW Polo insanları ve eşyaları taşımak için daha iyi.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Yaris 1.0  Life Manuel Benzin
Yaris 1.5 Fun Special Manuel Benzin
Yaris 1.5 Fun Special Multdrive S Otomatik Benzin
Yaris 1.5 Style X Trend Multdrive S Otomatik Benzin

Toyota RAV4 Hybrid 2020 MY Fiyat Listesi

Toyota RAV4 Hybrid Kaç Lira? Toyota RAV4 Hybrid Fiyatı Ne Kadar? Toyota RAV4 Hybrid Sıfır Fiyatları?

Toyota RAV4, geniş bir kabine, çok sayıda standart donanıma ve ekonomik bir hibrit sistemine sahip, ancak alternatiflerin kullanımı daha kolay teknolojiye sahip pratik bir aile SUV’udur.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda SUV varken, Toyota RAV4’ün hepsinden ilki olduğunu unutmak kolaydır . Biraz SUV sektörünün Neil Armstrong’una benziyor, ancak Toyota’nın ilk havalı şehir odaklı SUV girişimi 1994’te, Bay Armstrong’un ünlü ilk ay adımlarından birkaç yıl sonra geldi.

RAV4 yıllar içinde biraz değişti, ancak yine de geniş bir kabine, büyük bir bagaja ve çalıştırmayı ucuz hale getiren akıllı bir hibrit sisteme sahip uygun fiyatlı bir aile SUV’si.

Bu günlerde RAV4, VW Tiguan ve Honda CR-V gibi çok çeşitli alternatiflere sahip, ancak son haliyle süper agresif görünümü sayesinde bu arabalardan ayrılıyor.

Toyota RAV4, hangi açıdan yaklaşırsanız yaklaşın, kırışıklıklar, köşeli şekiller ve keskin olmayan yüzeylerin bir karmaşasıdır. Aralıklı sekizgen ızgarası, pratik bir aile koşusundan çok tehditkar bir spor sedanına aitmiş gibi görünüyor. Hoşunuza gidebilir, ancak komşunuz beğenmeyebilir veya tam tersi olabilir. Her durumda, kesinlikle çarpıcı.

Ne yazık ki (veya görüşünüze bağlı olarak değil) Toyota RAV4’ün içi daha az cüretkar. Basit yüzeyleri, temiz çizgileri ve oldukça abartısız ve oldukça şık görünen şık görünümlü metal efektli kaplamaları birleştirir ve dokunduğunuz yüzeylerin çoğu düzenli olarak yumuşak ve sağlam hissedilir. Bir VW Tiguan kadar sağlam bir his değil, ancak bir Honda CR-V’den çok daha heyecan verici görünüyor.

Ne yazık ki ne heyecan verici ne de şık bir alan bilgi-eğlence sistemidir. Tüm RAV4’lerde standart olarak 8 inçlik bir ekran elde edersiniz, ancak eski moda grafikler alır ve menüler en iyi ihtimalle hantaldır, bu da hareket halindeyken kullanımı zorlaştırır.

Ekran sizi sararsa, destekleyici koltuklar sizi sakinleştirebilir. Orta sınıf modellerde bel desteği ve bol miktarda elektrik ayarı elde edersiniz, bu da uzun boylu kişilerin bile uzanacak alan bulacağı anlamına gelir.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Hybrid 4×4 Flame e-CVT Otomatik Hybrid 461.400
Hybrid 4×4 Passion e-CVT Otomatik Hybrid 573.750
Hybrid 4×4 Passion X-Pack e-CVT Otomatik Hybrid 603.700
Hybrid 4×4 Passion X-Sport e-CVT Otomatik Hybrid 603.700

 

Toyota Hilux Fiyat Listesi

Toyota Hilux Kaç Lira? Toyota Hilux Fiyatı Ne Kadar? Toyota Hilux Sıfır Fiyatları?

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
Hilux 2.4L 4×2 Adventure Manuel Dizel 252.000
Hilux 2.4L 4×2 Adventure A/T Otomatik Dizel 259.900
Hilux 2.4L 4×4 Adventure Manuel Dizel 292.500
Hilux 2.4L 4×4 Hi-Cruiser A/T Otomatik Dizel 304.900
Hilux 2.4L 4×4 İnvincible A/T Otomatik Dizel 319.900

 

Toyota Camry Hybrid Fiyat Listesi

Toyota Camry Hybrid Kaç Lira? Toyota Camry Hybrid Fiyatı Ne Kadar? Toyota Camry Hybrid Sıfır Fiyatları?

Toyota Camry, 15 yıllık bir aradan sonra geri döndü ve güçlü ancak yakıt tasarruflu bir hibrit motor ve çok sayıda standart kit sunuyor. Bununla birlikte, bilgi-eğlence sistemi ortalama ve oldukça pahalı.

Mütevazı sedan geç zor bir zaman geçirdi. Görüyorsunuz, daha yüksek sürüşe sahip, daha tıknaz görünümlü SUV, pazara girdi ve satışları çaldı , ancak otomobilinizi şık ve alçak bir şekilde tercih ediyorsanız, hala iyi bir seçenek listesi var.

Camry, Skoda Superb, Ford Mondeo , Opel Insignia Grand Sport, VW Passat ve Mazda 6 gibi arabalarla yüzleşmek için ringe geri dönüyor , ancak onu farklı kılan, motor seçenekleridir – veya daha doğrusu eksikliğidir. Evet, Camry ile, piller ve bir elektrik motoru ile eşleştirilmiş 2,5 litrelik bir benzin olduğu sürece, istediğiniz herhangi bir motora sahip olabilirsiniz. Ve işleri daha da basitleştirmek için, Toyota sadece iki donanım seviyesi sunuyor:Tasarım ve Excel.

Ve içerideki kaplamalar arasındaki farkı anlatmakta zorlanacaksınız çünkü farkın çoğu dışarıdan geliyor – örneğin Excel, LED gündüz farları ekliyor. İçeride, tüm Camry’ler çok sayıda yumuşak dokunuşlu plastik, deri koltuklar, çekici süslemeler ve sağlam anahtarlara sahip. Kısacası, kalite açısından bir Passat veya Superb ile kolayca rekabet eder.

Onlara rakip olmadığı yerde bilgi-eğlence var. Tüm Camrys, 7 inçlik bir sürücü bilgi ekranı ve kontrol panelinin ortasında ikinci bir 7 inçlik dokunmatik ekranla birlikte gelir, ancak sınıfın en iyi sistemlerinin yanında kesinlikle eski şapka gibi görünürler ve kullanımı o kadar kolay değildir. Daha da sinir bozucu, şu anda Apple CarPlay veya Android Auto akıllı telefon yansıtmasının olmaması, ancak Toyota bunu daha sonra eklemek için çalışıyor.

Yine de Toyota Camry’nin içindeki alan çok daha iyi. Dört yetişkin, yeni başlayanlar için içeride uzanabilecek (arka orta koltuktaki beşte biri daha az rahat olacak olsa da) ve sürücü, geniş ama destekleyici bir sürücü koltuğundan bahsetmiyorum bile, bol miktarda standart elektronik koltuk ve tekerlek ayarına sahip olacak. 524 litrelik bagajı da cömert bir boyuttadır ve arka koltuklar 60:40 oranında bölünerek düz katlanır. Öyle olsa bile, en iyi iç mekan için, yine de bir Skoda Superb ile en iyisisiniz.

2020 Model Fiyat
2.5 Hybrid Passion e-CVT 899.500

 

Toyota Land Cruiser Prado Fiyat Listesi

Toyota Toyota Land Cruise Prado Kaç Lira? Toyota Toyota Land Cruise Prado Fiyatı Ne Kadar? Toyota Toyota Land Cruise Prado Sıfır Fiyatları?

Çok az SUV, zorlu bir arazi yolunda Toyota Land Cruiser’a ayak uydurabilir, ancak düz asfalt bir yolda gürültülü ve kullanımı pahalıdır.

Toyota Land Cruiser geniş kabin ve yüksek çekiş gücüne bol dayanıklı dizel motor ile bir sağlam, her yere dört çeker SUV.

İçi bir Land Rover Discovery kadar lüks olmayabilir, ancak aynı derecede geniştir. Beş koltuklu modellerdeki arka koltuklar geniş, yumuşak ve destekleyicidir ve üç sıralı Invincible versiyonlarındaki en arka koltuklar bile yetişkinlerin rahat edebileceği kadar geniştir.

Land Cruiser’ın kolaylıkla taşıyabileceği sadece insanlar değil – bagajı da oldukça geniştir. Beş koltuklu modda dört büyük valiz için yer ve bazı kamp malzemeleri ve tüm arka koltukları katlanmış tekerlekleri takılı bir çift dağ bisikleti yüklemek için yer var.

Ne yazık ki, diğer büyük SUV’lar kadar pratik olsa da, Toyota kesinlikle yüksek teknoloji hissetmiyor. Giriş seviyesi bir araba seçin ve hiçbir dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi olmadan idare etmeniz gerekecek ve Active modellerdeki sekiz inçlik ekran bile standart olarak uydu navigasyonu ile gelmiyor. Bunun için yüksek özellikli bir Simge veya Yenilmez model seçmeniz gerekecek.

2020 Model Fiyat
Land Cruiser Prado 2.8 D-4D 177HP 1.850.000

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Toyota Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Ekim

0
Alfa Romeo Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Ekim ayına ait sıfır km...