Volvo Fiyat Listesi 2020 Ekim

Volvo Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi


Volvo V60 Cross Country, Volvo S90, Volvo V90 Cross Country, Volvo XC40, Volvo XC60 ve Volvo XC90’nın 2020 Ekim ayına ait sıfır km fiyatlarını ve modellerini gösteren tablo halindeki güncel fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Volvo Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi

Volvo, mükemmel güvenliği ile tanınan İsveçli bir otomobil üreticisidir. Son yıllarda marka, yeni araçlarının stili ve performansına da dikkat çekti. Volvo, otomobil üretiminde önemli gelişmelerden sorumludur. Örneğin, Volvo standart olarak emniyet kemeri takılmış bir araba satan ilk otomobil üreticisiydi. Volvo’nun güvenlik, stil ve düşük işletme maliyetlerine olan mükemmel taahhüdü bugün en yeni otomobil serilerinde açıkça görülmektedir.

Volvo V60 Cross Country Fiyat Listesi

Volvo V60 Kaç Lira? Volvo V60 Fiyatı Ne Kadar? Volvo V60 Sıfır Fiyatları?

Volvo V60, havalı bir iç mekana ve büyük bir bagaja sahip, konforlu ve pratik bir 4 × 4 station otomobildir, ancak bilgi-eğlence sistemi sürüş sırasında kullanmak için zahmetlidir.

Volvo V60 Cross Country, dört tekerlekten çekişle birlikte gelen ve ortalama bir Station Wagon otomobilinizden daha yüksekte oturan, ona adil bir arazi kapasitesi sağlayan şık bir station otomobildi .

Klişe bir SUV istemiyor ancak aslında 4 × 4’e ihtiyacınız varsa, bu sizin için lüks bir station otomobili olabilir.

Volvo V60 Cross Country, daha ucuz Skoda Octavia Scout’a bir alternatif. Audi A4 Allroad’u da düşünebilirsiniz .

V60 Cross Country’yi diğerlerinden ayıran şey, büyük portre düzenindeki bilgi-eğlence sisteminin hakim olduğu, Volvo’dan beklediğiniz havalı iç mekandır.

Otomobilin sistemlerinin çoğunu kontrol eder, böylece geleneksel düğmeler denizinde gezinmek zorunda kalmazsınız. Bununla birlikte, Volvo’nun dokunmatik ekranını sürüş sırasında kullanmak, en son Audis’lerde elde ettiğiniz kurulumdan daha zor olabilir.

Yine de büyük ekran V60’ın kabinini modern ve minimalist hissettiriyor. Ve bu, geleneksel kadranların yerini alan direksiyon simidinin arkasındaki sürücü ekranı ile tamamlanıyor.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
V60 Cross Country D4 AWD Otomatik Dizel 645.715

Volvo S90 Fiyat Listesi

Volvo S90 Kaç Lira? Volvo S90 Fiyatı Ne Kadar? Volvo S90 Sıfır Fiyatları?

Volvo S90 Almanya’da yapılmış değildir fantastik icra sedan olabilir kanıtlıyor. Büyük İsveçli, Mercedes E-Serisi, BMW 5 Serisi ve Audi A6 için güvenli ve rahatlatıcı bir alternatiftir.

Sürücü kapısını açıp içeriye bir göz attığınızda Volvo S90’ın farklı bir şey sunduğu hemen anlaşılıyor. S90’ın yüksek kaliteli kaplaması ve koltuk benzeri koltukları hakkında açıkça sportif hiçbir şey yok. Bunun yerine Volvo, eski S80’in (S90’ın öncülü) oldukça iyi yaptığı bir şey olan muazzam düzeyde konfor sunmaya odaklandı.

Uzun bir otoyol yolculuğuyla karşı karşıya kalan çok az araba S90’dan daha iyi hazırlanmış – koltukları son derece rahat, hızda oluşturulmuş sürüşü ve gürültü bastırma çok iyi, ancak Mercedes E-Serisi seviyelerinin biraz altında. S90 güvenle yönlendirilir ve durur, ancak BMW 5 Serisi ve Jaguar XF sürücünün tercihi olmaya devam eder. Daha sportif bir sürüş istiyorsanız, R-Design tercih etmeniz gereken en uygun modeldir. Spor süspansiyonu ekler ve S90’a daha atletik bir görünüm kazandırır . Cross Country sadece bir V90 station olarak geliyor ancak aktif bir yaşam tarzının veya kırsal yaşamın zorluklarıyla başa çıkmasına yardımcı olmak için yükseltilmiş süspansiyon ve dört tekerlekten çekişe sahip.

Motor yelpazesi son derece basittir: alıcılar, 390hp T8’e takılan akıllı benzinli-elektrikli hibritin yanı sıra 190hp D4 ve 232hp D5 dizelleri seçebilirler. Tümü sekiz ileri otomatik şanzımanlar ile gelir ve dört tekerlekten çekiş de bir seçenektir.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
S90 D5 AWD Momentum 8 ileri Geartronic Dizel 786.430
S90 D5 AWD Inscription 8 ileri Geartronic Dizel 938.355
S90 D5 AWD R-Design 8 ileri Geartronic Dizel 954.285
S90 B6 AWD Inscription 8 ileri Geartronic Benzin(Mild Hybrid) 931.275
S90 B6 AWD R-Design 8 ileri Geartronic Benzin(Mild Hybrid) 947.205
S90 T8 Twin Engine eAWD Inscription 8 ileri Geartronic Plug-in Hybrid 1.064.025
S90 T8 Twin Engine eAWD R-Design 8 ileri Geartronic Plug-in Hybrid 1.079.955

Volvo V90 Cross Country Fiyat Listesi

Volvo V90 Kaç Lira? Volvo V90 Fiyatı Ne Kadar? Volvo V90 Sıfır Fiyatları?

Volvo V90 Cross Country İsveçli şirketin homoseksüel station wagon arabanın daha sağlam bir versiyonudur. Rakipleri gibi – Audi A6 Allroad ve Mercedes E-Serisi All-Terrain – engebeli yollarla ve kaygan koşullarla başa çıkmasına yardımcı olmak için yükseltilmiş bir sürüş yüksekliği ve dört tekerlekten çekişe sahip.

Görsel olarak, V90 Cross Country, tekerlek kemerleri, yan çıtalar ve tamponlar için kömür plastik kaplaması ve parlak krom-siyah ızgarası ile fark edilebilir. İçeride, her kapı gümüş koruma plakaları alır ve benzersiz deri koltuklar ve siyah ceviz süs parçaları vardır.

Asla bir arazi aracı ile karıştırılmayacak olsa da, CC’nin sürüş yüksekliğindeki 65 mm’lik artış, dört tekerlekten çekiş ve karoseri koruma plakaları ciddi şekilde zorlu yollarla baş edebileceği anlamına geliyor. Ve Off-Road Sürüş Modu bunu çok kolaylaştırır – motoru ve şanzımanı en üst düzeyde çekiş için kalibre eder, direksiyonu hafifletir ve otomatik olarak yokuş iniş kontrolünü devreye sokar, böylece sıfır çamur tıkanma yeteneğine sahip olanlar bile dik yokuşlardan güvenli bir şekilde kayabilir. .

Yolda, Cross Country diğer tüm V90’lar gibi hissediyor ve bu da alıcıların ilgisini çekiyor. Virajlarda normal V90’a göre biraz daha fazla yuvarlanma sorunu yaşıyor, ancak ödünleşim daha iyi bir sürüş. Yükseltilmiş süspansiyon ve CC’nin standarttan daha büyük kapı aynaları, görüşün mükemmel olduğu anlamına gelir.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
V90 Cross Country D5 AWD Pro 8 ileri Geartronic Dizel 927.735
V90 Cross Country T6 AWD Pro 8 ileri Geartronic Benzin 929.505

Volvo XC40 Fiyat Listesi

Volvo XC40 Kaç Lira? Volvo XC40 Fiyatı Ne Kadar? Volvo XC40 Sıfır Fiyatları?

Volvo XC40, akıllı tasarıma ve rahat bir sürüşe sahip geniş ve küçük bir SUV. Bazı iç kaplamalar tam olarak çizilmez ve bilgi-eğlence sistemini zor bulabilirsin.

Volvo XC40 oldukça baş çeviricisi olduğunu. Sağlam, kalın SUV stili tipik İskandinav minimalizmini, tavanın gövdenin geri kalanıyla kontrast oluşturduğu isteğe bağlı iki tonlu boya şeması gibi göz alıcı ipuçlarıyla harmanlıyor.

Ayrıca, konfor ve alan gibi tipik Volvo erdemlerini yüksek sürüş konumu ve küçük bir SUV’nin şehir içi manevra kabiliyetiyle harmanlıyor . Daha büyük modellerin biraz küçültülmüş kopyaları olma eğiliminde olan diğer üreticilerin küçük SUV’larından farklı olarak (burada BMW X1 ve X3 akla geliyor), XC40 kendine özgü bir tarzı var.

XC40’ın iç mekanı hala modern Volvo’lardan beklediğiniz minimalist havayı sunuyor, ancak bu durumda daha çağdaş bir ton var. Bunun örnekleri, tek bir plastik parçadan yapılmış ve renk kodlu keçe astarlı kaplamalara sahip kapı kaplamaları, kol dayama yerleri ve kulpları içerir. Bu tasarım sadece kabine canlılık katmakla kalmaz, aynı zamanda daha büyük kapasiteli kapı bölmeleri için yer açar.

Akıllıca düşünülmüş depolama çözümleri, XC40’ta biraz tema oluşturuyor – merkezi kol dayama yeri, küçük bir atık kağıt kutusu olarak çalışabilen çıkarılabilir bir bölüme sahipken, büyük, iyi şekillendirilmiş bagaj, tutmaya yardımcı olmak için açılır bir bölme sunuyor yerinde alışveriş torbaları. Hem ön koltukta hem de arka koltukta oturan yolcular da geniş alana sahip olacak ve bir sürücü olarak, ister küçük ister uzun boylu olun, ideal bir sürüş konumunu bulmanın kolay olduğunu göreceksiniz.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
XC40 T3 FWD Momentum 8 ileri Geartronic Benzin 461.658
XC40 T3 FWD Inscription 8 ileri Geartronic Benzin 525.166
XC40 T3 FWD R-Design 8 ileri Geartronic Benzin 547.043
XC40 B4 AWD Momentum 8 ileri Geartronic Benzin(Mild Hybrid) 687.310
XC40 B4 AWD Inscription 8 ileri Geartronic Benzin(Mild Hybrid) 775.515
XC40 B4 AWD R-Design 8 ileri Geartronic Benzin(Mild Hybrid) 805.900
XC40 Recharge T5 FWD InscriptIon Expression 7 İleri DCT Plug-in Hybrid 599.718
XC40 Recharge T5 FWD R-Design Expression 7 İleri DCT Plug-in Hybrid 609.276
XC40 Recharge T5 FWD InscriptIon 7 İleri DCT Plug-in Hybrid 663.226
XC40 Recharge T5 FWD R-Design 7 İleri DCT Plug-in Hybrid 685.103

 

Volvo XC60 Fiyat Listesi

Volvo XC60 Kaç Lira? Volvo XC60 Fiyatı Ne Kadar? Volvo XC60 Sıfır Fiyatları?

Volvo XC60, çok sayıda güvenlik kiti ve abartısız tasarıma sahip lüks bir aile SUV’udur. Yine de en rahat SUV değil ve alternatiflerin daha büyük botları var

Modern SUV’lar biraz İsviçre Ordusu bıçakları gibidir; okula gidiş, aileyle uzun mesafeli seyahatler ve belki de günlük işe gidip gelme işlerini halledebilmeleri gerekir. Tüm bunları şık bir şekilde dinlenirken yapmak istiyorsanız, Volvo XC60 alışveriş listenizde üst sıralarda yer almalıdır. Özellikle de güvenlik teknolojisi ile birlikte geldiği için, çoğu alternatifin bir adım önünde.

Öngörülebilir görünümlü Audi Q5 ve Mercedes GLC’den farklı olarak XC60, Thor’un çekiç tarzı farları (evet, Volvo onlara gerçekten öyle diyor), geriye dönük ön camı ve kendine özgü kanca şeklindeki arka lambalarıyla gerçek bir ön plana çıkıyor.

İçeride rahat, şık ve abartısız bir iç mekan bulacaksınız. Hepsi çok minimalist – biraz İsveç mobilyalarına benziyor – bu yüzden mekanı karıştıran çirkin düğmeler yok. Bunun yerine, XC60’ın özelliklerinin çoğunu merkezi dokunmatik ekran üzerinden kontrol edersiniz.

Ne yazık ki, bu ekran havalı bir kokteyl barında bir G&T sipariş etmek için kullanacağınız bir şey gibi görünse de, BMW X3’ün eski moda döner kadranlı daha sezgisel sistemi kadar kullanımı kolay değildir.

Bu arada sürücü koltuğunda rahat olmak basit bir mesele. XC60’ın daha pahalı versiyonları, hafızalı son derece konforlu elektrikli koltuklara sahip, bu yüzden sadece bir kez kurmanız gerekiyor. Arka koltuklarda da işler çok rahat – üç yetişkinin yan yana oturabileceği ve yeterli miktarda omuz boşluğunun dönebileceği kadar alan var.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
XC60 B4 AWD Momentum 8 ileri Geartronic Dizel(Mild Hybrid) 779.350
XC60 B4 AWD Inscription 8 ileri Geartronic Dizel(Mild Hybrid) 919.770
XC60 B4 AWD R-Design 8 ileri Geartronic Dizel(Mild Hybrid) 900.300
XC60 B6 AWD Inscription 8 ileri Geartronic Benzin(Mild Hybrid) 950.450
XC60 B6 AWD R-Design 8 ileri Geartronic Benzin(Mild Hybrid) 927.145
XC60 Recharge T8 eAWD Inscription 8 ileri Geartronic Plug-in Hybrid 1.143.380
XC60 Recharge T8 eAWD R-Design 8 ileri Geartronic Plug-in Hybrid 1.120.075
XC60 Recharge T8 eAWD Polestar Engineered 8 ileri Geartronic Plug-in Hybrid 1.285.275


Volvo
XC90 Fiyat Listesi

Volvo XC90 Kaç Lira? Volvo XC90 Fiyatı Ne Kadar? Volvo XC90 Sıfır Fiyatları?

Volvo XC90, muhteşem bir iç mekana sahip akıllı görünümlü, geniş ve güvenli bir SUV, ancak üçüncü koltuk sırası sıkışık ve düz altı silindirli dizel motor yok.

İçi ve dışı şık, güvenlik teknolojisi ile donatılmış ve çok pratik olan yedi kişilik lüks bir SUV peşindeyseniz , o zaman Volvo XC90’ı incelemeye değer . Biraz Göller Bölgesi’ndeki bir Airbnb’de bir tatil gibi – Karayipler’de daha gösterişli tatiller sizi cezbedebilir, ancak temiz havada ve kırsalda bir hafta geçirmek daha kolay, daha az iddialı ve her parçası tatmin edici.

Öyleyse Land Rover Discovery, BMW X5 ve Audi Q7’ye layık bir alternatif mi? Volvo XC90, Volvo’nun imzası niteliğindeki ‘Thor’s Hammer’ farları ve çok rahat ısıtmalı ön koltuklara dikilmiş sevimli İsveç bayrakları gibi ayrıntılar sayesinde bu üçünü daha iyi gösteriyor. Ön tarafta genişleyebileceğiniz bir sürü alan var ve tüm modellerde harika bir portre tarzı bilgi-eğlence ekranıyla en iyi minimalist gösterge panellerinden birine sahip oluyorsunuz.

Tamam, Audi Q7’nin ekranları kadar keskin veya kullanımı kolay değil, ancak Apple CarPlay akıllı telefon yansıtma gibi özelliklerle doludur, böylece telefonunuzun medya akışını ve uydu navigasyon uygulamalarını XC90’ın ekranında kullanabilirsiniz.

Orta sıradaki yolcularınız, her boyutta mutlu tutmak için bağımsız olarak yaslanıp kayan bireysel koltukların yanı sıra bol miktarda yaratık konforuna da sahip olur. Makul bir rahatlık içinde yan yana üç yetişkin bile sığdıracaksınız. Volvo XC90’ın en sıkışık kısmı ise en arkadaki iki koltuk. Sadece çocuklar için yeterince genişler, ancak yetişkinler kısa geziler için oraya geri dönmeyi umursamayacaklar.

Yedi koltuğun tamamı kullanımdayken, XC90’ın bagajı büyük bir haftalık mağazayı kolayca tutabilir. Arka iki koltuğu aşağı çevirin ve iki haftalık bir aile yolculuğu için kolayca yeterli alana sahip beş kişilik bir SUV ile kaldınız. Orta sıradaki koltukları da katlayın ve geride bıraktığınız, engelsiz bir Ikea gezisi için çığlık atan kocaman bir alan bırakacaksınız.

2020 Model Şanzıman Yakıt Fiyat
XC90 B5 AWD 7-koltuk Momentum 8 ileri Geartronic Dizel(Mild Hybrid) 1.108.865
XC90 B5 AWD 7-koltuk Inscription 8 ileri Geartronic Dizel(Mild Hybrid) 1.240.140
XC90 B5 AWD 7-koltuk R-Design 8 ileri Geartronic Dizel(Mild Hybrid) 1.241.320
XC90 B6 AWD 7-koltuk Inscription 8 ileri Geartronic Benzin(Mild Hybrid) 1.331.885
XC90 B6 AWD 7-koltuk R-Design 8 ileri Geartronic Benzin(Mild Hybrid) 1.333.065
XC90 Recharge T8 eAWD 7-Koltuk Inscription 8 ileri Geartronic Plug-in Hybrid 1.468.175
XC90 Recharge T8 eAWD 7-Koltuk R-Design 8 ileri Geartronic Plug-in Hybrid 1.469.355

*Bu sitede yer alan yazılı ve görsel içerik Marka ve Distribütörlerin yayımladığı bilgilerden farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi ve geçerliliği ile ilgili detaylara Volvo Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

En Son Fiyat Listeleri

Alfa Romeo Fiyat Listesi 2020 Ekim

0
Alfa Romeo Sıfır km Güncel Kampanyalı Uygun Arabaların Fiyat Listesi Alfa Romeo Giuliettta, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio'nun 2020 Ekim ayına ait sıfır km...